Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janysek70
6. lis 2009

Já jsem taky velká drbna 😀 😀 , bez MK mám absťák 😀

Jani, ano, mám VZP

janina83
6. lis 2009

to je parada mam znamou a ta si to hradi sama pomahaji ji rodice aspon ze tak

janina83
6. lis 2009

janysku a kam dochazic taky do gennetu ???

janysek70
6. lis 2009

No tak to už bych bohužel nezvládla....3 stimulace a jinak konečná

janina83
6. lis 2009

to chapu

janysek70
6. lis 2009

Už takhle jsme v tom "spláchli" cca 60.000,- 😒

janina83
6. lis 2009

jejda to je dost je to moc narocne na penezenku noo my sme taky daly neco pres 5,000kc ale mame prvni ivf.tak to jeste neni tolik jestly se tohle nepovede tak si nechame udelat icsi ale porad doufam ze se to zmakne a ze budem mit mimiska hned na pprve!

nadis.h
6. lis 2009

Já ted dala nejvíc za léky...jen za Gonal něco přes 10 tis... 😝

janina83
6. lis 2009

nadi to si mela asi 4 pera vit???me teda stacily ty dve a to jsem moc rada ale porad nevim jestly jit do toho icsi nevim jak to zmaknem financne

janysek70
6. lis 2009

Co by ne!!!! Je spousta holčin, kterým se to napoprvé povede. Prostě si nepřipouštěj jinou variantu!
5000,- je opravdu hodně málo, to já dala jen za léky, pak PK, ICSI, zamražení, pak následně KET a už to skáče

janina83
6. lis 2009

protoze jsem nepotrebovala vic gonalu nastesti!ja sem byla uplne zdrava teda i jsem jenze mam sterilizaci jinak bych mimiska mela prirozene byla jsem hloupa a na miho gindaka jsem nechala a poslechla!dneska vim ze to byla chyba a strasne toho lituju vzivote bych to uz neudelala skoda ze to nejde vratit!

janysek70
6. lis 2009

Nadi 10? To jsi asi měla dost vysoké dávky a asi jsi píchala déle....?
Já jsem se dnes stavovala na krvi kvůli HP. Kolik má být ten FSH, ty tu píšeš, že máš vysoký?

janysek70
6. lis 2009

Jo, nevíme, co nám život nachystá. Tak proto máš IVF, jsem si říkala, máš dvě malé děti a že ti to najednou nejde, tak už mám jasno.

janina83
6. lis 2009

ano tak to mam hloupe!prosim te nikde se to nemuzu docist ten ovitrel mam pichnout den pred odberem tu druhou davku? 😅

nadis.h
6. lis 2009

Jani já měla 2x900 jednotek 2x450 jednotek 1x900 Puregonu a ještě něco...Myslím,že 450ku

Jany já píchala 15 dní Gonal a měla jsem 300iu denně.. 😝

a hnusák FSH nesmí být nad 10...čím víc nad 10 tím hůř. Když jsem měla 10,03 tak už me nenechali stimulovat.
Řekla bych že ideál je kolem 5i...Ale pak by to mělo sedět nějak i k LH souměrně.Ale nevím jak čeho. Kolik jsi ho Janý měla to FSH?

janina83
6. lis 2009

tak tosi mela hodne davek

janysek70
6. lis 2009

Já budu mít výsledky cca za týden.... Ale prý s věkem to stoupá a co jsem měla naposledy, tak to bylo skoro 9, ale nijak se zatím nad tím nepozastavovali.
Tak to jsi měla toho gonalu i puregonu hafo, proto ta cena.
A nyní jsi ten FSH už měla nižší, že jsi mohla na stimulku?

janysek70
6. lis 2009

Tak mi to nedalo a koukla jsem na loňský HP a tam mám FSH 8,02 a LH 8,81

nadis.h
6. lis 2009

Jani někam si to napiš! 😀 Ovitrelle v neděli ve 21.00...V pondělí bys neměla mít nic a úterý OPU.

Jany neměla. Měla jsem to takhle...10,03....6,95....10,3...8,15....19,9
Ale pak mi odebrali krev ještě na Anti muller hormon...to je nějaká novinka,která prokáže spolehlivě jestli vaječníky opravdu jdou do přechodu či ne a ten mi vyšel dobře takže mi pak FSH už nebrali a šlo se na to...Byl to risk.Však jsem ještě pár dní před OPU přemýšlela jestli to nevzdat,aby mi zbytečně nepropadl pokus.Na posledním utz bylo jen 2-4 folíci...Ale dopadlo to super. 😉

janysek70
6. lis 2009

Teda to jsi měla skoky! Tak hlavně ať to teď dopadne na jedničku a nemusíš už nic podstupovat!!! Držím ti místenku v pendolínu 🙂

janina83
6. lis 2009

tet uz tomu nerozumim vubectakze v pondeli uz nebudu pichat teda nic??jen brat ty prasky?? 😀

janysek70
6. lis 2009

Jasně, ten Ovitrele se píchne jednorázově, to je na načasování ovulace, takže v neděli v 21 a pak už nic, jen utrouš

janina83
6. lis 2009

joo uz vim 😀 😀 😀 njn jasny jak facka!!!!to je jasny kdyz mam jen jednu injekci ovitrele oni to na me vybalily a naskladaly a mela jsem v tom zmatky ovitrelin pichnu v devet v nedeli a v pondeli uz nic jen tabletky

janina83
6. lis 2009

jezis marja jsem to ale janek uz mi to je jasny nevim co jsem na tom nechapala tak dikys 😀

janysek70
6. lis 2009

🙂 🙂
Já jsem prvně taky furt chodila číst návody a stimulační protokol...., ale to jsem ještě nechodila na koníka a neměla se s kým poradit....

nadis.h
6. lis 2009

Jani musel Ti to mudr napsat na ten papír. Já toho neměla tolik co Ty. Proto jsem 2 dny před odběrem píchla Ovitrelle a měla jsem konec.Nevím jak to napsal Tobě. 😒

Jany noo vždy měsíc dobrý a pak špatný. Nechápu. 😒 A Ty bys to měla mít ok dle toho co píšeš. 😉 Jakmile to není nad 10 tak je to stále dobrý. Za místenku děkuji!!! Doufám,že dojedu zdárně až na konečnou. 😵

janina83
6. lis 2009

tohle je pro me hrozny ja sem strasnej zmatkar opravdu za deset minut jdu na to!jejej mam strach stech jehel!ale ja to zmaknu jeste musim proskoumat ty jehly jsou tam velky a mali podle me ty velky jsou na propichnuti te lahvicky a ta mensi na aplikaci do briska je to tak ???kdyz tak me oprav!!!

janina83
6. lis 2009

nadenko tet sem vsechno vytahla a je to jasny i podle protokolu co sem dostala sedi to!!v nedeli picham ovitrele i stim praskem co mam jist taky si ho dostala?

janysek70
6. lis 2009

Jsem se tím HP ani nijak nezabývala, jen si pamatuji, jak mi to mudra říkala při IUI..., ale nyní nechci nechat nic náhodě a tak jsem si nechala udělat nový, páč v CAR se doky neměl k tomu, že by to zkontroloval, tak si tam ten výsledek donesu sama.

nadis.h
6. lis 2009

Jani ano tak tak. A bacha na vzduch ve stříkačce at do sebe neďobneš. 😉