Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
13. lis 2009

😀 HCG 600,9 ... 😀 😀 Huráááááááááááááááááááááááá 😀

reny01
13. lis 2009

petruš tak je tam pečlivě opatruj. 🙂

eloana
13. lis 2009

nadi no vidis gratulace🙂)))))

petra49
13. lis 2009

Nadis moc gratulju s tou IP mě to docela překvapilo.

reny01
13. lis 2009

nadi to je super pocit viď?já jsem byla jak v sedmim nebi.taky nejspíš dvojky

ma.ja
13. lis 2009

nadi tak vidíš!!! Gratuluju!!!!

lucifirek
13. lis 2009

Nadis.h velká gratulace,super. Jen tak dále.
Petruš,tak na ně mysli a rozmazluj je. 😉

ma.ja
13. lis 2009

nadi a co teď dál? Objednávala ses i k paní dr nebo co teď?

reny01
13. lis 2009

nadi a kdy jdeš na ultrazvuk?

nadis.h
13. lis 2009

Holky mooooc děkuju. Je to strašná úleva. Vím, že vyhráno není, ale začátek to je. Tak snad bude vše jak má. 😅 Naštěstí to vzala sestřička co mě brala krev ráno,tak jsem ani nemusela s tím knedlem v krku moc mluvit. 😅 Na utz jdu 4.12. Reny kdy jdeš Ty?

Péti tak super,že máš také bobíšky v bříšku!!! 🙂 A Janča taky. Tak nás musíte rychle dohnat. 😉

Reny no jsem zvědavá zda 1 či 2. Ale je mi to fuk.Ať jsou klidně 3. Hlavně ať jsou zdraví. 😵

Mě se chce až brečet. Ale zatím držím. To vypukne až příjde domů taťka. 😀

reny01
13. lis 2009

nadi taky tě to rozbrečelo?mě pár slziček ukáplo,když jsem to říkala mladýmu

reny01
13. lis 2009

já vím,je to nádhera.já jdu až 7.12.taky mi to je jedno co to bude.hlavně ať je zdraví

dvojcata2
13. lis 2009

tak moc velká gratulace a přiznávám že i závist až tady bulím moc ti to Nadi přeju.Já jdu volat jestli už to pojištovna schválila.OPATRUJ SE!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

janysek70
13. lis 2009

Nadi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ma.ja
13. lis 2009

dvojče držím pěstičky 🙂

tak to vypadá, že pátek 13. se nám docela povedl, ne? Hlavně aby nám to všem vydrželo 😵

reny01
13. lis 2009

taky si myslim,že je to supr den.teď budeme mít všichni jenom dobrý dny

dvojcata2
13. lis 2009

díky asi se povedl volala jsem do g POJIŠTOVNA SHVÁLILA A 25.11. V 10.00 JDU K DR.pETROVI

nadis.h
13. lis 2009

Janičko moc děkuju!!! Teď se dostaneš i Ty do těhu vlny. Zatím je tu 100% úspěch Gennetu těch kdo byl teď v akci! 😉

Reny no já se úplně roztřásla jak mi to řekla. Ale brečet budu až to budu doma říkat. 😀 Já bych mohla být placená plačka. 😀

Maji a na utz mě objednala až ted jak jsem volala na tu krev. A objednávají cca za 3 týdny od odběru, ab bylo už co nejvíc vidět.Až dle toho jestli je krev pozitivní se objednává. Ale ráno už jsem vyfásla léky tím,že test byl pozitivní.

nadis.h
13. lis 2009

Jani tak supeeeer. 😵

janýsku 😵 😵 😵

Holky a víte co?? Já přesně v ten předchozí pátek 13 v březnu zrovna ležela na sále a brali mi vejcovody. 😝 To se mi to hezky sešlo. 😅

reny01
13. lis 2009

nadi teď budeš chtít fňukat pořád. 🙂

nadis.h
13. lis 2009

Reny tak to se bude mít miláček doma. 😀 Já brečela občas i u reklamy předtím za normálního stavu. 😅
Holky kde je ten Janik dneska? 😕

reny01
13. lis 2009

už by se nám mohla přijít pochlubit s mimískama

nadis.h
13. lis 2009

To teda. Ráno psala,že se asi počůrá.Tak potřebuju vědět zda to v MHD zvládla. 😀

reny01
13. lis 2009

s tak plným močovým měchýřem,jsem taky zvědavá.já bych to nevydržela.já jsem začla pít až na klinice

nadis.h
13. lis 2009

Já jsem taky čůrla normoš doma než jsem jela a pak si koupila půllitrovku a vypila jí cestou. Ještě jsem pak čekala na pokoji než jsem šla tak bych to nevydržela. 😝 Sice jsem měla v sobě vody asi málo...Ale stačilo to. 😅

petra49
13. lis 2009

Holky, Janik ležela vedle v pokoji a nakonec říkala, že ji hodil kamarád. Šla jako třetí. Já chodila učůřávat i v G, jinak bych to nevydržela. Teď spíš polehávám, trochu bolí břicho, ale proti včerejšku to je nic. Jinak mám 6 mražáčků. V Po jdu zase na krev a k primářce na kontrolu.Chodím jenom z postele na záchod, miláček se o mě a domácnost vzorně stará.

reny01
13. lis 2009

petruš tak jen odpočívej,když nemusíš,tak nic nedělej

nadis.h
13. lis 2009

Péti chuděrko. Hlavně pij. On se ve většině případech rozjede hyperstimulák po ET když se mimča chytí a začnou vypuštět hcg. Holky tak to jsme dopadly fajně na takový "smolný den"... 😵

A Janička už je za dveřma. 😀

nadis.h
13. lis 2009

Péti aspoň nebudou naši mrazáčci sami v G tolik let než si pro ně půjdeme. 😀

Reny máš také mrazáčky nějaké?

janina83
13. lis 2009

ahojky holky no nadi mocinky gratuluju 😀 😀 ET mi dopadl moc dobre a navic jsem se vydela s petou opravdu moc krasnej zazitek!!!!!!dr.petr je moc fajn clovek dokaze podporit a zvednout sebevedomi. 😀 😀 uz to mam konecne za sebou tak jdu malinko odpocivat z mimiskama 🙂 tak se holky drzte a zapomela jsem poblahoprat maje k // tak jeste jednou gratuluju vam obema 😀