Darovaná vajíčka. Máte stejný termín v Gennetu Liberec?

anubis
16. říj 2011

Ahoj holky,je mi jednatřicet,mám předčasné ovariální selhání.Léčím se v Libereckém Gennetu a čeká mě IVF s darovanými vajíčky.Dárkyně jde 25.11 k odběru vajíček a já kolem 30.11 k embryotransferu.Má někdo stejný nebo podobný termín?Napište 😵

marcule
23. bře 2014

@anubis Ahojky jsem tady nova a pročitam diskuse o darovanych vajickach a lecbe v Libereckem Gennetu.Podle tvych fotografii soudim že se podařilo,proto bych te chtela poprosit zda by si mi mohla podat nejake informace ohledne lecby s darovanymi vajicky v Libereckem Gennetu.Ja jsem teprve na začatku,ve čtvrtek jedu na Hysteroskopii a pani dr.poda podnet k lecbe darovanymi dekuji

anubis
autor
28. bře 2014

@marcule Ano povedlo se,a to hned napoprvé,a co by tě zajímalo? taky jsem podstoupila hysteroskopii,ale problém byl v Fsh a Amh.Takže první návštěva v září,v říjnu hystero,a v listopadu už jsem byla těhotná🙂 vložily mi dvě embryjka,bohužel a zaplaťpánbůh mám už skoro dvouleťáka...báječného🙂

marcule
28. bře 2014

@anubis Ahojky moc ti děkuji za tvou odpověd.Ja jsem bohužel navštivila na poprve jine centrum tj.Hradecky SANUS a nedopadlo to pro mne dobře...doktor mi od boku bez jakeho koli odebrání krve nasadil stimulaci vaječniku ktera bohuzel nedopadla dobř a z duvodu že jsem nereagovala tak ji ukončil..poté i přes to navrhl další stimulaci,až další tři měsíce po ukončené stimulaci mi odebral krev na FSH a zjistil že je hodně vysoke,i přes to ale trval na stimulaci..Na základě mého špatného podvědomého tušení a psychického stavu jsme se rozhodli zajet do Arlety k panu dr.Doležalovi který potvrdil mé domění a vysvětlil že stimulace byla blbost.Proto mi odebrali krev ,udělali AMH a vše ostatní a bylo mi poté potvrzeno též ovarialní selhání vaječníku..Jelikož by chom museli v Arletě mbýt samoplátci,vyhledali jsme proto kliniku Gennet a jsme za to velmi rádi.Na prvn konzultaci jsme byli 3.3 a včera na hysteoskopii kde nám paní doktorka potvrdila jejich krevní testy které jim to potvrdili že je to na dárcovský program..Na kontrolu plus genetickou poradnu jedeme 9.dubna kde nám řeknou jak to vypadá s dárkyní..včera jsme vyplnovali dotazník,dostali informace a jeli domu opravdu spokojeni a hlavně s nadějí že vše snad brzy dobře dopadne..tak ve zkratce muj příběh..jo a hysteroskopie dopadla dobře,děloha je v pořadku 🙂

anubis
autor
9. dub 2014

@marcule Ahoj,tak jak pokračujete? a dnes jste byly znovu v Gennetu?

marcule
9. dub 2014

@anubis ahojky tak dneska jsme dopadli velmi dobře..genetické vysledky vyšli velmi dobře a vše je o.k. Na kontrole u pani doktorky jsme se dozvěděli že mají dárkyni která pujde 11.července na odběr vajíček takže začíná příprava a ladění cyklu.. 🙂 pět dní po odběru transfer takže zhruba konec července... 🙂 vše je v naprostém pořádku 🙂 😉

anubis
autor
9. dub 2014

Tak to je docela za dlouho,aspoň u nás to bylo hrozně rychlý,ale hlavně,že je vše v pořádku,a ono Vám to uteče🙂 náš prcek už bude mít za chvíli 2roky a to jsem nedávno porodila😀 a kdyby se povedlo jedno,půjdete do toho znovu? snad nevadí,že se ptám....

anubis
autor
9. dub 2014
marcule
9. dub 2014

ahojky no vsak oni nam řikali 4 až 6 měsícu a podle me krevni skupiny nenašli dárkyni vhodnou dříve. 🙂 u mě je potřeba nějaka příprava a sladěni cyklu či co tak tři měsíce utečou jako voda..s přítelem se ted koukáme na tvého chlapečka a je opravdu moc roztomilý..my uvažujeme o zavedení dvou embryí protože je mi už 36 a potom už budu asi hodně stará tak asi zariskujeme...mam sice odoperovanou pateř ale problemy nemam tak uvidime..taky co nam řekne doktorka..co myslis jsem asi prdla ne 🙂

jinapaja
9. dub 2014

ahojky,dnes mi nedopadl odber vajíček k ivf.byl mi doporucen program darovanych.nasla jsem spoustu center ale ceny me zarazeji.od 50-120tisicmuzu se zeptat,kolik jste platili vy?

marcule
9. dub 2014

@marcule a mužu se zeptat kdy ti na ovarialni selhan přišly,mě po jedne neuspěšne stimulce v sanusu na to ani nepřišly kdybych nezměnila centrum tak se to nikam nehne a na to že jsme byli v gennetu dnes po třetí tak to vše má ohromny posun a tři měsice utečou jako voda 🙂 odkud jsi a máš FB Marketa

marcule
9. dub 2014

@jinapaja ahojky my jeste neplatili ale darovana vajicka jsou v gennetu 39 000 plus oplodnovaci a zamražovaci metody zbylych embryí takže max do 60 000

jinapaja
9. dub 2014

a doplaci něco pojistovna?ja byla tak mimo,ze nam to nevyslo,ze jsem se nezeptala a ted tu lovim na netu a co centrum to v podstate jiné podmínky.

marcule
9. dub 2014

90 az 100 000 je cena samoplatce....ty jsi stimulovala po prve a nemela si zadny vajicka ve folikulech a jaky centrum jste navstevovali a navštěvujete..ty ceny jsou max do tech 60 000 ale uz i s prodlouzenou kultivaci,virtifikaci embryi ,PCSI nebo ICSI ale opravdu max tech šedesat my jdem do toho jinou moznost nemame

marcule
9. dub 2014

ano pojistovna tam take neco doplaci transfer atd

marcule
9. dub 2014

@nsfer ze 🙂 anubis a tobe asi nesynchronizovali cyklus s darkyni a sla si zrovna po odběru a oplodneni uz na tr

marcule
9. dub 2014

@marcule transfer

anubis
autor
10. dub 2014

@marcule Jojo taky mi ladily cyklus,dokonce jsem to dostala po první provokačce..a mě bude 35 a taky jsem si nechávala dát dvě-jediný to přežily.Ze sedmi a transfer byl hned 3den,ale prý byly výborné kvality,hrozně jsem se bála,ptž všichni okolo měli prodl.kultivaci,ale embryoložka mě utěšovala,že jim u mě bude líp,než ve studené misce🙂 a připlatily jsme si PICSI a vyplatilo se.A my do druhého nejspíš nepůjdeme,jedině,že by se stal zázrak a já do toho vlítla přirozeně🙂 ale být tebou,jdu taky do transferu dvou🙂

anubis
autor
10. dub 2014

@jinapaja nás vyšel první pokus s pojišťovnou asi na 55 tisíc...ale vim,že v Brně se specializují přímo na program DV a vyjde to na cca 39tisíc.

marcule
10. dub 2014

ano 39 000 je cena darovynych vajíček plus ty oplodňovací operace,prodlouzena kultivace a virtifikace zbylých embryí jj asi fakt pujdeme do dvouch 🙂 zálezi taky kolik jich bude ale bude to s prodlouženou kultivaci to uz vime a oplodneni napichnuti spermie do vajíčka...

anubis
autor
10. dub 2014

@marcule my taky měli mít PK ale nakonec mi volali první den,že se oplodnilo všech 7,druhý den volali,že se jich vyvíjí 5,třetí den transfer a už nám zbyli jen ty 2,a k zmrazení bohužel nic,ale tím tě nechci strašit,nebo lekat,naopak vyšlo to uuuuplně napoprvé,viz obrázek pinďi🙂 a psala jsem ti IP

anubis
autor
10. dub 2014

@marcule A v Brně je cena opravdu do 40tisíc se vším a dokonce dávají všechny vajíčka od dárkyně...

marcule
10. dub 2014

no oni řikali že pokud budeme chtit tu prodlouženou že bude a transfer po pěti dnech tak uvidme,koukám na fotečky malej je nádhernej a moooc je to určitě zlatíčko,my jsme opravdu rádi že to takhle spěje k vysledku 🙂

anubis
autor
10. dub 2014

@marcule Jojo držím pěsti a klidně zas napiš..A malej je opravdu zlatíčko,ale zlobivý.A na fotkách klame tělem:-P

marcule
10. dub 2014

🙂 to nevadí určítě není zlobivy ale i kdyby trošičku je to zlatíčko a ja budu brát i zlobiví.. 🙂 na fb jsem si tě přidala do přátel jsem Markéta Šolcová,mužeš napsat ahojky a dobrou noc 🙂

anubis
autor
10. dub 2014

@marcule to je mi jasný,že vezmeš i zlobivý,já chtěla i těhu nevolnosti..a fakt jsem si je užívala až do 16tt.A přidám zítra,teď jsem na mobilu a jdu se tulit k raráškovi,jsem si ho naučila v posteli a vůbec mi to nevadí,až na ty moje záda potom🙂

marcule
10. dub 2014

jejeeej tak sladke sny s raráškem..pa zítra 🙂