• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
Už jsem na to přišla dám to jen pro přátele a basta. :wink: Že mě to nenapadlo dřív :grinning:
4. lis 2011 v 08:05  • Odpověz
@sal80 jako Bedrisek a Jindriska??? Hmmmmm, ty deti Te budou milovat!!! :wink: Ja premyslim pro chlapecka o jmenu Mecislav :wink:
4. lis 2011 v 08:06  • Odpověz
@janinous :grinning: :grinning: :grinning: Už jsem na to také došla
4. lis 2011 v 08:06  • Odpověz
@sajab Super!!! A drbny maji smulu!!! :grinning: U Tebe v albicku jim psenka nepokvete!!!! :wink:
4. lis 2011 v 08:08  • Odpověz
@janinous Mám se pracovně...páč dělám i za vás :grinning: Ke všemu mi je ohromná zima...což mi nebývá. Kolegyně na mě kouká a nechápe. Takovou mě nezná. A směje se mi, že si mnu ruce, protože si je nemůžu zahřát :unamused:
4. lis 2011 v 08:11  • Odpověz
@janinous Mečislav zní!! Jdi do toho!!!! :grinning:
4. lis 2011 v 08:12  • Odpověz
@sal80 Ajaj, tady probihaji zmeny v organismu...hmmmmm, cim by to tak asi mohlo byt, saaaafrys... Hele, nejsi Ty naaaahodou tehule?!?! :wink:
Libi se Ti Mecislav?? Oukej, tak kvuli Tobe do toho pujdu... (paneboze at je to holka!!!!) :wink:
4. lis 2011 v 08:15  • Odpověz
@janinous Hlavně, abych nebyla nemocná :frowning2: S těhotenstvím se smířím :grinning: :grinning: :grinning:
Chceš holčičku? Hm...co říkáš jménu Vojslava? :grinning:
4. lis 2011 v 08:17  • Odpověz
@sal80 No to ne, ono to takhle samotne moc nevyzni.. Ale myslim, ze pro ta Tvoje dvojcatka..Mecislav a Vojslava..no nejsou to jmena k zulibani???? :wink:
4. lis 2011 v 08:19  • Odpověz
@janinous
@sal80 Vidím a čtu, že jdete do originalit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To já zůstávám u osvěčených jmen, jsou sice takové ohleděné, ale originální být nepotřebuji :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2011 v 08:20  • Odpověz
@janinous Ne, ne!!! Já budu mít Bedříška a Jindřišku!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2011 v 08:22  • Odpověz
@sajab A o jaká jména jde u Tebe? :slight_smile:
4. lis 2011 v 08:22  • Odpověz
@sal80 Já jsem pro Terezku, manžel pro Ondráška a pokud to bude 2x2 tak já chci Davídka a manžel Nikolku :grinning: :grinning: To už je dávno rozhodnuté :wink:
4. lis 2011 v 08:24  • Odpověz
@sal80 Skoda, myslim, ze budes jednou litovat, ze jsi je nedala.. :wink: Ale mozna bych uz radeji dala Bedricha a Bedrisku :wink: To je taky takove celkem oridinalni :wink:
No nic, muz mi dorazi za hodinku a pul domu..nejvyssicas vylezt z postele a udelat ze sebe cloveka :wink:
4. lis 2011 v 08:25  • Odpověz
@sajab Krasna jmena!!!!!!!! Mne se libi Kubik, strasne moc..ale odjakziva nesnasim, kdyz rodice davaji detem jmena po sobe..tak Kubik nebude :wink: Mozna az jako ctvrte ditko.. :wink:
4. lis 2011 v 08:29  • Odpověz
@janinous :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No néžeby se mi Kuba také nelíbil, ale za 1. tak se jmenuje syn bratra mojého a také té mrchy švagřice a bráchy takže se mi vyloženě zprotivilo :angry:
4. lis 2011 v 08:32  • Odpověz
@sajab Krásná jména :slight_smile:
4. lis 2011 v 08:35  • Odpověz
@sal80 Já vím :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2011 v 08:35  • Odpověz
@janinous Tak budete mít Sašenku....po mně :grinning:
4. lis 2011 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko
@sajab teda ty jsou luxusní, velká geratulka pššššššššššššššššš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2011 v 08:38  • Odpověz
@gambrinuska :slight_smile: Moc děkuji, vím, že jsem sice plašila, ale i tak tomu stále nějak nemůžu uvěřit, no šak v pondělí se oficiálně dovíme verdikt, doufám, že ten samí :sweat_smile:
4. lis 2011 v 08:39  • Odpověz
@sajab prosimtě plašíme tu všechny :wink: která neplaší je divná, já plašim ted ještě víc, za 6 dní UTZ počkejte od uterka to bude k nevydržení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2011 v 08:43  • Odpověz
@janinous kočárek je od firmy emmaljunga, já už viděla před dvěma lety a líbil se my, pak sem ho úplně vypustila, no a včera sem na něj narazila v malvíku :grinning: jinak u mě krom kočárku nového skoro nic :grinning: teda až na pravidelné nevolnosti, které se začínají stupnovat, tak čekám, kdy začnu zvracet, zatím to rozdýchávám :grinning:
4. lis 2011 v 08:45  • Odpověz
@gambrinuska No já vím, ale i tak si připadám, že já jsem ta největší plašitelka tady :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2011 v 08:46  • Odpověz
@mufinka26 já dnesk kvuli maželovi musel a čůrat na papírek naštěstí furt jsou dálnice, tak jsme se zas oba trochu uklidnili, hod odkaz na kočárek v albu jeblbě vidět :wink:
4. lis 2011 v 08:47  • Odpověz
@sajab myslim že na mě nemáš :grinning:
4. lis 2011 v 08:48  • Odpověz
@gambrinuska No tak to ti teda dost silně konkuruji :grinning: :grinning: :grinning: Když už se to u DR potvrdí, stejně budu stále plašit minimálně do 8 měsíce určitě :sweat_smile:
4. lis 2011 v 08:49  • Odpověz
@gambrinuska Ahoj. Souhlasím s Tebou. Kdo neplaší není...náš :grinning:
@gambrinuska to my zase pořád čučíme na UTZ jak blbí :grinning: :grinning: :grinning: máme to místo televize :grinning: prosim tě najet si na malvik.cz dej kombinované kočárky a do filtru emmaljunga, já ty odkazy házet na stránky neumí :pensive: :sweat_smile:
@sajab myslim že budu plašit s tebou :wink: bez toho to asi nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: dyt já plašila-plašim i z té hodnoty HCVG, no jsem pořádný máčo :frowning2: :grinning:
4. lis 2011 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.