Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
11. lis 2009

petruš moc vám to sluší

nadis.h
11. lis 2009

Peto to je moc dobre ze tak chlandis! Jsi sikula!
Jinak ja na Et asi chlapa mit mmohla pac jsem mela pdokoje i sal i vsechen personal jen pro sebe. 😀 nikdo jiny tam nebyl. 🙂) ale uprimne receno bylo by mi to neprijemne. Aby koukal jak se ve me pi doktorka stoura.... 😝 😀 ale mimisi na Tv byl krasny zazitek!

reny01
11. lis 2009

právě že to byl hezký zažitek.moc hezký.mě to bylo líto

nadis.h
11. lis 2009

Ja dnes prisla na to ze mamka ve stejny den jen s asi tydennim rozdilem zplodila segru. 😀

petra49
11. lis 2009

Nadi, je to prostě dědičný.

janina83
11. lis 2009

peto jeste me boli brichoale jde to ja se snazim pit ale nebila jsem zvykla a tet se musiim lit je to pro me hrozny i kdyz zapomenu tak manža mi donese matonku a nuti me! 😒 jsem uz prelita ale peto vypijes vic nez ja!ja tolik nepiju nemuzu muj zaludek to nebere

nadis.h
11. lis 2009

Holky pijte fakt! Neni o co stat. Uz mi prijel bracha! Jupiii uz se nebudu nudit. 😀

janina83
11. lis 2009

tak si poradne pokecejte ja jdu neco delat pak se jeste ozvu

nadis.h
11. lis 2009

Holky udelejte si doma posledni tezke veci co pak uz nebudete moc. Ja si udelala den pred Et uklid a zehleni a pak jsem mohla mit klid na par dni.

janina83
11. lis 2009

ja mam uz hotovo me pomaha mamka tak je to dobry!! 😀 ja se nemuzu dockat ale fakt!!!a stema tezkyma vecma mi pomuze manža nic jineho mu nezbude! 😀 jinak stema dom.pracema to nejak zvladnu akorat po ET budu hodne odpocivat no radsi

ma.ja
11. lis 2009

ahojte, jsem tu 🙂

janina83
11. lis 2009

cauky tak jak je?

nadis.h
11. lis 2009

ja jsem druhy den po Et uz vytirala. Vodu mu pripravil pritel a luxoval take on. On je zlaty! 🙂 ja se Jani taky tesila. 🙂 a odchazela jsem uz s pocitem,ze to vyslo a tak se citim celou tu dobu. 🙂

janina83
11. lis 2009

to jsem rada doufam ze to taky u nas tak dopadne a co na UTZ je to vydet jak to transferujou??hi hih ihi popis mi to ja sem strasne moc zvedava ale to uz me asi znas hahah 😀

janina83
11. lis 2009

a co pritel nadi uz si mu to rekla uz to vi?nebo jeste si tajnustkarka 😉

janina83
11. lis 2009

reny a tys to povedela manžovy?jaka byla reakce? 😀

ma.ja
11. lis 2009

teda Reny tak to je úžasný!!!! Strašně moc ti to přeju a strašně moc závidím!!! Já si snaz půjdu zítra pro test 😖

holky peču husu...poprvé v životě...co bych pro toho svýho miláčka rozežranýho neudělala 😀 😀 😀 je taky pěkně mlsnej 🙂 já bych si radši dala vínečko, ale musím si nechat zajít chuť 🙂

janina83
11. lis 2009

no majo to my vsichni si musime nechat zajit chut ja mela vcera narozky a nic stoho nebylo!ale nevadi kolkatej den po ET jsi?

nadis.h
11. lis 2009

Mnaaam ja bych si dala husu s hromadou zeli a br.knedl! 😝
Jani embryjka Ti ukazi na telce velke jako v kine! Az na ty roztazene nohy na koze! 😀

Maji kolikaty den jsi? Jestli pujdes pro testy tak kupuj jedine mamatesty ruzove! Stoji cca 38 korun a jsou 2 v 1 baleni. Ty jsou Nej! A delaji ted skoro kazde // 😀 i na jinych diskuzich jsou dalsi 3 tehu. 🙂

janina83
11. lis 2009

je ja se nemuzu opravdu dockat maju tobe samozdrejme taky prejem // hned dej vedet jak to dopadlo 😀 nadi rano budu volat tak jsem zvedava jak se jim dari

nadis.h
11. lis 2009

a pritel to uz vi. Ale jeste tomu neverime na 100% asi.

janina83
11. lis 2009

a jakej byl prvni dojem??ale nadi nemalujte certa na zet je to jasny a kor kdyz sama rikas ze ty testy jsou na 100 pro!!!!!!!a zitra jdes na krev ne?nebo teda v patek vit?niceho se neboj ju!!drzim pestiky

ma.ja
11. lis 2009

Dnes jsem 8.po, asi to nevydržím, uvidím. Dneska zas špiním...pořád si namlouvám, že se zavrtávají 😵

k husičce bude brknedl, Jirka by radši houskovej, ale na tom si tak nepochutnám.

Nadi díky za radu, držim palečky zítra na krvičku 😵

ma.ja
11. lis 2009

janičko tak aspoň všechno nejlepší, hodně lásky, zdravíčka a hlavně brzy pořádné// 😵 😵 😵

janina83
11. lis 2009

dekuju majo za vsechno tobe to taky vyjde a stim spinenim si nelamej hlavu je to bezne co jsem cetla 😀 na netu tak se stim nestresuj

ma.ja
11. lis 2009

jj, taky jsem četla, že to k tomu patří, tak uvidíme....

husička už jen hoďku, voní úžasně 😵

ma.ja
11. lis 2009

no kde jste kdo ☹

nadis.h
11. lis 2009

holky me zacalo dost bolet bricho na mrchu. :(

janina83
11. lis 2009

ale nadi neblbni to neno mozny treba to boli protoze ti roste deloha nestras!

ma.ja
11. lis 2009

jo to mne bolí dnes celý den, a špiním...do červena, mám z toho nerv ☹