Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

seery
21. lis 2009

petra49 ...... jo ták no tak to já byla ten den na odběru vajíček

larri
21. lis 2009

Mimodelozni je nebezpecne,muze ti prasknout vejcovod a muzes krvacet do bricha.Pak uz jde kolikrat o minuty.

Seery a v kterem tt jsi byla?

petra49
21. lis 2009

holky, zas tady prodávaj krásnou kolíbku a je veliká - hodila by se pro dvojčátka. ach joooo než já budu moct něco kupovat, tak všechno bude fuč 😢

nadis.h
21. lis 2009

Zrovna jsem to chtěla napsat jestli jsi Seery neměla už prasklé to mimodělož. 😒 To jsou šílené věci. V tomhle případě jsem fakt ráda,že je mám pryč.

seery
21. lis 2009

No dá se říct že asi tak nějak kolem druhého, no spali jsme spolu 20 já to měla dostat do 30 a ten den jsem si dělala test a ten den šla i na utz a bylo to tam, nemyslim si že by to bylo nějak starší jelikož my spolu tehdy moc nespali a i ten doktor říkal že to vydrží tak 3 týdny než to praskne a ty bolesti taky začli nějak hned pak asi toho 22

pindrusec
21. lis 2009

hmm tak já teda nevím....mě ho neviděli nikde,ale dr řikala že je možná schovanné za tím myomem.....mě právě taky nic neni.....a nikde se nedá dočíst za jak dlouho po oplodnění začneš mít třeba bolesti či špinění atd...jak se ten pondělek blíží cítím se víc a víc napjatá ☹

nadis.h
21. lis 2009

Pétí já zrovna dneska chtěla v Penny koupit krááásné bodýčka 3 ks. Ale pak jsem si to rajěi rozmyslela.Mít to doma kdyby se nedej bože něco stalo,to bych nezvládla potom. 😒
Ale ruce mě svědí,když nějaké věci vidím. 😀

seery
21. lis 2009

neprasklo to jelikož tam vidělto srdíčko jak tuka, ale proč tam byla ta krev to nevim, ale to čištění je děsný fujjjjj už nikdy

seery
21. lis 2009

říkal, že kdyby to prasklo atak přijdu o celou dělohu, pře by to museli odebrat vše

nadis.h
21. lis 2009

Seery tak to ale nemohlo být ještě srdíčko. Srdíčko bývá až kolem 5-6 tt..Takže to jsi musela být těhotná víc jak měsíc jestli už jsi srdíčko měla.

seery
21. lis 2009

Ale taky mi řekl že to je moje volba, že můžu jít dom a pravděpodobnost že přežije je 1 ku 1000 000

larri
21. lis 2009

Seery v 3tt neslysis jeste srdicko.3 tydny po ET je teprve neco videt na utz.

Pindrusec a ty mas taky pozitivni test?

Jo a kdyz praskne vejcovod,tak jde krev do dutiny brisni a ne do delohy.

seery
21. lis 2009

Je to už rok, ale víc jak tři týdny jsem být nemohla to vím jistě

seery
21. lis 2009

larri Nevím proč jsem tam měla tu krev ale měla

larri
21. lis 2009

Tak ani jsem neslysela jeste,kdyby praskl vejcovod,ze by vzali vse.Vim akorat,ze se to uz nedela laparoskopicky,ale normalne te operuji.

seery
21. lis 2009

larri Říkal, že by se to muselo vzít, že by se to tím vše nakazilo

larri
21. lis 2009

Seery nezlob se,ale co tady pises,ctu poprve v zivote.Ale zase jsem o neco chytrejsi.

seery
21. lis 2009

Njn ja za to nemužu, prostě to tak bylo, jestli ted už neni to ja nevim, asi jsou v České Lípě blbí doktoři (ikdyž taky se to o nich říká)

seery
21. lis 2009

larri Můžu se zeptat jak ty to máš ty jsi otěhotněla mimoděložně po ivf nebo jak ja těm zkratkám moc nerozumím, co máš v tom profilu

seery
21. lis 2009

Tyjo holky pořád mě tam nějak píchá v tom břichu tak nevím no ☹

nadis.h
21. lis 2009

Seery buď v klidu.Hlavně se nestresuj.Ať jsou mimiňáčci v klídku. 🙂
Jdu do sprchy děvčata,abych mohla na ten pohárek. 😀

larri
21. lis 2009

V profilu mam napsane,ze jsem byla v unoru na 1.IVF,ale z peti vajicek se mi neoplodnilo ani jedno,tak jsem to mela bez transferu.
2.IVF skoncilo mimodeloznim.Mela jsem pozitivni testy,ale nizke hcg,na utz nic az pri laparoskopii mimodelozni v pravem vejcovodu.

Fotku z profilu jsem musela odstranit,jedna holcina mne u nas v praci poznala,ale oslovila mne Larri.Protoze nekdy na Konika pisu z prace,odstranila jsem fotku.Kolegove vi,ze chodim nekam na diskuse,ale nechci,aby vedeli co si tady s kym pisu.

seery
21. lis 2009

Ty brdo to je ale stejně divné, jak můžeš být mimoděložně po ivf když to dají do dělohy, to nechápu, takže ty embrya musí nějak cestovat asi ty jo chudinko to mi je fakt líto taková smůla. Je hrozný, že člověk se lituje a přitom jsou na tom někteří lidé hůře. A ted teda bude co?? Mě pře rokem řekl doktor že musím minimálně půl roku počkat s dítětem než se to zahojí. No já doufám, že mě se už tohle nestane, mám ještě levej vejcovod 😒

pindrusec
21. lis 2009

Lari jj testy mám pozitivní....mam fotku i tady....ale mam myom přes 6cm v děloze a prostě doktorka nikde nic nenašla....řikala že bud neni vidět ...že je schovanné za tím myomem a nebo bohužel že je mimoděl....vzala mi krev na HCG a v pondělí že mam přijít a řekne co a jak...a to navíc tu mám injekce na stimul bo sem čekala na mrchu a nedočkala...

seery
21. lis 2009

pindrusec Taky dobrý 😒 No já zase mám bobky že ji dostanu toho prvního ufffff, snad ne, ale jestli začnu aspon spinit no tak budu plašan ☹

nadis.h
21. lis 2009

Jdu do spršky... 😎

larri
21. lis 2009

Pindrusec,takze prirozene.

Hlavne se nestresuj,bud to vyjde nebo ne.Jsou to nervy,ale vzdycky jsou jen dve moznosti,ale aspon vis,ze to jde prirozene.
Budu na tebe moc myslet.

Seery,co ted bude? Cekam MS a zacnu stimulovat.Ja jsem nemohla tri mesice otehotnet a dodrzovala jsem sestinedelku.
Ty si taky chudinka,muselo to byt s tebou vazne,kdyz si musela mit minimalne pul roku pauzu.A co se ti muselo hojit pul roku?
Sestinedelku jsem dodrzovala kvuli tomu,abych nedostala nejakou infekci a ja nemuzu stejne jit na IVF driv,jak za tri mesice.

seery
21. lis 2009

🙂 tAk 🙂 Co 🙂 NiKdO 🙂 nEpÍšEtE 🙂 😎 😎 😎 😎 hAlÓÓÓÓÓÓÓÓ 😀 😀

seery
21. lis 2009

larri No doktorka říkala že uvnitř se to hojí déle než zvenčí... Aha tak ty budeš stimulovat a na ivf půjdeš za tři měs. No tak jak koukám, tak to ti taky vychází ne tak nějak ten půlrok. No já se dostala na ivf za rok, takže ted už to mám zahojené tuplem 😀 Ale levá jizva mě bolí když na ni sáhnu

seery
21. lis 2009

A jaktože Larri už ted stimuluješ?? Vždyt já stimulovala jen týden