• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@sal80 láska na první pohled, manžel si dokonce měřil, jestly se mu vejde do kufru auta :grinning: samo, že o 1cm nevejde, tak se rozhodl, že pořídíme rakev na auto :grinning:
17. srp 2011 v 11:09  • Odpověz
@daphney Tak je budu nosit v šátku. Fakt je mi to jedno :grinning: :grinning: :grinning: Jako všem tady...jen když budou ti malí balíčci :wink:
17. srp 2011 v 11:09  • Odpověz
@mufinka26 máš recht, teda já mám zase sady bez nebes, jen soupravičky, ale asi se po nějaké pěkné ještě podívám :grinning:
17. srp 2011 v 11:10  • Odpověz
správně holky, ikdyby sme to měly vozit v kolečku, hlavně, že se nám ty drobečkové brzy zadaří :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 11:11  • Odpověz
@daphney já mám po Danielce taky jenom klasické povlečení, ale po těch nebesách sem úplně stonala :grinning:
holky takze dle pocitace toto je nase holcicka
a toto chlapecek
17. srp 2011 v 11:12  • Odpověz
@cuddle jééé ta v tom kuřátku tak nám taky vyšla úplně stejná :grinning: taky sme to dělaly na těchto stránkách ale pak sem tam dala trošku jiný foto a vylezly nám ty co mám v albu :grinning:
17. srp 2011 v 11:13  • Odpověz
@mufinka26 jojo ono to pokazde vyjde jinak, das jinou fotku z jineho uhlu a hned ti vyleze holohlavej chlapecek, nebo naupak zrzounek , mam na vyber :grinning:
17. srp 2011 v 11:15  • Odpověz
Ahojky,tak koukám že už máte vybrané i kočárky :grinning: budoucí dětičky roztomilé :wink: na kterých stránkách jste to našly?
17. srp 2011 v 11:17  • Odpověz
@mufinka26 Krásné nebesa :slight_smile: Já tak daleko ještě nejsem, ale to přijde, to přijde.... :wink:
17. srp 2011 v 11:18  • Odpověz
@cuddle to je super, to budu muset také vyzkoušet :slight_smile: dá se to udělat i na nějakých českých stránkách?
17. srp 2011 v 11:18  • Odpověz
@sal80 to si piš, že to přijde:slight_smile: hnedka jak ti v září vyjdou ty // :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 11:19  • Odpověz
17. srp 2011 v 11:20  • Odpověz
@daphney je tak to nevim, ja udelala tady ma to tam i Muffinka, tak jsem byla zvedava, jen nahrajes svoji foto a pak foto partnera, udelas orez jen na oblicej, vyberes jestli holka, kluk nebo jedno a barvu pleti ja davala light jako svetla a pak uz to je :wink:
17. srp 2011 v 11:21  • Odpověz
@marca22 ahojky je to hustá věc... docela sme se i zasmály, když nám vyšla kudrnatá holčina, nebo zrzaví chlapeček :grinning:
17. srp 2011 v 11:24  • Odpověz
@mufinka26 ...asi až v říjnu :frowning2:
17. srp 2011 v 11:24  • Odpověz
@sal80 to uteče a v říjnu budeš hlásit // :grinning: mě totiž přijde, že od září to pak strašně rychle utíká do vánoc :sweat_smile: člověk nějak nic nestíhá :sweat_smile: :sweat_smile:
17. srp 2011 v 11:25  • Odpověz
@mufinka26 hele beru i zrzaveho :slight_smile: ale lepsi zrzavou holcicku, ty jsou pry v kurzu :grinning:
jinak my mame oba hnede vlasy, takze asi zrzave vlasky mit ditko nebude , tak uvidime
kudrnaty to ano, manzel ma kudrliny kdyz to poroste a i jako ditko mel, takze to byt muze.... :wink:
17. srp 2011 v 11:31  • Odpověz
@cuddle to u nás by zrzeček taky nevadil :grinning: jinak já sem přírodní blondýnka a manžel má vlasy hnědé :grinning: když se narodila Danielka tak prvních čtrnáct dní byla zrzavoučká, ale ted je to blondýnka :grinning:
17. srp 2011 v 11:33  • Odpověz
@mufinka26 No mě by to docela zajímalo jak by vypadalo naše "namixované" když vlastně nebudu mít "svoje" :confused:
17. srp 2011 v 11:34  • Odpověz
@marca22 bude podobné tatínkovi :wink:
17. srp 2011 v 11:37  • Odpověz
@mufinka26 v to doufám :wink:
17. srp 2011 v 11:39  • Odpověz
holky, budete nakupovat na mimčo jen nové věci, nebo třeba z bazárku a sekáče? :confused:
17. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz
@daphney no určitě nějaký věcičky v bazárku :grinning:
17. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz
@daphney kočárek bych chtela urcite novy , myslim , ze kazde miminko si ho vylezi a vyuzije dle sveho
no a pak svagrovka bude mit v listopadu dvojcata, tak doufam, neco podedime :slight_smile: a samo i kamosky co maji deti treba v 1 tride maji jeste neco schovano, tak se poptam, at nemusime vse kupovat.
postylku a matraci asi novou a sedacku do auta asi taky, ale takove veci jako vanicku nebo lehatko treba klidne pujcime nebo odkoupime od nekoho
a hadriky predpokladam neco malo noveho, ale zbytek klidne aukro , sekacky, veci do 6ti mesicu jsou tak malo nosene, ze jsou i po 2 detech jako nove....taky bych brala nejakou maminu v okoli co ma treba stejne pohlavi a bude postupne prodavat co uz nepotrebuje
17. srp 2011 ve 12:10  • Odpověz
@mufinka26 To sice ano, Vánoce jsou tu hned. Ale ty // se mi zdají tak strašně vzdálené :frowning2:
17. srp 2011 ve 12:29  • Odpověz
@mufinka26 Já chci taky zrzečku. Můj kamarád tvrdí, že zrzky jsou sexy a že by jednou chtěl mít takovou zrzku, že by ho ráno pálela žáha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I když....mojí holčičku mi nikdo souložit nebude!!!!!!!! :confounded:
17. srp 2011 ve 12:32  • Odpověz
@sal80 taky říkám, že nebudu holku pouštět ven do dvaceti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 ve 12:33  • Odpověz
do 18 let ani na krok!!! nenechám si prznit vymodlené dítko :grinning: příťa se nedávno koupal s neteřinkou (3 roky) ve vaně a jak jinak než nahatej a já akorát slyším do kuchyně jak ji vykládá... na to máš 30 let času :grinning: říkám si, co to tam probírají... jdu kouknout a naše drahá zvědavá Barborka mu chtěla shat na ferdu a příťa jí vysvětluje že na ferdu má 30 let času :grinning: :grinning: :grinning: když jsem to vyprávěla, smála se celá rodina :grinning:
17. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.