Eurofertil. Máte s tímto centrem zkušenost?

lenkarehankova
8. kvě 2011

Ahoj děvčata...mám bohaté zkušenosti co se týče Ivf,již jsme proběhli třemi centry asistované reprodukce a nyní co jsem v péči Fn Olmouc asi 6 let,skusím změnu a vyzkouším nové Ostravské centrum Eurofertil..máte někdo zkušenosti s tímto centrem??? Budu ráda za jakékoli poznatky.Děkuji mnohokrát.

jancask
30. pro 2018

@biedronca ahoj. Uz jsem byla a v lednu jdu znovu.

jancask
30. pro 2018

Nevim zda chces vedet cenu IUI nebo IVF

biedronca
30. pro 2018

@jancask ivf cena?
Byla jsi tam na IUI nebo ivf?

jancask
31. pro 2018

@biedronca byla jsem na IUI, v lednu mam posledni pokus a pak uz IVF, to rikal ze to stoji od 30 do 40 tisic.

biedronca
31. pro 2018

@jancask Tak to mame velmi podobně. V lednu jdeme na 2 IUI, a pak na jaře uz IVF. a jakého doktora maš prosím - Lachčina nebo Jaroš?
Mě říkal cca tech 30 tis plus mínus.
Známa tady z Koníka, tam byla a 25 tis.
Nam tam první IUI vyšlo, ale nedopadlo nakonec..

jancask
31. pro 2018

@biedronca Mam Jarose. A ty? Tak ty penize asi tak nejak budou no, rekl nam poprve spoustu informaci a ja si to ani nezapamatovala, ale chlao mi pak rek co a jak bo vnimal vice. To me mrzi ze nedopadlo. Musime doufat ze to vyjde

biedronca
31. pro 2018

@jancask Ano mam taky jaroše.
Snazíme se dva roky a mam zasebou dva potraty, jeden samovolny (v lednu to bude rok) a jeden v červenci po té inseminaci. Uz mam zasebou genetiku, imunologii, hematologii.... a zatim vse ok. Takze to vypada ze bude problém ve emryju samotném - coz se zjistí až při IVF a genetice toho emrya.
mam PCOS, nemam ovulaci, folikuly nerostou. Nereagovala jsem ani Clostylbegyt,ani na ijekce do bricha...
TEd pred 2 IUI , ktere bude v lednu, uzívám FEMARU.

jancask
31. pro 2018

@biedronca Jejda, dva potraty? To musi byt hrozne na psychiku. Ja mam pokazde 4-5 folikul a beru ten Clostylbegyt. Netusim proc to nejde, pry je vse u obou v poradku.

biedronca
1. led 2019

@jancask letos to ale už určitě vyjde! Musí se to už přece zlomit...
Dva potraty, je na psichiku dost.Pár mesicu po revizi, jsme se ani nesnazili, uplne jsem zanevrela,vypnula,nechtela jsem.... Zase se zklamaz.
Dnes vim, ze pozitivní test neznamená jeste absolutně nic!
Ted jsem uz uzrala do stadia, kdy chceme....
Takze ledrn,únor bude IUI a na jaře ivf.

jancask
1. led 2019

@biedronca Ano, musime verit ze to vyjde. Preji ti moc moc stesticka, aby to vyslo a vse dobre dopadlo.

biedronca
2. led 2019

@jancask I tobě !! Tento rok, se to prece musí zlomit...tento rok zto už musí vyjít.
A ikdyby ne,tak aspon symbolicky stím novým rokem, mam prostě vnitřně "zase" naději co aspon člověka drží s hlavou nahoru.
Dnes volam do EuroFertilu - měla jsem jít na UZ pred iui, ale mam silnou MS jeste :D

biedronca
22. únor 2019

@jancask Co nového u Tebe vs. EuroFertil???

jancask
22. únor 2019

@biedronca Ahoj. Ve stredu jsem byla vyfasovat injekce na stimulaci a cekam na ms. Takze u me prvni pokus IVF

jancask
22. únor 2019

@biedronca a co tyyyy?

biedronca
22. únor 2019

@jancask My jdeme právě DNES na vstupní první konzultaci ohledně IVF, naše první.
Na kolik Tě to prosím vyšlo a co vse tam bude zahrnuto?

jancask
23. únor 2019

@biedronca Doktor rikal ze doplatek je mezi 20-30 tisici. Zatim u me jen 1800 injekce, ale zaplatit to nechteli, ze az pak. Je tam zahrnuta prodlouzena kultivace, zamrazeni embrii, asistovany hatching, doplatek za ty injekce a asi za leky po odberu. No tezko rict, jdeme na prvni, tak jsem sama zvedava kolik to vlastne bude stat. Rikal ze kdyz pak pouzijou zamrazene embrio tak cena 8000 tak to asi k tomu zakladu. Ja fakt nevim

biedronca
24. únor 2019

@jancask tak nam asi 3 iui vyslo!jsem pi 2 potratech...
V patek byla konzultace k Ivf.

jancask
24. únor 2019

@biedronca juuuu, tak to ti moooc preji, at je vsechno hlavne v poradku