• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fertimed Olomouc. Jaký mají přístup?

11. září 2013 
Ahoj holky, vybíráme si s manželem CAR. Gynekolog nám poradil Fertimed v Olomouci, ale jsoou to kamarádi, tak bych přece jenom raději nějaké osobní zkušenosti s přístupem k pacientkám a úspěšností IVF. Prosím poraďte. Díky moc
5. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsem tehu po 1.IVF ve Fertimedu,takze z meho pohledu super uspech :dizzy_face: ,jinak urcite se najde hodne holek,co z Fertasu odesly a zkouseji to jinde...ale tak to mezi CARy je,ze komu se nepovede,tak hleda pomoc jinde...
Preji hodne stestiiiii!!!
5. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj Aladin,
já jsem také do Fertimedu chodila na doporučení dr.Ale po dvojím neúspěchu IVF a hlavně výroku,že potřebujeme darovaná vajíčka,tak jsem na doporučení holek přešla do Reprofitu a ejhle,darovaná vajíčka nepotřebujeme,jde to :slight_smile:
5. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ve fertimedu také doporučovali dárkyni a přešla jsem jak beruska do Reprofitu!
5. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ähoj Sukub,tak ty jsi na tom stejně?A to jsi neměla tyky žádne vhodné vajíčko?
5. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem vajíčka ale měla jsem jakousi vysokou hodnotu FSH a řekli mi že je to možná tím proč se neuchytili.a v reprofitu Machač říkal že hodnota je už v normě a že se vajíčka po odebrání dělila jak měla.a tobě se nevytvořili žádná vhodná?a v reprofitu kolik?a co Machač říkal na to co jsi mu řekla že ti pověděli ve fertimedu?
5. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky :wink:
5. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.cien naprosto souhlasím s tím,co napsala j.cien :slight_smile: myslím,že pokud se někomu někde nezadaří,většinou přejde jinam a hned je předešlé CAR špatné :stuck_out_tongue_closed_eyes: já zatím nemůžu moc soudit... začínám chodit do Fertimedu v Olomouci a zatím si nemůžu na nic stěžovat :sunglasses: vybrala jsem si ho za 1. proto, že bydlím blízko Olomouce a opravdu jsem neměla chuť jezdit do Brna :rolling_eyes: a hlavně jsem dala na úspěšné zkušenosti kamarádek, kterým se podařilo díky fertimedu otěhotnět a to je pro mě to nejlepší doporučení :slight_smile: takže teď doufám, že se zadaří a i já brzy otěhotním :slight_smile:
17. kvě 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Máme v ní i téma CAR Fertimed Olomouc a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na http://www.modrykonik.cz/fertimed-s-r-o-olomouc/ ? :slight_smile:

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. :wink:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
11. zář 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek