Druhé IVF na začátku února

vercanika
17. pro 2015

Ahoj holky je mi skoro 26 let a na začátku února plánujeme druhé IVF (snažíme se už s manželem 6 let a naše první IVF bylo v létě 1BH a nic z toho nebylo) mám za sebou 2 samovolné potraty oba asi cca v 8-10tt...Mimo to se zatím se snažíme o přirozené těhu a byli jsme i na IUI ... beru clostylbegyd a noretisteron - vitamíny ... Někdy mám pocit ( jako při prvním IVF že mě tlačí vajíčko, prostě takový tlak na určité straně v podbřišku) ... je to normální ?? (Ještě jsem se s tím nesetkala) že mi prostě není nejlíp .. Moje máti mi neustále omývá o hlavu, že je tolik lidí co se nesnaží a mají děti(nejvíc její známí) jak se jim zlíbí a ti se snaží( a platí za to jako já a můj drahý) prostě nic...Až už mi to leze krkem ... Milionkrát jsem se jí snažila vysvětlit, že mi to není příjemné a že když budu chtít se s ní o tom bavím a jak ráda ... Ale ona to nebere v potaz ... To se radši o tomhle pobavím s mojí tchyní a vím, že mě pochopí a jsem v klidu ... V práci mám konečně smlouvu na dobu neurčitou tak si můžu pískat ... jen doufám že to na podruhé výjde .. jen mám dilema ... Zavést jedno nebo hned dvě embrya??? Od pojišťovny máme schválené testy na PGD tak snad se nám zadaří a budou 2 a né jen 1 embryjko k použití ... Jak jste na tom ostatní a co poradíte ?? Jen podotýkám že podle všech testů jsme s manželem oba naprosto v pořádku a nikdo neví čím to všechno je ....