Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

murasek
18. kvě 2009

Nadis - delate dobre, preju hodne sil do dalsiho boje!

jindriska
18. kvě 2009

murasek - já začala silně krvácet minulou neděli a po tel. dohodě s Petrem jsme mazali na pohotovost. Tam mě vyšetřili, vzali krev a na úterý jsme se objednala na gennet. Krev byla negativní a pak i na UTZ nic nebylo. Pouze zbytky dvou lůžek, tak jsme si nechal PN ukončit k této neděli a dnes jsem v práci. Musela jsem už začít něco dělat, alespoň na chvíli na to nemyslet. Teď si dáme pauzu a pak 2.IVF. Jen to chceme nechat v tajnosti, protože pak ten neúspěch bolí víc.

nadis.h - vyrovnat se s tím je fakt těžké, já to mám ještě čerstvé, ale když vím, že tam byli dva a fakt se uchytili, tak o to je to horší. Moc mi pomáhá manža, je úžasnej.

nadis.h
18. kvě 2009

dekuju. Určitě to dobře je. Jak jsem řekla. Nechci nic zbytečně uspěchat za každou cenu, protože bych si pak vyčítala ještě víc kdyby to nevyšlo.

nadis.h
18. kvě 2009

Jindři to jsi udělala dobře, že jsi šla do práce.Uvnitř to bude bolet, ale nebudeš na to tak často myslet. Já jsem doma, nemám do čeho píchnout a nervuju se strašně moc. Bojím se té krve jak dopadne.Věřím, že kdybych byla v práci, že na to nebudu tak myslet často a budu víc v klidu. Mudr Petr je skvělý že? Dám na něj ve všem.
Jinak u nás to vědí jen moji rodiče.Berou to jinak. Ale rodičům přítele jsme to neřekli. Ti jsou starší a brali by to jinak. Tak že těm jen řekneme jednou až budu těhu a bude za náma to nejtěžší období.

jindriska
18. kvě 2009

nadis.h - to děláš dobře, jelikož mi jsme podstupovali 3xIUI a nic a pak následovalo IVF, tak naši přátelé a rodina to věděli, no a pak to oznámit bylo staršně těžký. Už to nechci zažít, takže kromě nás a šéfa v práci to nikdo nebude vědět. Jinak Mudr. Petr je úžasnej, bydlí kousek od manžových rodičů, tak se ten vztah trošku prohloubil. Dokonce i Mudr z JBC kde jsem byla na pohotovosti volal Petrovi a konzultovali můj stav. Je to doktor na svém místě a se srdcem.

nadis.h
18. kvě 2009

Přesně tak Jindři. Je tam hlavně vidět v jeho přístupu, že to nedělá jen pro zisk Gennetu, ale pro to,aby párům pomohl k mimi. To se mi moc líbí.Já když čtu některé názory z jiných CAR kde to je jak na běžícím páse, tak jsem fakt moc ráda za takový to přístup. Nemá smysl se unáhlit.

jindriska
18. kvě 2009

Jsem taky velice spokojená. Už jsme vlastně byla ve všech patrech kliniky a je to tam krásný. Přístup všech sester a doktorů je profesionální a milý. Jsem ráda, že to je v LBC, mám pocit, že tam ještě nechodí lidí a čekací doby jsou neskutečně krátké. Když se objednávám tak hned druhý den jedeme nebo i klidně týž den, prostě paráda.

nadis.h
18. kvě 2009

Já myslím, že mají hodně pacientů, ale dokáží si to dobře zorganizovat, aby měli na každého dostatek času. Já se na začátku spletla a psala do Gennetu v Praze pro termín 1 konzultace a odepsali mi v dubnu, že nejdříve v k větnu budou vědět zda se jim uvolní nějaký termín na červenec. To by mě kleplo čekat takovou dobu. A personál tam je víc než milý to je pravda. A i přes tu vytíženost si Tě pamatují s čím tam jsi.

jindriska
18. kvě 2009

A v jaké jsi fázy snažení?

nadis.h
18. kvě 2009

Jindři.. Já už teď měla vyfasovat injekce na stimulku. Nemám vejcovody takže u nás jedině IVF. Máme už spermiogram, HP a vše co bylo potřeba a když jsem si volala na výsledky tak sestra mi řekla, že je všechno vpořádku, tak jsem ted ve středu šla k Petrovi natěšená, že už začnu a ten na mě vybalil, že mám zvýšené FSH. Norma je 10 a já mám 10,3 tak jsme se dohodli, že to odložíme ted a půjdu na nový HP. Když t stoupne to FSH tak se nic dít nebude. Jen v případě že to zůstane na stejné úrvni nebo lépe když to klesne tak od června začnu stimulovat.

jindriska
18. kvě 2009

Tak budu držet palečky ať máte vše O.K. Taky mě čeká nový HP. Tak zatím páček, musím dodělat papíry a za hoďku hurá domů.

nadis.h
18. kvě 2009

Děkuju Jindří. Tobě držím palečky ať se Ti brzy udělá lépe na srdíčku. Musíme se s tím poprat i když je to těžké a musíme myslet pozitivně do budoucna.

murasek
25. kvě 2009

Krasne dopoledne vsem - jak se Vam dari? neco noveho? ja stale cekamna vysledek po IVF...
co ostatni?

nadis.h
25. kvě 2009

Murasku Ty máš po akci ju? Tak držím palečky. Já byla v pátek na nové krvy kvůli tomu zvýšenému FSH a mám ho doleee. Z 10,03 na 8,16 tak jsem měla mega radost a ve čtvrtek v 9 jdu na konzultaci. Snad už mi nic blbého před nehrozí.

murasek
25. kvě 2009

Nadis - a cim se ti podarilo dostat tu hodnotu dolu..nebo telo samo? 😕

nadis.h
25. kvě 2009

Sama nevim. Je tolik moznosti. Bud to byla jen nahoda,ze mely vajecniky blby den,nebo to bylo rozhozene jeste po laparce,protoze to bylo mesic po ni ty odbery,nebo se to zlepsilo,protoze jsem hodne zacala pit,nebo protoze kazdy den jsem jsem zacala jist ovoce pravidelne,zacala jsem brat tehu vitaminy... Ale nejvic co tomu skodi je koureni a je pravda,ze ja kourila predtim... Ale vzhledem k tomu,ze na to neni zadna pomoc ke zlepseni,tak si myslim,ze to bylo fakt kourenim. At tomu pomohlo cokoli,tak jsem rada,ze to mam v poradku.

murasek
25. kvě 2009

hlavne, ze to ted vypada dobre 😉

nadis.h
25. kvě 2009

No to tedyyy. 😵 Už se nemůžu dočkat konce. Je to strašné čekání. Jsem zvědavá jak mi to dopadne.

murasek
25. kvě 2009

nadis - jednou to dopadne nam vsem, uvidis..akorat clovek nesmi ztracet nadeji 😅

nadis.h
25. kvě 2009

Murasku a Ty máš po IVF? Bo tak jsem to pochopila s Tvého nedávného příspěvku. 😎

murasek
25. kvě 2009

ano nadis - ja cekam - bud MS nebo pozitivni testik..je to na palici, ale co se da delat 😖

nadis.h
25. kvě 2009

Jee a kdy budes testit? Moc drzim palecky! 🙂

murasek
26. kvě 2009

no, asi na den deti 😅

nadis.h
26. kvě 2009

Tak to už je za pááár. 😵 Jaké jsi měla píchačky? Ve mě se to teď strašně hádá. Mám nějakou finanční depresy a rozmýšlím zda jít do hrazených injekcí. 😒

murasek
26. kvě 2009

Nadi - mela jsem GOnal v peru, ta aplikace je bezesporu luxusni... kdo ti nabidl i tuto moznost?

nadis.h
26. kvě 2009

My se bavili s doktorem o placených plně pojišťovnou i na které přispíváš. Samo, že on upřednostňuje ta na kterých se podílíš, ale ani mi neřekl, že ty plně hrazené jsou "nějaké horší". Max rozdíl v té aplikaci a asi možná budou slabší, že když budu muset dokoupit výjde mě to ve fináoe přibližně stejně jako když si připlatím za ty lepší. Každopádně jestli jde jen o aplikaci je mi to fuk co jak a kam budu píchat, protože mám přítele ze zdravotnictví... Tak nevím. Pere se to ve mně. A i když je tohle něco na čem bych asi neměla šetřit, tak zas na druhou stranu tím, že platí přítel vše už hodně dlouho sám tak bych mu to chtěla aspon trochu finančně ulehčit.

krista
27. kvě 2009

2910 • Včera v 17:26
Prosím o radu, budeme s manžou podstupovat um. oplodnění ICSI, já již výsledky krve mám i horm. profil, manža jde teprve tento týden + genetika. Prosím o informaci, jak dlouho trvá než jsou výsledky a jak dlouho jste čekali na objednání na další konzultaci před stimulkou? Moc děkuji za pomoc 🙂

murasek • Včera v 18:19
ahoj, my na vysledky genetiky cekali 10tydnu...normos doba je kolem 8tydnu
co se tyce konzulatci v Gennetu v LB, tak tam to jde rychle, jen je treba mit vsechny vysledky. klidne pisni do IP pro vice info

nadis.h
27. kvě 2009

Ahoj Kristi,

my genetiku mít nemusíme takže v tomhle neporadím. Ale jinak v Gennetu co se konzultací týče to jde rychle. Já většinou měla rozestupy max 3 týdny po testech vždy, ale když je nutné co nejbližší termín tak jsem ho dostala po týdnu. Já to dělala vždy tak, že jsem nečekala na výsledky testů a pak až se objednala, ale v den odběrů jsem si zjistila plus mínus jak dlouho to potrvá a hned se objednala ten den, abych pak nemusela dlouho čekat. 😉

janina83
28. kvě 2009

dobry den preji vsem 🙂 18.6.09 jdem z muzem na prvni konzultaci jsem stoho docela nervozni nevim poradne co me tam ceka 😒 prosim byly byste nekdo tak moc hodny a nepodal mi nejake informace jak to tam probiha atd...sice uz nejaky deti mam posledni porod jsem mela spatny a nadoporuceni lekaru z frydlantu jsem si nechala udelat sterilizaci ☹ ale me biologicke hodiny se ozvaly a me srdicko zaprahlo jeste po miminku 😅 jinak jsem uplne zdrava jen prerusene vejcovody.muz jeste neni vysetren.prosim ma nekdo informace ohledne meho problemu?jestli vyte jak je to splacenim??moc mi tim pomuzete...dekuji vam vsem predem za odpovedi a vase nazory jana 🙂

murasek
28. kvě 2009

Jani,
na prvni konzultaci spis proberete moznosti, asi probehnou nabery krve - tve a manzela, objednani na spermio a pak dalsi konzultace s vysledky. jestli te zajima neco konkretniho, pisni mi do IP. ceny jsou tusim uvedeny na jejich strankach www.gennet.cz