Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ma.ja
11. lis 2009

už jsem napsala Jirkovi jaký mi zítra má koupit testy

nadis.h
11. lis 2009

ja nevim no jak to brat. Mam po mrse 5 dni. Tak nevim.

ma.ja
11. lis 2009

nadi být tebou, tak už na ni ani nečekám, to je jasný!!!!

nadis.h
11. lis 2009

ale je mi fakt "divne" ono to ani popsat nejde. 😀

eloana
11. lis 2009

ahoj holky ahoj nadi v klidu testy vypadaji perfektne kdybys to mela dostat ,tak ten test takto nesili. ja to takto mela v cervnu dostala jsem to 4 dni od mrchy testy sice pzitivni ale vubec nesilily a pak naopak slably

reny01
11. lis 2009

Nadi mě taky bolí břicho na mrchu.sestra mi dneska říkala ať si to nepřivolávám,ať na to nemyslim,ať myslim pozityvně

janina83
11. lis 2009

je tu vubec nekdo? 🙂

reny01
11. lis 2009

jani včera jsem si udělala testík,mladej mi volal a zeptal se mě, jestli na tom testu je vidět,jestli tam je jedno,nebo dvě.myslela jsem že z něho padnu.samozřejmě má radost,on by chtěl hodně dětí.

ma.ja
11. lis 2009

ahoj El, jak je to s tebou, už jsi tu pěkně dlouho nebyla!!!

janina83
11. lis 2009

ale to je hezky!!takovy roztomily vit? 😀 no chlapy nevedej jak ty testy fakcej 😀

reny01
11. lis 2009

jo.dostal mě.holky ať už to máte všichni za sebou a jsme všichni těhule.nadi koukala jsem na testíky a máš je pěkný,to bude dobrý

ma.ja
11. lis 2009

holky myslíte, že mam zavolat do G a zeptat se?

janina83
11. lis 2009

no reny mi jeste zitra volame rano do gennetu jak se dari mimiskum tak doufam ze to pujde uz rychle no 🙂 a pak hura na transfer pujdu se koupat a spat jse nemuzu dockat rana az budu volat

janina83
11. lis 2009

tak dobrou rano vam dam vedet pa holky a nadi nenervuj se

reny01
11. lis 2009

jani držím palečky.maji mě doktor řekl,že když se budu chtít na něco zeptat,nebo budu mít nějaký problém,ať klidně zavolám.

nadis.h
12. lis 2009

Ja usnula jako spalek uz pred 8. 😀
Maji na co se zeptat v G?

nadis.h
12. lis 2009

Dobre ranko, 🙂
Tak bricho uz zas neboli. Tak snad je vse ok. 😝

nadis.h
12. lis 2009

Uz mate holky prsty na telefonech co? 😀

nadis.h
12. lis 2009

Reny objednali Te uz na utz?

nadis.h
12. lis 2009

Maji testla jsi?

janina83
12. lis 2009

ahoj nadi!!tak ja uz volala to je jasny mame 11 mimisku zitra dem na transfer 😀 😀 ale stejne je to divne kdyz jsem jich mela 10 a dneska uz jedenact hihihi a jak si dopadla na krvy?uz si tam byla?

janina83
12. lis 2009

ahoj peto tak jak????jak sou na tom deticky kdy jdes na transfer??? maji a co jak dopadly testiky???? 😀 😀

nadis.h
12. lis 2009

Jani tak to je super! To vyberou ty nejlepsi 2 z nich! 🙂
Peta uz ma mozna Et dneska. Sla na krev tak jestli ji rovnou nevzali.
Ja jdu na krev az zitra. Dnes teprve pojedu do Lbc.

janina83
12. lis 2009

aha nadi hlavne aby ti to moc dobre dopadlo!na zitra se moc tesim ale tech obav se uz asi nezbavim jen doufam ze se brzy k vam pripojim a budu mit konecne // no a na petu si musime pockat az se nam ozve

nadis.h
12. lis 2009

Mam docela strach! 😖 ale snad zbytecne.

janina83
12. lis 2009

nadi niceho se neboj uvidis dobre to dopadne!!!!!!!!! kdyz mam zitra transfer to je 13 tak kolem 25.11 bych uz mohla testovat nebo uz drive?ja vim ze urco budu testovat i driv ja to nevydrzim 😀

nadis.h
12. lis 2009

Jani ja testovala taky brzy. 😀 ale je to tezky odhadnout jak komu se to kdy ukaze. Ale ten 12-14 den by melo neco byt uz.

janina83
12. lis 2009

nadi a neovlivnujou testy z nekterejch tech leku co bereme??? ☹ vis jak to myslim aby neukazaly // a pritom to byl jeste nejakej hormon co do sebe ladujem kazdy den

petra49
12. lis 2009

Ahoj holky, ještě nejsem po v 11 mám kontrolu u Petra.

Máme jich taky stále 11, ještě mám zítra volat a vypadá to taky na transfer, ptali se jestli PK, že jsme ji měli zaškrtlou, ale řekla jsem, že když nebude třeba, tak zítra transfser. Trošku mě vylekal, ptala jsem se jak se vyvíjej a on, že jich je 11 a že možná bude něco na zmražení, tím možná mě docela vylekal. doufám, že bude vše ok i ta kontrola, že nemám OHSS. Jani máš ještě zítra taky volat, v kolik máš Jít?

janina83
12. lis 2009

ahojky peto!!!!! ja z 10 mam 11 mimisku sem se moc divila nevim cim to je zitra mam volat aby mi rekly v kolik hodin mam jit na transfer co jsem mluvila rano z dr.tak mi rekl ze transfer bude na 100pro 😀 😀 ale ze tam musim byt presne v urcenou hodinu doufam ze to bude tak nejak normalne ja ze dojizdim tak abych stihala autobus a autobus aby stihal tu hodinu co mi da mudr.. 😀 😀