Covid uprostřed procesu IVF

sadovka
23. lis 2021

Holky, měla jste některá...?
Jsem v procesu IVF, v pátek jdu na odběr vajíček a ve středu pak na ET. Jenže dnes mám pozitivní test na covid 😬 co teď? Měli jste to tak některá a jak se to řeší? Děkuji 🙏

kocila
23. lis 2021

@sadovka nezazila,ale odber ti provedou,ale myslim,ze budes mit az KET…

merope
23. lis 2021

@sadovka Určitě volej do CAR. V tuto chvíli už asi stejně nejde dělat nic jiného než vajíčka odebrat. Jen nemůžeš být klasicky "ve frontě" s ostatními, čili otázka, zda si tě nepozvou třeba i někdy jindy, kdy tam nebude už žádná další pacientka.

Pokud máš příznaky a nejsou nějak šílené, tak rýma není kritický problém, jako jo, nejsou z ní nadšení, ale dá se - mně dali takhle normálně masku s kyslíkem (když jsem při jednom odběru byla nachlazená).

sadovka
autor
24. lis 2021

@kocila děkuji, ja si to tak taky myslím

sadovka
autor
24. lis 2021

@merope děkuji, ráno tam hned zavolám🙏

merope
24. lis 2021

@sadovka Napíšeš, co ti řekli? Zajímalo by mě, jak to vlastně CAR řeší.

sadovka
autor
25. lis 2021

@merope jasný. No nadšení vůbec nebyli, to je jasné. Když jsem tam volala, tak mi sestra řekla, ze mam přijít, az budu zdravá. Nenechala jsem se ale odbýt, dala mi vrchní sestru a ta řekla, ze to nejak vyřešíme. Dívala se do mého spisu a viděla, že mam v sobě cca 15 vajíček. Za hodinu mi volala zpět. Mam prijet pred budovu, zavolat a tam nás vyzvedne jedna sestra která se o nás bude starat, odvede nás zadním vchodem na pokoj a tam celou dobu budeme i s manželem, který musi dát taky vzorek. Manžel je negativní... na sál půjdu jako poslední a po me budou muset všechno důkladně desinfikovat. Tak uvidíme zítra... Mam trosku strach z narkózy, páč mam ucpané všechny dutiny, ale snad se teda probudím 😬 a jen tak pro upřesnění, jsem očkovaná...

sadovka
autor
25. lis 2021

@merope tskze jsi mela v podstatě pravdu 😇