• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@cuddle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vzala bych to přes ty plínky rovnou k porodu
17. srp 2011 v 10:19  • Odpověz
@sajab Hlavu vzhru :wink: :wink:
17. srp 2011 v 10:19  • Odpověz
@sajab to chápu, taky si to říkám, že snad všechnu smůlu máme mi :angry: ale ono se to obrátí k lepšímu neboj :wink: musíme věřit :slight_smile:
17. srp 2011 v 10:20  • Odpověz
@caricia1 No, mě klesla hoooooooooodně!!! Jinak s tím porodem,mohu přispět čerstvou zkušeností z 23.6,takže se ptej :grinning: :wink:
17. srp 2011 v 10:20  • Odpověz
@sajab ahoooooj :slight_smile:a co teď s tebou budou dělat??? no snad se to posune jen o pár týdnů :wink:
17. srp 2011 v 10:21  • Odpověz
@caricia1 jj v práci :angry: :angry: :angry:
17. srp 2011 v 10:22  • Odpověz
@mufinka26 Já se o to snažím,ale poslední dobou mi to nějak nejde. Ještěže mám ty kamarádčiny kluky, jinak bych skončila v Kromclu :unamused: Jo a ještě jsem od DR dostala dvě injekce s antibiotikama a jedny v práškoch domů.
17. srp 2011 v 10:22  • Odpověz
@daphney holt chce to zajit do prodejny a vse ohmatat a vyzkouset, ale malo prodejen dela treba 10 znacek, spis se snazi vetsinou 3-4 takze pak toho musis opravdu obejit a vyzkouset vic a hlavne kazdymu asi pasuje a sedne do ruky neco jineho a stejne vetsinu vychytavek zjistis az za provozu
co psala ta pani o tech easy walker uzavrela tak, ze za cenu toho kocarku si mohla koupit 3 levnejsi a neresit porad neco, ze kvalita neodpovidala cene a stejnou sluzbu by ji udelal i mnohem levnejsi kocarek, holt sla za predstavou, ze je to kvalitnejsi material, neni vyrobeno v PL, CN ( stejne to tam vyrabi , jen nato daji svoje logo )
pamatuju kamosku pred 4 lety vybirala a koupila tehdy Qiunny stal fakt dost 25 nebo tak nejak, druha koupila Tako za 8 - vse trojkombinace myslim - no a znackovej porad reklamovanej, vzhledove bylo to Tako snad dle me povedenejsi a nakonec ta s tim levnejsim s tim jezdila do 3 let, kdezto tak s tim drahym ho reklamovala a nakonec si koupila jinej.....holt je to kumst vybrat pravej...
17. srp 2011 v 10:23  • Odpověz
@sajab ty mas ani ne 2 mesice po porodu a uz chces tehulkovat? teda odvazna to zena :slight_smile:
17. srp 2011 v 10:24  • Odpověz
@sajab fíha, ale zase když to pomůže. Hlavně nevěš hlavu holka, jak říkám to štěstí se na nás usmát už musí :slight_smile:
17. srp 2011 v 10:25  • Odpověz
@cuddle No to víš, čekám na ty zázraky 4 roky a když už jsem je měla na dosah tak mi odešli :cry: Takže ta touha je obrovská!!!
@mufinka26 Jo ono se směje, ale za zády :angry:
@sajab tak to je mi lito, pekne se poradne dej dohromady fyzicky i psychicky, holt je to narocny boj cim nekdy zenska musi projit....
17. srp 2011 v 10:26  • Odpověz
@cuddle to je pravda, je potřeba si je pořádně vyzkoušet a osahat, ještě že na to máme tolik času :grinning:
17. srp 2011 v 10:26  • Odpověz
@cuddle No mě povídej :confounded: Snažím se být co nejvíc klidná ale když ti v tom brání jisté okolnosti a neustále se ti něco se..,tak je těžké házet to za hlavu.
17. srp 2011 v 10:27  • Odpověz
Miláčkové já letím do města papapa :wink: :wink:
17. srp 2011 v 10:29  • Odpověz
@daphney v praze teda kousíček za prahou v hostivicích sme byly z manželem v ednom většim obchodě z kočárky a kojeneckejma věcma, docela sem koukala, kolik tam maji značek. Já dělala v takovim malinkym krámku, tohle bylo fakt velký :slight_smile:
17. srp 2011 v 10:30  • Odpověz
jo jinak dneska mi přišly krásný nebesa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je už úplně poslední věc jakou sem koupila, další nakupování bude až budu stopro těhule :grinning:
17. srp 2011 v 10:34  • Odpověz
@cuddle Také jsem panna kočárky nepolíbená. Neznám praktičnost, ale ten hluboký se mi TUZE líbí :slight_smile:
17. srp 2011 v 10:41  • Odpověz
@mufinka26 tak to se budu muset kouknout kde to je a vyrazit na obhlídku :grinning: jůůůů tak je koukej nafotit ať se taky pokocháme :slight_smile: já už týden říkám, že si něčím udělám radost a zatím jsem nic nekoupila
17. srp 2011 v 10:45  • Odpověz
@daphney už je v albu :slight_smile:
17. srp 2011 v 10:51  • Odpověz
@mufinka26 super :slight_smile: ten se ti opravdu povedl :slight_smile: máš celou tu soupravičku co je na fotce nebo jen nebesa?
17. srp 2011 v 10:53  • Odpověz
@daphney pěkný vid? ve skutečnosti, je to ještě hezčí než sem doufala :grinning:
17. srp 2011 v 10:54  • Odpověz
@daphney celou soupravičku :grinning:
17. srp 2011 v 10:54  • Odpověz
@mufinka26 je opravdu krásná a neutrální barvička... hodila by se mi do ložnice, ale já už mám dvě soupravičky do postýlky, také velinkavé :grinning:
17. srp 2011 v 11:01  • Odpověz
@daphney mi ted máme čtyři sady z nebesy :grinning: říkám s fleku můžeme mít dvojčata :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 11:02  • Odpověz
@mufinka26 alespoň nebudeš muset tak často prát :grinning: no myslím, že ještě jednu bych pořídit mohla :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 11:03  • Odpověz
@caricia1 Ahoj a....dobré ráno :slight_smile: My tu všichni máme kočárek. Se divím, že se sem s nimi všechny vejdeme :grinning:
17. srp 2011 v 11:05  • Odpověz
@mufinka26 ...a krásnej :wink:
17. srp 2011 v 11:06  • Odpověz
@daphney :grinning: jo povlečení neni nikdy dost, zvlášt, když je blinkací období :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.