Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
10. pro 2009

a kde vůbec jsou všichni?

nadis.h
10. pro 2009

Ostatní asi makají.To jen my se flákáme doma. 😀 Petruš jde v pondělí. Já už bych taky chtěla aby bylo po Vánocích. Nějak mě Vánoce neberou poslední roky. 😝

reny01
10. pro 2009

tak to já vánoce miluju 🙂 ale kvůli malí.počkej,to uvidíš jak se budeš těšit na broučka až ho uvidíš jak mu září očička 😵

nadis.h
10. pro 2009

Renuš chtěla jsem to dopsat,že Vánoce jsou krásné díky dětem. 🙂 Ale myslela jsem si,že už jsem to psala a ono to dnes bylo asi jinam. 😀 Však já vím. Mám ségru malou a díky ní to bylo naprosto kouzelné. 😵

reny01
10. pro 2009

příští vánoce budeš mít nadi už krásnýýýýýýýýýýýýý 🙂

nadis.h
10. pro 2009

To jo. To budeme mít prcky skoro půlroční. To už budou koukat na stromeček. 🙂 😵

reny01
10. pro 2009

mě kdyby někdo vařil a nosil mi jídlo pod nos,tak jim snad v jednom kuse 😀 to budu brzy vypadat 😀

nadis.h
10. pro 2009

Reny já vyvářím každý den. Si pošli vždy manžela s kastrůlkama. 😀

reny01
10. pro 2009

😀 😀 😀 to je hrozný 😀 taky jíš tolik?

nadis.h
10. pro 2009

Renuš mi příjde,že nejím vůbec. 😝 Mám takovou nechut docela ke všemu. Na něco mám chut,vezmu si to a zjistím,že to nechci. V lednici mi vadí smrad a tak...Dneska jsem snědla jen trošku esíček s čajem a ted večer šopák. 🤐

seery
10. pro 2009

Ahoj holky, tak chřipce jsem se nevyhnula bohužel. Včera jsem měla až 39,5 no a jela jsem až na pohotovost kde mi řekli, že to má půlka Libereckého kraje a že mi s ničím nepomohou. Od té doby co mám tu chřipku, tak mě už ani nebolí břicho, a je mi úplně normálně. Jen z té chřipky mi je nanic. Včera mě vzali na uz kde ještě nic neviděli ale já to věděla, ale museli mě vzít, už jen kvůli tomu, že jsem přišla. Jen že mám zase o něco větší dělohu a nic víc a ani nic špatného tam nebylo, tak uvidíme zda tu chřipku přežili. 😕

nadis.h
10. pro 2009

Ahoj Seery, já se tak té chřiipky bojím. Proto nikam nelezu raději. 😨 Kolikátého Ti začala Tvoje poslední mrcha?Jestli jsi v 6 tt to už by měl být vidět.Sice maličký flíček,ale je to viditelný.

nadis.h
10. pro 2009

A co prd vlastně malý flíček. V 6 tt je vlastně už srdíčko.

nadis.h
10. pro 2009

Holky ten zub se mi strašně rozjel. Mám už úplně až kamennou pusu. 😢 😢 Tak v sobotu zajedu na pohotovost.Jsou tam jen o víkendu a ve svátky. 😖

seery
11. pro 2009

Ahoj Nadi, já taky nikam nechodím, ale nevyhnu se tomu, protože to malej dotáhl ze školy. A jinak poslední mrchu jsem měla 2.11, tak jsem to sem napsala, ale pak jsem se divila protože jsem po trasferu 3 týdny takže ne 6 týdnů. Taky to nechápu. A jinak docela často špiním vlastně už 4 krát. Ted jak jsem byla na té gyndě tak mi dr. řekla že to bude asi z čípku, že to nevypadá z dělohy, no a že u ivf je to možné. Ale mě to přijde divný, že tak často a přitom nemám styk a tak, nevím proč. Ty taky někdy to takhle máš? Nebo vůbec ne. Já špiním vždy jen pár minut a pak už ne, ale vždy mám strach aby to nebylo déle, abych nepotratila.

ma.ja
11. pro 2009

ahojte berušky, koukám, že to tu pěkně zanedbáváte 🙂

já asi zas nic, sice mrcha ještě nic, ale už špiním, břicho bolí už týden, test negativní ☹

Tak jsem se vrhla na cukroví, dárky, práce...snažím se na to nemyslet.

Nadi to je blbé ten zub, přeci by ti s tím něco měli udělat, ne?

nadis.h
11. pro 2009

Ahoj holky,

tak to mám za sebou. 😝 Zub je venku. Jsem ráda,protože v noci jsem málem chcípla bolestí. Sice mám hubu jak hawajský domovník,ale hlavně že je ten zub venku.

ma.ja
11. pro 2009

Nadi, tak to je úžasný, máš po starosti a budeš mít klid!!! Kde jsi byla trhat?

seery
12. pro 2009

Ahoj Nadi až sem přijdeš, odpověděla bys mi tam na to co jsem psala včera??

seery
12. pro 2009

Holky jak to tady vůbec je s těmi týdny? Nechápu to, jsem 3 týdny těhu ale mám tu 6tt, ale vyplnila jsem to dobře. Jako já vím, že se to počítá podle poslední mrchy, ale je to divný.

haaribo
12. pro 2009

Ahoj všem! Docházela jsem do CARu k Apolináři, ale velice mě zklamali, tak uvažuji o změně centra a napadl mě Gennet v Liberci. Chtěla bych se Vás tad zeptat, jak to tam probíhá a jaké jsou čekací doby na první vyšetření. Děkuji za připadné odpovědi... 😉

nadis.h
12. pro 2009

Ahoj holky,

Seery jestli jsi dostala mrchu 2.11. tak dnes bys měla být 5+6 dneska. Takže Ti to ukazuje správně. Vždy když začneš týden třeba 5tt tak Ti rovnou skočí 6 tt. A zítra či v pondělí by Ti tam měl skočit 7tt. Počítá se to od 1 dne kdy Ti začala poslední mrcha ne ode dne ET. Jinak já jsem špinila 14 a 15 den po ET,ale jen taková 1 kapka a ani červené to nebylo. Takže s tímhle nevím.

Ahojky Haribo,

určitě uděláš velmi dobře pokud si Gennet vybereš! Jsou tu milí a šikovní!!! 🙂 A s objednáním si myslím počítej max 14 dní když teda hoooodně dlouho tak 3 týdny. Já zavolala na začátku dubna a dostala jsem termín na 1 konzultaci 15 dubna.
Na 1 konzultaci s Tebou proberou co a jak. Co máš za sebou,jaké máš potíže a potom Ti řeknou at příjdeš 1-2 dc na odběr krve na hormonální profil a na pohl.nemoce. Manžel se bude muset objednat na spermiogram a také dojít na odběr krve na pohl.nemoce. Po doběru se objednáte na konzultaci s výsledky kde Vám určí co by bylo pro Vás NEJ na základě výsledků. Pošle se žádost do pojišťovny,to trvá cca 14 dní a jakmile je schválená tak dojdeš pro léky a podepsat různé papíry a můžeš začít. 🙂
Není to státní CAR tudíž počítej s nějakou korunou co tam necháte,ale fakt se vyplatí!

haaribo
12. pro 2009

Děkuju, Nadis a ještě se tě zeptám, myslíš, že nám budou znovu vyšetřovat hormoální profily, pohlavní nemoci, když mi to dělali v červnu u Apoli??? Spg chápu. No to nevadí, hlavně když už to nějak klapne. A co všechno se platí??? Mám za sebou 3x IUI a nic (2x stimulovaná s Clostilem, 1x nativní, páč ovu normálně mám).

nadis.h
12. pro 2009

Haribo já mám za to,že pohl.nemoce chtějí snad ne starší jak 3 měsíce.Ale kecala bych.Ono ten horm.profil si myslím není na škodu když udělají.Už proto že se to může změnit každý měsíc a za druhé proto že bych moc Apoli "nevěřila". Kamarádka tam podstupovala IVF asi před 2-3 lety a nikdo jí neřekl,že měla vyšší FSH,což je podstatné na tvorbu vajíček. A Ty chceš IUI a nebo IVF? IUI myslím je zdarma na pojišťovnu.

Pokud bys chtěla IVF tak mrkni sem na ceník.
http://www.gennet.cz/pages/cenik.htm

Není tam cena za léky.
Fostimon a spol.hrazený pojišťovnou je zdarma 2250 IU
A Gonal,Puregon je doplatek 4770,-

haaribo
12. pro 2009

To je právě otázka, mám trochu strach, že výsledky v jiném caru budou jiné....protože doposud nám nenašli žádný problém. A proto jsem chtěla ještě do konce roku IVF - když už jsem se konečně rozhoupala... no a jaksi mě vykopli - ony celkem poslední 2 návštěvy u Apoli byly dost stresující....

nadis.h
12. pro 2009

Uvidíš.Určitě Ti to prospěje pokud jsi nebyla spokojená. Myslím si,že to je důležitý základ cítit se dobře a mít důvěru. A pokud jsi tam chodila ve stresu tak je ta změna na místě.

seery
12. pro 2009

Ahoj Nadis, dík za odpověd, ale jakto, že to všichni doktoři berou teda jako od transferu i v Gennetu mě obědnali na utz až na 28.12. A nic na utz vidět není. Je to nějaký pomotaný.

seery
12. pro 2009

Svym způsobem totiž ono se to může počítat od poslední mrchy, ale přitom den kdy jsem otěhotněla je jiný. Tak já už vůbec nic nechápu. Nejdřív jsem byla moc brzy a ted jsem zas moc pozdě 😀 Mám v tom nějak mrdnik 😨

nadis.h
12. pro 2009

A kdy Tě objednali na utz a kdy jsi měla ET? 😀 Já jsem dle poslední mrchy 8+6 a dle utz 8+5 tak mě to sedí přesně.

nadis.h
12. pro 2009

A na utz by Tě v Gennetu měli objednat až 3 týdny po odběru krve zda jsi těhule či ne a jestli jsi nebyla na krvi tak by to mělo vycházet cca 5 týdnů od ET.