Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

go
1. únor 2012

@reni0602 jsi spokojena v Gennetu?Ja si radeji chci nechat dat 3, pokud budou. Nejsem nejmladsi a chci mit co nejvetsi sanci 🙂 . Mam , ale strach zda vubec budou. Dnes me bylo receno, ze mam oplodneno 5 vajicek.

go
1. únor 2012

@reni0602 tak to je krasny, dve holky, to bych take brala 🙂 . Chodime do Pronatalu, ale nevim, prijde me to vsude stejne, nemam dobry pocit z zadnehp soukr. centra. 😒

reni0602
1. únor 2012

@go Jo jsem tam spokojená. S tím počtem oplodněných jsme na tom úplně stejně 🙂 ale přeji ti, aby ti zbylo i něco do zásoby. Můžu se zeptat kolik ti je? Mě bude čtyřicet (teda, zní to dost divně 😉 )

go
1. únor 2012

@reni0602 minule jsem jich mela 8 a nic na zamrazeni nebylo ☹ . V dubnu mam 40🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reni0602
1. únor 2012

@go Tak to jsme na tom stejně, mě bude 40 teď v pondělí 🙂 Máš nějaké děti? Já mám taky všechno vsazený na jednu kartu - buď a nebo. Mě by se dvojčata moc líbili, a klidně další holky 😀

reni0602
1. únor 2012

Tak zatím ahoj, odcházím domů, takže až zítra.... přeji všem klidnou noc 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
1. únor 2012

ahoj holky, tak včera mně brali tu krev a mám 60. Říkaly, že je to hrozně brzy, jsem šla ke své obyč. gyndařce a poprosil, jestli mi to zkusí udělat. Ta hodnota tak odpovídá, byl to 9.den. Tak ráno test zase, snad to bude ok. Twiniky děláš každý den test? a jak se ti daří?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
1. únor 2012

Mně prsa zase pobolívají, v práci vždycky někam tajně zalezu a zjistím stav, jestli bolí pořád stejně 😀, protože to je jediné, čím se můžu řídit, jinak mi není také vůbec nic.
Ven zbytečně nevycházím, do práce mě hodí vždycky manža. Já ale nemám takové krásné čáry jako ty. Ty máš ten mama test nebo čím to je? Asi musíš mít vyšší hodnoty - to tam máš určitě dva mimísky. 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reni0602
2. únor 2012

@lokiska Gratuluji k čárkám, takže jestli tomu rozumím, tak jsi dnes 10 den? A od kterého dne jsi měla vidět čárky? Jsem teprve třetí den po, tak abych věděla, který den to mám zkusit 🙂 ?

go
2. únor 2012

Ahoj, zdravim Vas. Vcera nam opet zamrzl internet, az ted prijel technik a vse je OK. Jak se dnes citite? Mrazy jsou silene, tak lokiska a twinky , doufam, ze jsete nekde v teplicku a opatrujete mimi 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

@twininky ahoj 🙂 , dnes nemam dobry den....rano jsem mela volat do embryologovi. Rekl jen at prijdu v nedeli. Pravda je, ze jsem chtela prodlouzenou kultivaci, ale me to desi. Mame 4 oplozena vajicka , pry v kvalite jedna. Doktorka z embryologie, ktera si me vzala k telefonu rekla , pokud chcete udelame to dnes, ale ja bych pockala do nedele. rekla jsem ji, ze se neumim rozhodnout, kdyz ona doporucuje nedeli. Nakonec kjsem ji rekla , ze chci zavolat zitra a uvidime. Bojim se, ze do nedele z tech 4 nic nebude ☹

reni0602
2. únor 2012

@go Neboj, dopadne to dobře, já se taky pořád bála, nejdřív aby jich bylo dost, pak aby byly zralý, aby se jich dost oplodnilo, aby vydržely...... a 4 vajíčka je krásný počet 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

@reni0602 nebojim, ale mam obavu☹. Moc dekuji za podporu. Bohuzel se stale nemohu ubranit pocitu, ze nase centrum neni to prave ☹

go
2. únor 2012

@twininky ty jsi uzasne. Ctu Tvuj pribeh a moc, moc ti preji at vse vyjde. Pravda, ze mas darecky a urcite to pro Tebe byl vetsi nervak nez mam ja. Mas pravdu, ze bude hezke, kdyz budes mit vsechna mimiska od jedne darkyne 🙂 . Stydim se, ze jsem to vubec resila, odted verim, ze i me nejake hezke oplozene vajicko zbyde.Pokud ne, zacnu take premyslet o dareckach 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reni0602
2. únor 2012

@go já znám jen ten Gennet, jsou tam milý, ale stejně mi po roce připadá, že je to dobrý byznys, držím ti palce. Já už mám jen ty dvě u sebe, ostatní nevydržely PK. Takže jsem taky dost ve stresu. Když to nevyjde, tak s tím asi končím. Poslední rok byl pro mě strašně stresující, vůbec jsem nečekala, že se do takového stavu někdy dostanu.

reni0602
2. únor 2012

@twininky Hrozně moc ti to přeju a myslím, že můžeš být v klidu, když už jsi ty // viděla 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

@twininky take jsem slysela, ze s darecky je vetsi sance 🙂 . Ja ted stale premyslim kdy jit na transfer, jestli to opravdu nechat na nich nebo si to rozhodnout jen s manzelem.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

@reni0602 urcite Ti to vyjde, hlavne same hezke myslenky, zadny stres. Moc, moc drzim , pesti , palce 🙂

reni0602
2. únor 2012

@twininky Já to u nás v práci tajím, kam chodím, a naštěstí to vyšlo tak, že jsem v pondělí odpoledne měla Et, a celý týden je moje šéfová na horách, takže mám klid 😉 ty máš test z krve 6.2., tak to bude v pohodě, to mám zrovna narozeniny 🙂 Kdyby mi to vyšlo, tak bych to v práci řekla co nejpozději, máme tady dva hodně smutný případy ☹

go
2. únor 2012

@twininky taky bych to asi mela nechat na nich a nepremyslet tolik 🙂 .