• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
Dobré ránko děvčátka, vidím, že dnes první, tak já vám sem šupnu jedno foto. Jelikož jsem nemohla spát a pořád se jen samou nervozitou převalovala tak tady máte výsledek. Manžel to dostal jako dáreček k dnešnímu svátku :slight_smile: Vysloveně mi zakázal to někde psát nebo uveřejňovat, ale já vím, že tady to zůstane jen na našich stránkách. PROZATÍM. Ale holky potichoučku aby se to neleklo a neuteklo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
P.S 11 den po ET.
4. lis 2011 v 07:25  • Odpověz
@sajab velikánská gratulace :grinning: vidíš a to si se tak bála a jak máš náádherné // :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2011 v 07:36  • Odpověz
@sajab Ahoj zlatíčko!! Krása, opravdu nádhera :wink: Víc psát zatím nebudu, ale jsem šťastná s Tebou :grinning: Jak se cítíš? :slight_smile:
A Karlíčkovi...vše nejlepší k svátku :slight_smile:
4. lis 2011 v 07:38  • Odpověz
@mufinka26 Ahoj Martinko :slight_smile: Jak se má dnes moje maličičká buchtička? :slight_smile:
4. lis 2011 v 07:39  • Odpověz
@sal80 ta se má moc dobře :grinning: pěkně mamince obrací žaludek vzhůru nohama :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak je to miláček :grinning: a co ty? jak se cítíš? pěkně zahnízduješ? :slight_smile:
4. lis 2011 v 07:41  • Odpověz
@sal80 to ti ještě musím napsat, narazila sem na úžasný kočárek z obrovskou korbičkou a krásně lehoučkej, teda, to mám s toho v hlavince gulášek, ale je fakt suprovej :grinning:
4. lis 2011 v 07:42  • Odpověz
@mufinka26 Tak to je moc šikovná holčička. Vyřiď jí ať pokračuje a klidně Tě klidně trápí :slight_smile:

Kočárek je krásný, podobný tomu v mém albu. Ale já budu možná potřebovat větší :wink:
4. lis 2011 v 07:45  • Odpověz
@sal80 Sašenko, to mu nemůžu vyřídit i kdybych nakrásně chtěla, hned by poznal, že jsem to tu dala, a to já nechci :wink: Přesto moc dík :slight_smile:
@mufinka26 Martinko tobě také děkuji. :slight_smile:
4. lis 2011 v 07:48  • Odpověz
@sal80 no joooo ty budeš mít vlastně ty dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já sem ráda, že mě takhle trápí, včera sme byly v tom malvíku, domu sme dorazily za dvě hodinky a já byla celý den totálně hotová :grinning: :grinning: ted budu muset do krámu pro pečivo, doma nic nemáme :unamused: teda manžel my napekl palačinky, ale já na ně nemám vůbec chut, malinká by si dala spíš toustíky se šunčičkou :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2011 v 07:49  • Odpověz
@sajab ty půjdeš v pondělí na krev vid a UTZ? :wink:
4. lis 2011 v 07:49  • Odpověz
@sajab Velikaaaaaaanskaaaa..i kdyz radeji ne moc hlasita..gratulace!!!!!!! My jsme Ti to rikali, ze ti vasi andilci nad vami bdi :slight_smile: To je naaadherna zprava po ranu!!!!! Tak se drzte, a oslavenci vse nej!! :dizzy_face:
4. lis 2011 v 07:50  • Odpověz
@mufinka26 Jasně...už mám pro ně i jména :slight_smile:
4. lis 2011 v 07:51  • Odpověz
@mufinka26 Ano jdu v pondělí na krvičku na UZ, samozdřejmě, že tam ještě nic nebude, ale aspoň se už nemusím tak bát. I když minule jsem měla test jak sníh a v krvy byly nádherné hodnoty, tak doufám, že se to teď neotočí :unamused:
@janinous Janinko děkuji mocinky, také budeš mít, já tomu pořád nějak nemůžu věřit. :sweat_smile:
4. lis 2011 v 07:52  • Odpověz
@janinous Dobré ráno, Janininko :grinning:
@sal80 a jaký? :grinning: :grinning: :grinning:
@sajab neotočí neboj
4. lis 2011 v 07:53  • Odpověz
@mufinka26 Bedříšek a Jindřiška :grinning:
@janinous dobrééé ráánko :grinning:
@sal80 krásnééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mufinka26 Taky se mi moc líbí :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2011 v 07:54  • Odpověz
@mufinka26 Také v to moc doufám, tak snad se ti naši andílci opravdu postarají o to aby nám tu ty moje slunička nebo sluníčko vydrželo nejméně do 8měsíce :sweat_smile:
4. lis 2011 v 07:54  • Odpověz
@sal80 na dušičky se my zdálo, že ke mě přišla maminka a řekla my at se nebojim, že Adélka bude v pořádku, mám pocit, že to ta holka opravdu bude a že nám jí mamča pěkně hlídá
4. lis 2011 v 07:56  • Odpověz
@sajab no minimálně holka :grinning: prostě léto budeme rodit pěkně zasebou všechny :grinning:
4. lis 2011 v 07:56  • Odpověz
@sajab Jasně, že vydrží. Je tam jak v bavlnce. Nikam se spěchat nebude :wink:
4. lis 2011 v 07:57  • Odpověz
@mufinka26 Já jí taky hlídáááám!!!!!
4. lis 2011 v 07:57  • Odpověz
@sal80 to je moc dobře :grinning: :grinning:

Holky já jdu pro ty housky, je my čím dál víc zle a mám na ně hroziánskou chut :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2011 v 07:58  • Odpověz
@sal80 No to se u nich(něho) právě neví,jak se rozhodne,tak to zas pofrčí :frowning2:
@mufinka26 No jasně, to bude nejporodnější léto 2012 :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2011 v 07:58  • Odpověz
Holky zjistila jsem, že sem na koníka chodí pár lidí z mého okolí, kteří mě znají osobně,takže bohužel ač nerada tak raději albíčko mažu. Nechci aby se to u nás rozkřiklo :frowning2: :frowning2:
4. lis 2011 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránko všem, holčičky moje!!!!!!!!!!!!!!
@mufinka26 Neco noveho, krome kocarku?? Co je to zac??? :slight_smile: Taky v nich od rana opet lezim..jenze ja mam jeste mooooore casu :wink: Tak snad to vybiranim kocarku nezkriknu vsechno :wink:
@sal80 A jakpak se ma nase pracantka???? Vikendik pred Tebou!!!!! :slight_smile:
4. lis 2011 v 08:04  • Odpověz
@sajab Nevadi, klidne ho smaz, my jsme videly, co jsme potrebovaly!!! :slight_smile: No a nebo kdyz ho budes mit pristupne jen pro pratele, tak drbny nemaji sanci!!!! :slight_smile:
4. lis 2011 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.