Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
19. lis 2009

Mnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááámmmmmmmmmmmmmmmmmm.
Vanilkáče a košíčky ooo jeee. No to raději mě nezvat. Já jsem od babičky měla vždy plné krabice cukroví a všechny zmizely ve mě během Vánoc a do Silvestra. Na Silvestra už nic nebylo. 😝 😀

janina83
19. lis 2009

nadi to znam velice dobre od mych deticek...vsechno zamykam jakmile se k tomu dostanou tak vim presne ze vsecko snedeji 😀 ale my jako deti nebyly lepsi

nadis.h
19. lis 2009

Přesně tak. Taky jsme chodili na tajňačku když jsme u babičky byli. 🙂 To je to samé jako s dárkama,že jsme chodili před Vánocema hledat.. 😅

janina83
19. lis 2009

jj to je fakt...my sme vzdycky vedely jeste pred stedrym dnem co kdo dostane 😀 😀

ma.ja
19. lis 2009

koukám tady už voní vánoční cukroví mňaaaaammmmmmm 😵 😵 😵
to já taky můžu. A to jsem si říkala, že zahájím dietku, protože co beru hormony, tak se pěkně kulatím 😝

janina83
19. lis 2009

maju to mas pravdu ja mam taky velky bricho vypadam jak ve 4 mesici 😠 a vubec to nejde schodoit a drzim dietu a stejne to nejde dolu

janina83
19. lis 2009

a cukrovi jsem zase schovala doslo mi testo tak jsem se na to vyprdla jsem lina nic se mi nechce delat to asi tim pocasim ci co 😅

ma.ja
19. lis 2009

mne se taky nic nechce a to jsem doma a vpodstatě nic nedělám. A to jdu v pondělí do práce, fuj 😝 trochu jsem si odvykla, i když už se mi stýská po kolegyňkách 🙂
Dneska mne přepadl nějaký bacil, bolí ucho, dutiny, v krku...zítra nasadím citrónovo-grepovou kůru...

janina83
19. lis 2009

to tet frci vsude ja mam holky taky nemocny tak budu jen doufat ze to taky nechytnu..jsem docela pra....jsem mela chut na syr a nakonec jsem sporadala 2 hermeliny 😅 😅 z rohlikama a mlikem mi bude pekne spatne az si to sedne hihihihii

janina83
19. lis 2009

holky jdu koukat na ordinaci a hned do pelechu zitra do prace 😠 😠 fuj uz tet se mi nechce

ma.ja
19. lis 2009

teda fuj, já hermelíny taky miluju! Jdu na VKV, dám si k tomu perník a mlíčko. Zatim pa

nadis.h
19. lis 2009

Jani na plesnivé sýry bacha! Těhule by je němely kvůli listerioze! Stejně jako vnitřnosti.Játra apod. 😉 Jejda zase jsem chytrá. 😀 😀

My to taky věděli předem co dostaneme a pak jsme hráli straaašné divadlo jak jsme rádi a překvapení. 😀

pindrusec
20. lis 2009

Dobré ranko všem děvčátka 🙂 Nám se s malou nějak nechtělo vylejzat z pelíšku tak sme se vyštrachali až ted 😉 a koukám a jsem tu první 😀

reny01
20. lis 2009

dobré ráno holky 🙂

nadis.h
20. lis 2009

Dobré ránko. 🙂

Holky mě je dneska blbě. 😝 V noci mě vzbudila strašná bolest břicha. Jako mě píchalo u pupku a nemohla jsem usnout kvůli tomu. 🙄

reny01
20. lis 2009

nadi ti je špatně od žaludku?mě taky ale někdy tak to břicho bolí až hrůza.proto se bojím,jestli jsem těhotná

nadis.h
20. lis 2009

Reny teď už tomu začínám věřit. Protože jen tak špatně by nám nebylo. 😝 😀 Je mi špatně od žaludku tak zvláštně,ale ještš to není takové že bych šla zvracet. Ale řekla bych že je to otázka pár dní. A to břicho jak mě bolelo včera,to jsem měla až strach co se děje. 😕

reny01
20. lis 2009

ten strach znám.to je dobře že tomu věříš. 🙂

nadis.h
20. lis 2009

Jako stále mám bobky. To jo. Ale zas se aspon začalo něco dít tak si říkám,že je to v pořádku. Lepší jak předtím kdy se nic nedělo.

petra49
20. lis 2009

ahoj holky, tak mě zas pořád bolí ta kyčel, sice mě opět vzbudila v půl druhý, ale bylo to lepší jak včera. Naděnko jak dloho tě ta kyčel bolela?

Dneska už se od rána přemlouvám abych šla něco dělat a jsem tak líná.

Taky jsem vypozorovala zhoršení pleti, každé ráno musim pro rohlíčky a šunku k snídani a dneska v obchodě se mi udělalo nějak moc teplo a musela jsem na vzduch. no a nato, že jim normálně a skoro se nehejbu proti fofru v práci, tak ani nepřibírám - spíš jsem zhubla. Myslíte, že jsou to dobrý známky?

jinak všechny zdravim.

nadis.h
20. lis 2009

Péti já hlavně s levou kyčlí mám problém už od mala. Takže mě bolí často. Ale zajímavý je, že jen v noci. Ale někdy bolí někdy ne. Ale jak mě bolela ted naposled tak mě bolela hlavně večer a přes den jen už málo.

Péti to jsem měla také a mám pořád.Zrovna ted ráno jsem také šla do stánku pro housky a jak je venku hezky,tak jsem měla mikinu a bundu a udělalo se mi vedro a až na zvracení z toho.

Ale na začátku ještě než jsem věděla,že mám // tak jsem s tím měla problém v krámě a 2x jsem to ani nezvládla a musela jít ven a pak se vrátit.

petra49
20. lis 2009

Nadi, mám strach testovat, holky vy se tak máte, že už tam máte//. 😖

nadis.h
20. lis 2009

Péti neměj.

petra49
20. lis 2009

Nadi, myslíš, že už mám zítra zkusit první, zatim mám doma 4.

pindrusec
20. lis 2009

Péti neboj...určitě to bude dobrý;)my ti tady věříme 🙂 Já je tam sice mám ale stejně nevim na čem jsem...a trápit se do pondělka nehodlám....prostě vám věřim že to bude v pořádku abych byla co nejvíc v klidu..

nadis.h
20. lis 2009

Péti kolik dní jsi zítra? Jako mohla bys. 🙂 Máš stjné příznaky jako já. Tak to vidím veeelmi dobře. 😉
Pindru taky se neboj.Mrcha nepřišla a čárky jsou krásný. 🙂

petra49
20. lis 2009

Holky díky. nadi jsem 8 den a počítám i den zavedení - přesně minulý pátek.

nadis.h
20. lis 2009

Tak to zkus ráno.Ale když ještě nic tak žádné stresy ju? Jestli chceš stresovat tak raději netesti. 😀

petra49
20. lis 2009

No tak uvidim, jaký budu mít ráno odhodlání.

pindrusec
20. lis 2009

nu at se rozhodneš tak či onak budem držet vše co máme 😀

Nadi já věřim že to dopadne dobře 😉 ...bolesti nemám....sice je mi divně,ale to je spíš nervový...bo je to ve mě i když se snažím to pudit....čárky sice mám krásný,ale ty se prý dělají i u mimoděl.... ☹ ale jestli tam ta prdolka je tak to bude určo holčinka 🙂 bo sem řikala,že tak statečná aby se přetlačila přes myom může bejt jedinně ženská 😀 chlap by to vzdal předem.....navíc je to rozenná hhérečka když nás nechá vydupat a zaplatit injekce a pak se teprv ukáže 😀 ...no uznejte to by chlap nedokázal 😀 😀 😀 😀