FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ametob
21. dub 2009

Lenkacar 😀 😀 😀 S tebou je veselo 😀

ametob
21. dub 2009

Taky nevím, co je snítko...

smilers
21. dub 2009

leni jj je to drobek😀

ametob
21. dub 2009

No, hned jsme chytřejší 😀

smilers
21. dub 2009

hodne se rika snitko prachu 😉 😀

lenkacar
21. dub 2009

no jak mě to dneska zapaluje ..to se musim pochválit 😀 ,co je to zase za nářečí tohle ..

ametob
21. dub 2009

Lenkacar, dej si snítko sušenky, já jdu na pomeranč 😉

lenkacar
21. dub 2009

smil drobek prachu jo? tak to nevim teda ..snítku znam tak jako něco z kytkama,jako svazeček

smilers
21. dub 2009

leni 😀 😀 😀 nareci bych rekla staroslovanske, ale nevim to jiste😀😀

lenkacar
21. dub 2009

asi si dam snitko jablka ,tu sušenku si sušim na navečer

smilers
21. dub 2009

leni ono to ma vic vyznamu a kazdej to pouziva na jine prirovnani, je to svazek, je to zrnko prachu, proste vsehochut😀

smilers
21. dub 2009

nic se loucim, jdeme ven😀

monali
21. dub 2009

A co takhle sušenku vyfotit a další týden se na ni ještě se vzpomíkou dívat? 😀 😀

lenkacar
21. dub 2009

smil tak páčko holky ,je s váma sranda 😀

lenkacar
21. dub 2009

moni a nebo tak 😀

monali
21. dub 2009

aspoň se zaženou depky .. na chvíli 😉

lenkacar
21. dub 2009

ale jí spíš hodim do rámečku a jíst se nebude s láskou se budu jen dívat

lenkacar
21. dub 2009

jojo moni když si vzpomenu na čápa tak se mi chce asi blinkati

monali
21. dub 2009

Leni taky dost dobrý 😀 😀

sukubka
21. dub 2009

leni co rohlíky měli?

monali
21. dub 2009

tak a teď konec srandy, mizím žehlit 😝

ametob
21. dub 2009

No, můj pohled by sušenka dlouho nepřežila, asi tak minutku bych se přemlouvala a pak se na ni vrhla 😀

lenkacar
21. dub 2009

ametob i s obalem že?za tu cenu .. 😕

lenkacar
21. dub 2009

moni žehlit v tak krásný den ,ty máš nápady..

ametob
21. dub 2009

Monali, pěkný žehlení
Smilers, krásnou prochajdu
Já budu ještě trčet v práci, za chvíli mám angličtinu, jenže uč se, když je venku tak krásně.... Teda aspoň za oknem 😉

lenkacar
21. dub 2009

sukub rohlíky měli nebydlim v lese jako ty ,sice vypadaj unaveně ,jako od předvčíra ,ale jde to ,eště máme scvoje zuby ,za pár let to u nás bude v každým rohu nějaká protéza ..

ametob
21. dub 2009

Lenkacar, no, kdybych měla hodně žravou, jakože tu mám tak 5x do týdně, tak bych to zvládla i s obalem 😀

monali
21. dub 2009

No jo , když ono ne a ne zapršet
A znám jednoho co se mnou bydlí, každé ráno chodí kolem skříně a prej že si nemá co oblíct. 😠 😝 😀
Má tam všeho hromady, akorát jeho 4 nejbolíbenější košile jsou zrovna vyprané a nevyžehlené 😀 😀

lenkacar
21. dub 2009

ty budeš ,ale vzdělaná čoveče tak se jdi učit ,abys byla člověkem .. 😉

lenkacar
21. dub 2009

ještě že ten můj má uniformu v práci ..