Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
3. pro 2009

ahoj holky nadenko moc gratuluju ke krasne fotce ja sem to stesti nemela 😢 😢 omlouvam se ze jsem nedala o sobe vedet ale nemela sem silu ani odvahu porad me to drzi nevyslo to 😢 😢 😢

nadis.h
3. pro 2009

Janičko nebuď smutná! ☹ Já nevím co mám říct,protože nic nepomůže. Za chvilku to přebolí a budeš plánovat další akci co už bude úspěšná! Věř tomu a netrap se prosím. 😉

janina83
3. pro 2009

ja vim nadi ze neni konec sveta ale tohle sem necekala jak se k tomu postavim je mi strasne a zatim na dalsi IVF ani pomysleni..v pondeli jdu do gennetu a vim ze to tam probulim prej nejaka kontrola nebo co. ja sem asi na tohle moc citliva. ☹ ale mas krasnou fotecku moc vam to tady preju holky...

nadis.h
3. pro 2009

Jani to je jasné.Taky bych byla tak zničená jako Ty. Ale je to nejlepší naplánovat si co dál a neutápět se v tom co bylo. V kolik jdeš do Gennetu v pondělí? Já jdu taky v pondělí.A reny taky.

janina83
3. pro 2009

ja tam mam byt v .13.30hod. u dr.petra premyslim ze se omluvim jeste se mi tam nechce

nadis.h
3. pro 2009

Jani jestli se necítíš tak se přeobjednej. Ale zas neřekli Ti důvod proč Tě chtějí vidět?Je zas fajn,že na Tebe kouknou zda je vše v pořádku.Aby se nedejbože něco nepřehlédlo.

Jinak bychom šly společně.Reny ve 13, Ty ve 13.30 a já jdu ve 14.. 😅

janina83
3. pro 2009

holky budu koncit tak se tu mejte moc krasne zase se nekdy ozvu pozdravujte petu a at se ji dari ..az na to budu mit tak se zase pridam k vam zatim je to moc cerstvi a spatne se mi pise doufam ze se nezlobite hodne stesti !!!!!!!

nadis.h
3. pro 2009

Jani to víš že ne!Přijď za náma brzy at jsme zase kompletní!!

larri
3. pro 2009

Nadi,to mi nedelej,ukapla mi z fotecky nejedna slza. 😉

reny01
4. pro 2009

dobré ránko všem 🙂
teda nadi ty jsi tam teda šla 🙂 to je tak krásná fotečka,úplně mě to dojalo.závidím že to máš za sebou a víš že je všechno jak má být.takhle když to vidíš na fotce,tak už je to takový opravdový.nadi huráááááá.hrozně ti to přeju 😀 přeju to tady všem moc moc moc.
ach jo,do pondělka to nevydržím ☹

nadis.h
4. pro 2009

Ahojky.
Renus,larri dekuji moc.
Renus ja uz to nevydrzela no. Hlavne me i doktorka uklidnila,ze to jak me bolelo briso je "normalni"

nadis.h
4. pro 2009

Renny měla by jsi chut a čas se příští týden sejít? Chtěly bychom s Péťou něco domluvit. 🙂

reny01
4. pro 2009

nadi já bych se s vámi ráda viděla a ráda pokecala,ale mám to trochu z ruky a nemám se tam jak dostat.máme jenom jedno auto a mladej mě tam určitě nevezme.je pořád v práci a tudíž já mám nastarost malou.holky vážně mě to moc mrzí ☹ a teď před vánoci už vůbec.jestli můžete,tak si dejte spicha a potom podáte hlášení 😀
nadi opravdu moc hezká fotečka 🙂

nadis.h
4. pro 2009

Reny tak to je škoda. A co v to pondělí jak pojedeš do Gennetu? Já tam musím taky a Pétě je to jedno kdy by to bylo.Takže bychom skočily na kafčo tak když už tady budeš?

reny01
4. pro 2009

nadi fakt bych šla,ale my tam pojedeme tak ve dvanáct,v jednu jsme tam, a potom budeme zase rychle pospíchat zpátky pro malou do školky.holky já si to nějak zařídím,ale spíš po novým roce.to musím domluvit dopředu abych mohla.tak vy jste od sebe kousek,tak to máte dobrý 🙂

nadis.h
4. pro 2009

Reny to je jasné.Tak ju uděláme to po Novým roce.To už budeme mít i pupky. 😉

reny01
4. pro 2009

to jo,to už budeme mít malí bříška 😀 ale s petruškou se můžete sejít. 🙂
škoda že to nevyšlo janičce.stejně je to nespravedlivý ☹ je to jako nějaká loterie

reny01
4. pro 2009

jinak já jsem si vzpoměla,že jsi se jednou ptala,kdo komu prováděl ET.mě ho prováděl dr.Petr Ivo.ale myslím,že to nemá vliv.je to o tom těle.prostě někdy se rozhodne stávkovat a nic neuděláme 😒

nadis.h
4. pro 2009

Reny to jo. Já jsem taky říkala,žeje to jako los. Nikdy nevíš zda na něj něco vyhraješ. ☹

reny01
4. pro 2009

to jo.tak ale my všichni tady snad už máme před sebou jen a jen krásný zážitky 😀

nadis.h
4. pro 2009

To jo a holky se určitě brzy přidají! 😉

reny01
4. pro 2009

to je jistý 😵 a budeme se kulit všichni 😀 seery se taky dlouho neozvala,ale ta měla ještě čas testíkovat

nadis.h
4. pro 2009

Koukám zrovna na postýlky na mimibazaru. Ale nevím teda.Všechny tam jsou takový že se mi zdají hrozně hluboké.To když budu pro mímo v noci štrachat tak tam za ním spadnu... 😀

reny01
4. pro 2009

ale nadi ty postýlky jsou nastavitelný,že si je dáš tak vysoko jak chceš

nadis.h
4. pro 2009

Jo aha.Já si právě říkala,že všechny jsou tak nízký. 😀 Tak to jsem pakoň. 😅

reny01
4. pro 2009

to tam na těch fotkách není vidět.když byla malá úplný miminko tak jsem to měla daný úplně nahoře.postupně jsem to snižovala

nadis.h
4. pro 2009

No právě já jsem koukala taky na nějakou vysokou.No tak už jsem v obraze. Díky. 😀 Tak jdu koukat na kočárky.

reny01
4. pro 2009

nejsi žádný pakoň. 😀 😀 😀 to všecko poznáš časem

reny01
4. pro 2009

ale všecky postýlky nejsou nastavitelný.

nadis.h
4. pro 2009

Stejně jsou to rány za ty věci. 😝 To bude fajn kupovat z peněz z pracáku. To toho moc nekoupím.Ještě že taťkovi začíná sezona. 😕 Jinak nevím za co bych nakupovala.