Estrofem - máte někdo zkušenost před KET?

verunkadar
9. zář 2016

Ahoj, tak už se chystám na mrazáčky a od zítřka mám naordinovan, od 2 DC estrofem 3x1. Máte někdo s tímto lékem zkušenost? Děkuji, nějak se toho bojím.

tetalucina
9. zář 2016

@verunkadar ahoj.estrofem jsem brala pred et a dost se mi po nem motala hlava:(bohuzel et nevysel,dostala jsem to a mam jit na ket.ovsem nerekli mi,ze mam neco brat.jen jdu za tyden na utz

tetalucina
9. zář 2016

@verunkadar ale neboj se,kazdy to zvlada jinak.mne doposud zadne hormony nevadily a ze jsem toho brala dost🙂jen tohle mi nesedlo:(

evikos
9. zář 2016

@verunkadar Tak to máme stejný problém. Taky se tohoto prášku bojím jak čert kříže a nevím, co dělat...Mám ho též naordinovaný ☹

martaskvorova
9. zář 2016

@verunkadar Beru ho pokaždé ve stejné dávce před KET. Slouží k růstu děložní sliznice, vždycky mi zabral a špatně mi nebylo, jen se mi motala hlava ;)

tetalucina
9. zář 2016

Holky,vazne se nebojte se🙂proste jsem se citila jak pripita, cim dele jsem ho brala tak jsem si postupne zvykala a stavy se zlepsily;)

1lenuska1
9. zář 2016

Ahoj, beru Estrofem 4x denne a nic nepozoruju... tedy nic zvlastniho 😉

bubinko1506
9. zář 2016

ja som ho brala pred KET 3x2 denne - nebolo mi z neho vyslovene zle, len mi nechutilo jest (aj napriek tomu som z neho pribrala par kg). brala som ho asi do 8tt, a potom mi ho vysadili

tetalucina
9. zář 2016

Jj tak o nabranych kilech nemluvim🙂ale neresim je,pro mimi bych udelala vse🙂

nany84
9. zář 2016

Ahoj, s estrofemem jsem problémy neměla, jen nepoznás, jestli se zařadilo, protože s estrofemem ms prostě nedostanes. Utrogestan je mnohem horsi 🙂 . Hodně štěstí přeji.

bubinko1506
9. zář 2016

@tetalucina suhlasim, kila som neriesila, aj ked v kombinacii s utrogestanom sa ani necudujem, ze som pribrala. ale ti dvaja spunti mi za to stoja a uz sa neviem dockat, kedy ich konecne budem drzat v naruci 🙂

verunkadar
autor
10. zář 2016

Utrogestan mi nic nedělal, i když jsem brala 3x2 denně. Ale ten Estrofem, to bude něco. Mam v sobě již dva prasky a jsem unavená.

verunkablack
10. zář 2016

Ahojky,já ho beru skoro už 14dní a úplně v pohodě,ale treba moje kamarádka ho moc nesnášela

lenusaak
11. zář 2016

Ja ho beru od KETu( 6dní)moc z něho nejásám, ale nic hrozného to není. 🙂

hadovka
11. zář 2016

Ja brala Estrofem 3x2denne od 2DC do KETu,po KETu mi davku snizili na 2x1,ted uz ho neberu KET nam nevysel. Prvni tyden jsem mela motolice a bylo me celkove slabo a soufl,pak se to ale srovnalo,telo si na nej asi zvyklo. Da se to vydrzet,jako vsechno ostatni🙂

verunkadar
autor
12. zář 2016

Lépe jsme snášela stimulaci atd než toto. Cca 29.9. jdu na KET, už zase přichází nervy. Strach z dalšího zklamání. Člověk vydrží více, než si myslí.

1lenuska1
12. zář 2016

@verunkadar Já jdu příští týden 😉 tak držím palce!

verunkadar
autor
12. zář 2016

@1lenuska1 Tak to hodně štěstí!! A do jakého centra?

1lenuska1
12. zář 2016

@verunkadar V Plzni... IVF Institut pro.Zecha. Ty v Praze? Nebo ještě jinde? Zítra jdu na ultrazvuk a dozvím se přesný termín 😉

verunkadar
autor
12. zář 2016

@1lenuska1 Já, Kolín. Ja zítra budu volat a objednávat se na ultrazvuk. Ale jsem teprve na začátku. ☹

verunkablack
12. zář 2016

@1lenuska1 ahojky,taky chodím do Smetanky 😁 k jakému lékaři chodíš?

1lenuska1
12. zář 2016

@verunkablack ahoj🙂 k Vlčkovi. A Ty?

verunkablack
12. zář 2016

@1lenuska1 já taky 😉