Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
6. lis 2011

Tak jsem zpět doma - uff 🙂 Mám rodiče ohromně ráda, ale ten frmol tam mi nedělá moc dobře. Vždy se tam sejdeme všichni a vzhledem k tomu, že všichni dělají na šachtě a jsou zvyklí přeřvávat kde co, preventivně halekají i doma, ale...já potřebuju klid, ne? 😀 A pak přijdu domů a úplně si vychutnávám ten klid, ticho 🙂

sal80
6. lis 2011

@janinous Já chci taky do restaurace!!!! Na zmrzlinku, víš? 😅

janinous
6. lis 2011

@sal80 Nooooo, dali jsme si luxusní dezertík...smaženou zmrzlinu..nic tak dobrého jsem snad nnikdy nejedla!!!! 🙂 No a s tím rachotem to chápu... My míváme takové rodinné ekšn u babičky, kde se nás v jedné místnosti sejde 15-20...taky luxusní záležitost!!!! 😀 Tak si užij klídeček, zlatíčko 🙂

cuddle
6. lis 2011

@sal80
@janinous holky ja si dnes dala malinovou panna cotu, delala jsem vcera , mnaaaaaaaaaaaaam

sal80
6. lis 2011

@cuddle @janinous Tak já si jdu dát...lžičku medu 😀 To koukáte, že? 😀 Nic jiného tu ani nemám 🙂
Jejda...už nemám ani ten med 😒 😅

janinous
6. lis 2011

@cuddle Hmmmmm, taky zajímavá záležitost...nepohrdla bych 😀 Já si jdu dát džus s bílkovinou 😀

janinous
6. lis 2011

@sal80 Máme tu asi čtyři flaše medu 😉 Tak se stav cestou...až pofrčíš k sajabce na ty palačinky 🙂

sal80
6. lis 2011

@janinous V panna cotě je také bílkovina 🙂

@janinous @cuddle Teď mě napadlo, že tu mám štrůdlíček od maminky. Jenže...nemám na něj chuť 😨

sal80
6. lis 2011

@janinous Ta už je zbaštila. A nejela jsem k ní, ale ŠLA. Jenže byla to štreka, tak jsem se vrátila 😀
Je domácí? Jestli ano, tak jdu na vlak 🙂 Jede v 18.52hod. Přijedeš si pro mě na vlakové nádraží? 😉 😀

janinous
6. lis 2011

@sal80 Samozřejmě, že je domácí 🙂 Jasan, v kolik tam mám čekat????? A mám vzít ten med rovnou s sebou, že Ti ho jako dám a hned povalíš dom nebo mám připravit pokoj pro hosty?!?! 😉 🙂

sal80
6. lis 2011

@janinous Hned nepovalím, páč bych musela valit asi jen stopem 😀 Tak později, ano? 🙂

janinous
6. lis 2011

@sal80 Oukej, klidně doraz a zůstaň...páč někdo tu angreštovou buchtu a ty karamelovo-burizonové řezy musí sníst, když už jsem se s tím tak piplala!!!! 😀

sal80
6. lis 2011

@janinous Jejda...Ty jsi mi ale šikulka 🙂

daphney
6. lis 2011

Ahoj berušky, tak co je tu nového??? 🙂

vannilie
6. lis 2011

@daphney ahojky slunicko jak se mas

sal80
6. lis 2011

@daphney Ahoj. U mě nic, chtěla bych testovat, ale mám tak obrovský strach, že asi ne ....nikdy ☹
Jak se máš Ty? 🙂

daphney
6. lis 2011

@vannilie ahoooj, celkem fajn, ani mi dnes není špatně 😒 byla jsem s příťou na menším výletě a teď chystám k večeři gulášek..... co ty? nervozní před OPU?

daphney
6. lis 2011

@sal80 já stejně, není mi dneska vůbec špatně,tak jsem taková rozhozená 😒 beruško, tvůj strach úplně chápu, ale dobře to dopadne, musííííí
a jakpak sis užila neděli?

sal80
6. lis 2011

@daphney Celkem jo. Byla jsem u našich. Jenže tím, že nikdo nic neví tak mají pocit, že jsem líná 😀

janinous
6. lis 2011

@daphney U mne nového taky nic... Testíků se bojím jako čert kříže, tak na to raději nemyslím...dnes to jde, když je se mnou Kubík...horší bude zítra, pozítří...až do pátku, děs!!! 🙂 A nemusí být pořád špatně, ne??? Někdy je líp 😉

daphney
6. lis 2011

@sal80 já objížděla rodinku včera a taky na mě každý kouká srkz prsty, prý jsem nějak náladová... ať si trhnou protézou 😠 zítra jdeš do práce?
@janinous jo pátek bude děs i pro mě, čekám naprvní UZ a navíc tam jdu sama,už teď se začínám modlit ať je bublinka ta kde má 😅 takže zatím žádný testovací nutkání?

sajab
6. lis 2011

Nazdárek děvčátka, musím sem na chvilku za váma, nebo se zblázním. Před chvilkou od nás odešli naši, byli přát mojemu k tomu svátku.Nic o těhu nevím a ani nemáme nejmenší chutě jim cokoliv říkat. Jenže ač mám mít klid začali mi vyčítat,že k nim nechodím na návštěvy a že je vyloženě seru, že se s bráchou a švagrovou nabavíme. Já už nevím jak jim to mám říct, dokonce byl tata tak naštvaný, že jsem čekala,že mi nějaká přistane ☹ ☹ ☹ ☹ Holky já jsem se úplně vynervovala a teď mě bolí celý podbříšek 😢 😢 😢 😢 😢 Právě jsem se rozhodli, že zajdeme na hřbitov za andílkama, ale nevím jestli to mám s tím bříškem risknout. ☹ 😢 😖

daphney
6. lis 2011

@sajab a řekla jsi rodičům proč ta nechceš chodit, že to pro tebe není jednoduché? raději si jdi lehnout ať jsi v klidu

vannilie
6. lis 2011

@sajab ahoj sajabinko.kasli an ne.jsou to blbci.unas je to podobne.akorad s tim ze nasi nemaji radi pritele.mamka se boji jak to budeme zvladat financne atd...a ze jsme chudak a lituji me

vannilie
6. lis 2011

@daphney ahojky jo jsem nerozni pred opu

vannilie
6. lis 2011

@janinous ahoj jani ja se zitra stavim k vam az pojedu ze zlina jo

daphney
6. lis 2011

@vannilie
@sajab koukám, že to ani jedna nemáte doma jednoduché ☹

daphney
6. lis 2011

@vannilie v kolik jdeš? budu ti držet palečky 😉

vannilie
6. lis 2011

@daphney jdu na 8 hodin

daphney
6. lis 2011

@vannilie tak hodně štěstí a pěknou úrodu 😉