Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
18. lis 2009

Reny já jsem přírodní úkaz už od stimulace. 😀
Jani no to si musíte pospíšit teda,abychom měly všechny stejná termín. 😀

reny01
18. lis 2009

holky tak šup šup 🙂

janina83
18. lis 2009

noo ale mi chceme a mooc ale cekame na mimiska jestly u nas chteji byt ja doufam ze se jim u me libi a ze zustanou aspon jeden!!

janina83
18. lis 2009

maminy na chvily se odmlcim vecer kdyz tak pisnu opatrujte se

reny01
18. lis 2009

holky já se musím prozatím s vámi rozloučit.musím jet pro malou do školky. 😀 ještě že tu jste,aspoň se člověk nějak rozptýlí 🙂 zatím se mějte

nadis.h
18. lis 2009

Já jsem tady pořád. Trochu pracuju. A už po 3 snídám. 😀 Už mám v sobě třičtvrtě mandlové paštiky a 6 rohlíků. 😀

pindrusec
18. lis 2009

ahojky děvčátka 🙂 tak už jsme se vyvenčily 😀 dneska je fakt nádherně....ani se nám nechtělo dom 🙂 cítím v sobě děsnou nervozitu a nevim proč...i ruce se mi klepou jak starý bábě 😀

Bré poledne Nadis 😀 ...tyjo šest rohlíků?no to sníst já tak mi futra jsou malý 😀 😀 😀 😀

nadis.h
18. lis 2009

Pidnru ahoj. To je tedy. 😵 Doufám,že to vydrží než napadá ten hnus bílý. 😝

Jo já jsem nenažranec. 😀 Já takhle jím normálně. 😀 Ale zas pak mám období kdy třeba nejím 2 dny a nemám hlad.

pindrusec
18. lis 2009

jo jo mluvíš mi z duše 🙂 i když u vás zas ten snížek je už docela hezkej....ale já ho taky nemusim....tak sem z toho jelen holky ale ted sem si udělala test a mam dvě čárky 😕 ....mě z toho asi už hrabe....tak ted jestli sem těhule....přirozennou cestou tak asi nikdo z doktorů nebudou chápat 😀 bo mi řekly že samo to přes myom už neproleze.....no a hlavně mam doma injekce za 4 a půl litru 😀 to bude fakt prča teda.....tu čekám abych si mohla začít píchat a nakonec nebudu ani muset 😀 😀 😀 😀

ma.ja
18. lis 2009

ahojte berušky 🙂

teda Nadi co to vidím, 6 rohlíků a mandlová paštika 🙂 tu já taky velice rád!!!!

Tak už to máme potvrzený, v krvi nic....takže znova a pořádně ☹

nadis.h
18. lis 2009

Pindru já sníh nesnáším a zimu jako takovou taky ne. 😒 Pindruuuuuuuuuuuuuuu heeeeeej tak to je mazeeec. Nebyla bys ani první ani poslední co se jí to povedlo přirozeně těsně před IVF. Přesně..čekaly na mrchu,aby mohly začít píchat a už se mrchy nedočkaly. 😀 Tak hned zítra masti na krev!!!

Máji ahojky, Je mi to moc líto. ☹ Ale věř že pí primářka Ti to mimi vypiplá jako mě! 😉

petra49
18. lis 2009

pindru, tak to je teda něco. 😲

Maji, to mě mrzí a kdy začínáte asi až v novým roce, viď?

pindrusec
18. lis 2009

tak to sem skoro ráda že nejsem první 😀 bo sem zrovna nad tím přemýšlela že na mě budou koukat jak na idi.... 😀 ..co že tam vlastně otravuju.....sem napnutá jak kšandy...bo nevim jak moc ty testy jsou přesný,ale vůbec se netěšim že pokud to je fakt pravda že jim to tam budu muset říct ☹ ...a co s těma injekcema....boooože ani jednu věc nemužu mít jednoduše 🙂 poté co se tam jak blb v pondělí dohaduju o injekce zjistim zas tohle....si fakt jak blb připadám:D

nadis.h
18. lis 2009

Pindru s těma injkcema by Ti mohli jít na ruku a snad bys je mohla vrátit,že by Ti vrátili peníze. A když ne, tak si je od Tebe někdo třeba koupí,kdo už je jako samoplátce.

pindrusec
18. lis 2009

njn uvidíme...hlavně kdyby to byla opravdu pravda 🙂 ..co peníze vem čert 😉

nadis.h
18. lis 2009

Pindru to teda! 😉 Ale moje mamka má myom od roku 92,pořád roste a i přes to v roce 98 otěhotněla s malou. Na 2 cyklus. 😉 Takže ne že to nejde. Jde.

pindrusec
18. lis 2009

jj já mám Terezku taky už s nim,ale to byl malej...měl necelý dva centáky...ted už má přes pět cm....a je tam nějak blbě vrostlej....mezi dělohou a vaječníkem....ale jak je vidět ...teda možná 😀 i tak to jde 😉

nadis.h
18. lis 2009

Pindru ono i holky co měly "údajně" neprůchozí vejcovody také některé otěhotněly doma. 😉 Takže zázraky se fakt dějí.

pindrusec
18. lis 2009

asi na ně začnu věřit beruško 😵 .....kéž by.....to se skoromanža pokakinká radostí 😝

nadis.h
18. lis 2009

Pindru a jsou silné ty čáruše?? 😵

ma.ja
18. lis 2009

pindru teda to je mazec, hlavně držím pěstičky !!!!

péti nevím, asi jo nejdřív tak konec ledna, začátek února. Zítra jdem k Mudr Petrovi, tak uvidíme co on poradí... Jirka by chtěl zkusit IUI, mně se do ní moc nechce, ale náoda je blbec 🙂 asi jako u Pindru 🙂

pindrusec
18. lis 2009

No stalo se mi to už předminulou mrchou.....dva testy mi vyšli se slabounkými čárečkami....a o dva dny později už nic...pak jsem to dostala.....ted sem si dělala jeden v neděli....opět byla slaboučká...takže sem si řekla...to už známe a v pondělí si vydupala ty injekce....jenže mrcha nikde....tak jsem dnes koupila další dva testy....jeden proužek a druhý takovej plastovej....čárky mam dvě na obou....slabší ale již víc viditelný než na tom v neděli....jsou dobře vidět ale jsou slabší než ta hlavní 🙂

pindrusec
18. lis 2009

Maji moc díky...ráno skáknu na gyndu a hned vám sem podám zprávu 🙂 teda jestli to do rána nedočkavostí přežiju 😀 😀

nadis.h
18. lis 2009

Máji zkus jí! už jsem tu psala o té holčině co mají hoooodně špatné sperma 1-3% dobrých jen a podařilo se jim teď po IUI. 😉 A je to takové zkrácení čekání do další akce.

Pindru může to být biochemické těhu, ale pokud čárky sílí tak je to na dobré cestě! 😵

pindrusec
18. lis 2009

Maji,nevěš hlavu.....určo se vám to povede...budu držet pěstičky 😉 ..koukni já už tomu taky nevěřila....a možná to vyšlo.....nikdy nevíš co nám osud přichystá 🙂

petra49
18. lis 2009

Tak to už se těšíme na ranní zprávičky, přirozeně by to bylo určitě lepší.

Co asi seery, že se vůbec neozívá holka jedna!

pindrusec
18. lis 2009

šmarjá to je co to biochemické těhu?to slyším poprvé ☹ bojim bojim...nezní to zrovna pozitivně...

nadis.h
18. lis 2009

Pindru to je bohužel těhu úplně v začátku. Třeba ještě před termínem mrchy,že se mimi chytne,ale vzápětí se hned pustí. Na to většinou příjdeme my co si těhu hlídáme přehnaně brzy. Pak je to velké zklamání,že jsou // a za pár dní nic. ☹ Dá se říct,že často se to stává před mrchou a pak mrcha příjde jako vždy.Nebo je zpoždění jen pár dní.

pindrusec
18. lis 2009

no fuj to taky jde? ☹ tak ted se budu až do rána bát ☹ ....dala sem fotku do albíčka tak můžeš mrknout zda to vypaddá či ne 😉 ....chjooo někdy bych byla radši chlap.....

ma.ja
18. lis 2009

jo pindru moje slova, taky bych snad radši byla chlap!!! Ty takovýhle starosti vůbec neřešej 😉

Nadi to víš, že ji zkusíme, ale nevím jak se na to budou tvářit v Gennetu. Už posledně říkali, že je to ¨zbytečné...