Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
15. lis 2009

ahoj holky tak sem si snim promluvila a hodne 😀 chudak ani nevedel co na to rict jen se omluval a rikal jedno a to same co slychavam porad dokola (ja uz to nikdy neudelam!!! promin) ale nejak tomu neverim no....ale co vim urco ze bude na chvily klid..holky porad pisete ze vas boli brisko me neboli vubec tak to je asi spatne co??citim vajecniky a mocak to je vsecko jinak nic mi neni a citim se dost unavena porad bych chrupala a chut na rybu ktomu....jenze u nas to moc nefrci nemaj to radi tak si chut necham asi zajit...ale kdyz brisko necitim tak s toho asi nic nebude co? ☹ ☹ ☹

nadis.h
15. lis 2009

Jani jak malej kluk cooo? 😀 Já už to nikdy neudělám... 😀

Jani nemůžeš brát naše příznaky a Tvoje. ne každá musí nějaké mít. Tak buď v klidu a čekej matko čekej. 😀

janina83
15. lis 2009

to masd pravdu jak malej kluk....no ale kazda mamina tu pise ze neco citi a ja opravdu nic jen ty vajecniky tak tomu nedavam velkou sanci

janina83
15. lis 2009

promin te preklepy 😅

nadis.h
15. lis 2009

Jani třeba si myslíš,že to jsou vaječníky a přitom je to TO co máš cítit. 😀 Nedělej si nervy takhle brzy. Fakt. 😉

janina83
15. lis 2009

asi joo sem to pocitala tak v nedeli uz bych mohla testnout teda pristi.....

janina83
15. lis 2009

to ma asi kazda ty nervaky pred testovanim muzu rict ze to vubec neutika 😠 uz aby byla nedele..... 😅

nadis.h
15. lis 2009

Kolikátý budeš den? 🙂

petra49
15. lis 2009

Jani, já taky nic už zvláštního necítím, konečně mi je líp, že už nemusim pořád ležet. Myslim, že je ještě brzo, jsou strašně malinky - tak je zbytečné se unáhlovat, ale taky mě to kouše svědomí. Hrozně bych chtěla aby to vyšlo. Holky buďte rádi, že cítíte, aspoň víte, že je to ok.

MYSLÍTE, ŽE V PO NA UZ MUŽE NĚCO VIDĚT?

nadis.h
15. lis 2009

Jani to mi povídej. Přišlo mi to asi nejdelší to čekání na test. Kdybych tam ten 7 den nic neměla tak se zblázním.Takhle jsem to měla aspon o týden kratší. 😅 A ted zas to čekání na utz. To je pořád něco. 🙄

janina83
15. lis 2009

jejej teprv 9 den po ET.. PRISTI nedeli ale to by uz neco mohlo ukazat

nadis.h
15. lis 2009

Péťo to ještě nebude vidět. Kamarádka jančila,když začala špinit a šla na gyndu asi nějaký 12 - 13 den a neviděl mudr vůůůbec nic na utz. A těhu byla.

Proto i nás chtějí na utz vidět až za tak dlouho.

Jani to už by mohlo. Ale neplaš když ne. Každá to má jiné.

janina83
15. lis 2009

ahoj petu no nadi ja vim ze to nevydrzim a testnu drive vim to uz asi sedmy den po ET a pak kazdy druhy den hahahah a jestly se nic neukaze tak stejne budu muset pockat na krev ale na tech testech je napsano ze uz 5-7 den ten test dokaze rozeznat hcg...peto mrkni se na to

janina83
15. lis 2009

😀

nadis.h
15. lis 2009

Jee holky to jsou nervy co? 😅 Budeme tady v klidu někdy? A nej je testovat až po termínu mrchy.To už by mělo být jasný.

nadis.h
15. lis 2009

Já bych šla nejradši spát a vzbudila se až toho 4ého. 😀 A nebo bych jela na dovču někam. 😀

janina83
15. lis 2009

noo tak to bych si mela pockat az na konec listopadu to je jasny ze nevydrzim 😀 😀

petra49
15. lis 2009

Tak to je škoda, já myslela, že mě uklidní, že bude vše v pořádku. Myslím, že aspoň OHSS bude v poho, je mi fakt líp.Doufám, že už nebudu píchat ten clexan, ty jehly jsou snad tupý, vůbec nechtěj projet.

Půjdete ven, je tam krásně?

Na co se mam mrknout?

janina83
15. lis 2009

to verim cim vic se tesis tim vic to neutika bylo by potreba neco vymyslet abysme na to tolik nemyslely!ale ja se snazim nemyslet ale nejde to

janina83
15. lis 2009

na ten test pribalovej letak je tam napsano ze po oplodneni 5-7 den ten test uz rozezna hcg 😀

nadis.h
15. lis 2009

Jani však já testila už 1 den a 3 den po ET. 😀 Abych viděla,že je pryč z těla Ovitrelle. 😀 A pak 6 a 7 a až ten 7 tam byly//.Předtím ten 6 den ani duch.

Péti no to by musel hoooodně hledat a není jistota,že by něco našel. Však v 6tt je to taková miniaturní tečička jenom.

petra49
15. lis 2009

Tak to já s tou mrchou budu mít těžký, jelikož přirozeně už rok nemenstruuju a menses jsem měla jen po utroši a naposled ani to ne, pomohl až agolutin. Příznaky na mrchu jsem taky nikdy moc neměla, tak to bude zajímavý.

janina83
15. lis 2009

tak ja taky testnu vtom 7 dnu..a ten ovitrelle uz si nemela v tele test byl dobry???

janina83
15. lis 2009

noo me posledni dobou taky blbla mrcha o tyden dyl nebo driv bylo to na palici kuli mrse sem prisla o jeden mesic stimulky protoze prisla driv a ja nemela jeste leky a vsobotu mi je nikdo nedal tak sem musela cekat na dalsi mesic noo treba bych uz byla tehulka 😀

nadis.h
15. lis 2009

Péti tak to jsi vlastně "těhotná" pořád. 😅 Dělám si legru promiň. Vše zlehčuju. 😝

No holky jestli ne dřív tak 12-14 den to je prostě na tuty.Buď a nebo.

Jani a 1 den po ET byly // po Ovitrelle a pak už ani duch. Takže celkem rychle to bylo z těla pryč. 😉

petra49
15. lis 2009

No jani, tak to jsme měly úplně stejný. Mě to zas uteklo o 1 den kvůli VZP, měla to schválit do pátku a neschválila a já v sobotu dostala mrchu, tak jsem taky měsíc čekala. Jak já tenkrát byla vytočená, ale teď už jsou v bříšku a musej se pořádně snažit.

janina83
15. lis 2009

nadi tak zitra by to tam uz byt nemelo....uvidim testnu ten sedmy den a pak kazdy druhy den ach jooo neutika to a navic jsem jak vypatlana sem si myslela ze je sobota holka se mi vysmala ze nevim co je za den tet vytira a umila nadobi je sikulka hodne mi pomaha kez bych to mohla rict o manžovi 😠

nadis.h
15. lis 2009

Jani to je z nervů. Mě to takhle chytlo v prosinci z mojí bývalé psycho práce. 😠 Měla jsem mrchu po 14i dnech a pak už po týdnu. 😒 A naopak zas potom,když jsem to čekala až to dostanu a budu moc jít na krev kvůli stimulce tak se mi to zbrzdilo o 14 dní. 😝

petra49
15. lis 2009

pereme se s manžou o notebook 😀

Za chvilku jdem obědvat, máme ze včera, tak se moc těšim, bylo to výborný.

janina83
15. lis 2009

ja si myslim taky ze ty nervy delaji veci s clovekem