• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fertimed Polanka, snažilky po třicítce, potraty

18. listopadu 2013 
Ahoj holky. Jsem Lucka je mi 11. dní čerstvých 34.let. Jezdím do Polanky do Fertimedu a jsem tam absolutně spokojená. Před Fertimedem jsem jezdila s manželem do jiného CAR, mám ale špatné zkušenosti..... :angry: V Polance mně vypiplali a během 8. měsíců tam jsem otěhotněla. Bohužel jsem v 5. měsíci přišla na velký UTZ a nebyla srdeční akce, takže pláč a jenom pláč, ale vzpamatovali jsme se a žijeme dál. V úterý, tedy včera jsem se na genetice dozvěděla, že jsem čekala zdravou holčičku bez jediné vývojové vady, měla jsem dlouhou pupčníkovou šňůru a bobíšek se do ni zaplantal hned 3x. No, bolelo to, co vám má psát, ale žijeme dál, víme, že to jde a už se snažíme zase. Tak je mezi vámi někdo, kdo je na tom třeba podobně a tak různě a chce se rozvesilt nebo podělit o své zážitky a zkušenosti a všechno kolem dalšího snažení? :slight_smile:
28. zář 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, právě jsem se vrátila od svého doktora a dostala doporučení právě na Polanku. Předtím jsem nikde nebyla, můžu tě teda poprosit o nějaké informace, rady a tak ? Díky moc, jsem ráda za každé info :slight_smile:
3. říj 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.d ahooj,take se chystam do polanky,nemam uz vejcovody diky mimodeloznim tehotenstvi...chci se zeptat jak se postupuje,nezadouci ucinky atd...a drz se hlavne,priste to uz vyjde urcite...
14. zář 2013 ve 21:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chrisula Na co přesně se chceš zeptat?
14. zář 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.d no treba kdyz zacnu s protokolem,zda treba naberu kyla,nebo me bude bolet bricho?a jestli se muze stat,ze se vajicko i tak zahnizdi nekde mimodelohu zase,nebo kdyz uz nemam vejcovody,tak uz se to stat nemuze?dekuji :slight_smile:
15. zář 2013 ve 20:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano, vlivem hormonů můžeš trošku přibrat, ale to ti snad kvůli miminku nebude vadit. Jestli tě bude bolet břicho. No, zase. Může a nemusí. To záleží, jaké hormony budeš píchat, jak se ti budou tvořit a hlavně počet folikulů a tak podobně. Při protokolu, tedy stimulaci se doporučuje hodně pít. Tak 3 - 4 litry tekutin a bílkoviny. To by mělo bolesti zamezit a také by to mělo pomoci k tomu, aby jsi neměla hyperstimulační syndrom, kdy se ti voda nahromadí v břichu a to ti pak doktoři musejí pomoci. Někdy, když je ten hyperstimulační syndrom před transferem, tedy zavedením embrya, tak někdy k transferu ( ET ) ani nedojde a oni vajíčka zamrazí a pak po další MS, pokud je vše v pořádku, tak je rozmrazí a tobě je zavedou. Někdy se stane, že hyperstimulák nastane až po oplodnění ( ET neboli transferu), ale to jsem se zase hodně doslechla, že naopak napomohl k uhnízdění vajíčka. No, já nevím. Mně břicho zase až tak nebolelo nikdy, jen jsem měla větší tlaky, jako při MS a nebo ovulaci. Ale nic hrozného. Mimoděložně se ti může vajíčko zahnízdit vždycky. Jak při přirozeném těhotenství, tak i při umělém oplodnění IVF a tak třeba i při Inseminaci - IUI. To neovlivní nikdo. Ale vzhledem k tomu, že nemáš vejcovody, tak se neboj. Budeš pod neustálou ultrazvukovou kontrolou. Držím štěstíčko :wink:
16. zář 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucie.d myslis ,ze mi vysetri i imunologii?hodnekrat jsem hned na zacatku potratila,tak se bojim,at se to opet neopauje... :unamused: dekuji za odpoved...pa
20. zář 2013 v 19:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zeptej se dr... :wink:
20. zář 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,zeptam se určitě:slight_smile:
21. zář 2013 v 10:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.d brala jsi pred ivf antykoncepci?
21. zář 2013 ve 22:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne. Jí ji nikdy nebrala, ale vzpomínám, že u prvního IVF mi ji sami dr. nasadili, aby mi nastavili něco jako předčasný přechod či co a pak nasadili hormony. :slight_smile:
22. zář 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.d tak ti dekuju za odpoved,jsi hodnaa :slight_smile:
23. zář 2013 ve 12:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink:
24. zář 2013 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucie.d ahoj..říkaš že jsi spokojená v polance??to jsem rada..jdu tam s přítelem teď v pondělí na první pohovor a strašně se bojím..nevím co mam čekat..u svého gynekologa jsem absolhovala skoro všechny vyšetření co se dali..já jsem prý v pořádku..jenže s přítelem to není oka.má 38let a už má 2děti malá ma 4ročky..a na vyšetření byl zjistili mu že má z půlky pomalé a mrtvé spermuše..byli jsme z toho dost špatní..jak je to možné i když ma ty děti..nechápeme..dr.nám říkal že je to už na umělé op..tak jdem teď v pondělí..je to těžke..chtěla jsem se zeptat..finančně je to jak??kolik jsi ty platila za první pokus???děkuji Pavla
26. zář 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulastefi take vubec neviim kolik nas to bude stat,kamaradku to letos stalo celkem 17000.
26. zář 2013 v 16:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.d jak se mas?co je noveho?
7. říj 2013 ve 20:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale, u mně zatím nic. Jen se ještě léčím, jak jsem spadla ze tří metrové terasy :D A copak u tebe? :slight_smile:
7. říj 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.d chudaku,tak se uzdrav... :slight_smile: ja mam cystu,tak opet cekam,zda praskne,at uz konecne zacneme stymulovat...
27. říj 2013 v 18:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Božatko. Nemáš to teda vůbec jednoduché :unamused:
27. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.d no,fakt nee,porad neco to brzdii
28. říj 2013 v 16:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U mně taky. Sotva jsem se vyléčila z toho pádu, tak od včerejška jsem zase nemocná a bolí mně ucho trošku a už mně to nebaví... :unamused:
28. říj 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.d ahooj,no to ti věriim.mi ta cysta praskla,tak ted do 3 dnu dostanu menzes a zacnu strikat do nosa a 2 den cyklu pychat do bricha.jsem zvedava kolik kg naberu :unamused: a zda budu mit nejake vajicka,kdyz muj hormonalni profil,je blby.preji ti at se uzdraviis brzy
30. říj 2013 v 19:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.d tak jsem mela jen 1 vajičko a blbe,tak ke spojeni ani nedoslo....se spermii
18. lis 2013 ve 20:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek