Do kterého CARu jste chodily, kolik embryí, kvalita KET

rokytka1
1. črc 2016

Mile dámy, do ktereho caru jste chodily úspěšně Ket nebo et a kolik embryii kvalita dekuji.

fresijka
3. črc 2016

@rokytka1 Ahojky, já chodím do Podolí, nějaký ten rok už...mám tam poslední embryjko v mrazáku, ale pokud nevyjde ani to,tak bych ráda celé IVF od znova absolvovala někde jinde. Mám číslo na jednu začínající lékařku v Motole, na Caru, je prý hodně zapálená do své práce, takže to není běžící pás, jak v Podolí..Ty už jsi někde byla, nebo se chystáš? Každý si musí udělat svůj obrázek, prostředí, lékaři, sestry, doba čekání v čekárně apod.

kama2016
3. črc 2016

Ahoj holky,my zkusili nejprve dle doporučení mojí gyn Iscare. Z vlastní zkušenosti nikomu nedoporučuji. Jste tam jen další v pořadí....né člověk. Sestřičky na lůžkovém jsou bezva. Ambulatní jak která,lékaři - přístup milý,leč po prvním nezdaru ( nativ cyklus bez stimulace ) nepátrali po příčině a lékařka pouze řekla - je mi to líto,no nic,jste v dalším cyklu,takže přiští týden to zkusíme znovu......děs. Odelši jsme od nich. Nyní Pronatal - perfektní přístup lékařů i sestřiček. Našli vrozenou vadu dělohy,kterou v Isceru ani neobjevili.....nikdy bych prý mimi nedonosila. Bránila by tomu děložní přepážka. Takže mne nejprve odoperovali přepážku a nyní jsme 6 den po ET. Jsem netrpělivá na test.Dle lékaře mám testovat až 12.7.Každá,kdo si tím prošla ví,jaké to jsou nervy.Držím nám vše palce,ať objevíme vytoužené // a máme zdravé mimi 🙂 🙂 🙂

nita1984
3. črc 2016

Zatím jsme po prvním IUI, testovat budu v úterý. Jsme v Pronatalu, upřímně, z počátku nadšení, poslední návštěva mě dost zchladila. Uvidím podle výsledku testu a budu přemýšlet, jestli nezměnit....

kama2016
3. črc 2016

Já Pronatal Praha,kde Ty?

nita1984
3. črc 2016

@kama2016 jestli to bylo na mě tak taky Praha

kama2016
3. črc 2016

@nita1984 ano,na Tebe 🙂

nita1984
3. črc 2016

@kama2016 Tak tedy, Pronatal Praha

misicka455
30. lis 2018

Brno - Obilnák , s přístupem spokojená . cena taky dobrá, mám zavedeno 1 embryo bohužel víc jsem neměla kvalitních . Dneska pátý den , na kontrolu jdu 10 do té doby to čekání bude a je hrozný ☹