Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
17. pro 2009

Ahoj seery, no nevim jak bolí břicho na mrchu, protože mě nikdy nebolelo, ale cítím spíš takový tlak a jen občas. Prsa mě nikdy moc výrazně taky nebolely, ale co te´d hlavně mam, že mi je skoro denně na zvracení a pořád mám hlad a jím víc, jinak v celku nic.

nadis.h
17. pro 2009

Ahoj berušky,

To jsem moc dlouho pryč nebyla. 😀 Ani jsem tam nedojela. Kamarád zná majitele toho hotelu a je to prý pěkný blb,tak jsem se na to vyprdla. 😝 🙄

reny01
17. pro 2009

ahojky nadi 🙂 no na jednu stranu je to docela dobře 😉 nemyslim to špatně.ber to jako znamení,že máš být s miminkem pěkně doma a odpočívat 😵

nadis.h
17. pro 2009

Renuš taky to tak beru. 🙂 A je něco nového?

reny01
17. pro 2009

u mě né,jen mi je pěkně šoufl 😝 a co ty?

nadis.h
17. pro 2009

A zvracíš? Mě je taky furt blivno od žaludku. Ale nic víc.Až občas chytnu paniku zda to tak má být. Já když čtu jak co komu je... 😨

reny01
17. pro 2009

nadi nezvracím,ale celkově je to hnus 😝 jsem úplně líná,ke všemu se musím přemlouvat,no hrůza 😖 už aby to přešlo

nadis.h
17. pro 2009

To mám stejné. Když mi je nejhlř tak bych si jen lehla a nic nedělala. Ale zas když si lehnu tak nevím jak se uvelebit. Už se nám to blíží. Od toho 12tt to bude snad lepší a lepší.

reny01
17. pro 2009

ale žaludek se mi párkrát přes den zvedne 😝

reny01
17. pro 2009

to já taky jak lehnu tak nevím jak se uvelebit a jako by to bříško už začínalo překážet viď?a taky se v noci dost budím

reny01
17. pro 2009

a do toho zrovna ty vánoce.mám tolik práce a nejsem schopná to udělat ☹

nadis.h
17. pro 2009

Jo v noci je to děsný. Jak jsem nebyla doma,tak se mi spalo ještě hůř. 😒 Vůbec jsem nemohla usnout a když jsem usnula tak jen na chvilku a zase jsem pak koukala do tmy. 🙄 A jsem zvyklá spát skoro na břiše a je to nepříjemný a taky furt na to myslim,abych se nějak moc neválela po tom břiše a tak..

reny01
17. pro 2009

nadi já jsem taky zvyklá spát na břiše ☹ budeme to holt kvůli těm našim mimískům vydržet 😅 hlavně že je tam máme 😀

petra49
17. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem se vrátila z procházky. Mě je už též špatně od žaludku, ráno a i te´d odpoledne jsem trocchu zvracela, teď mi je zas líp. Zítra jdu na krev ke svý gyndařce a uvidí se, kdy mě objedná na kontrolu.

reny01
17. pro 2009

petruš to je děs viď?musíme to vydržet 😵

petra49
17. pro 2009

Holky taky tolik jíte?Já mám pořád hlad a spíš hubnu než přibírám.

nadis.h
17. pro 2009

Renuš no co ted.Ale co až ty pupky budeme mít takový ža ani na boku moc spát nebudeme moc. 😝 😝 To asi až do porodu nebudu spát, protože na zádech bych nikdy neusnula.

Petruš ahojky,já nejím skoro vůbec. Nemám na nic chut a mám pocit,že nemám hlad a tak mě to nenutí jíst. 😝

ifet
18. pro 2009

Tak to mě těší Jindřiškko, že na tom budeme podobně...teda záleží, co mi v pondělí řeknou, jestli už mi podle těch krevních testů řeknou, co a jak...nevíš, proč se bere před IVF antikoncepce?

petra49
18. pro 2009

Ahoj Holky a dobré ráno. tak jsem byla ráno na gyndě na odběrech krve a na kontrolu jdu 28.12., tak jsem ráda a doufám, že vše pude v poho. Ráno jsem málem umrzla jaá byla zima, fuuuuuuuuj-já zimu, tak nerada, už aby bylo jaro.

ifet
18. pro 2009

Taky se těším na jaro...v březnu začínáme stavět dřevostavbu, tak budou alespoň i jiné starosti než jen ty o mimíska 🙂 Petro ty jsi taky před IVF brala antikoncepci? Určitě budeš mít vše v pohodě...musíš tomu věřit a ono to tak bude...

petra49
18. pro 2009

Ifet nebrala, tak se na to v pondělí zeptej, jo já věřím, že vše bude v poho, kulíšek je bojovník

nadis.h
18. pro 2009

Ahoj holky, 🙂

Ifet antiko se bere při dlouhym protokolu aby se vypočítalo kdy dostaneš mrchu.

seery
18. pro 2009

Ahoj holky tak nevim sla jsem si dnes pro prášky na gyndu a on mě musel hned prohlédnout, že prý nemám nikde to těhu potvrzeno, dal mi průkazku a šoupnul na rizikovku, no ti zase na utz kde stále po měsíci není nic vidět. Tak mi nabrali hcq a za hodinu bude výsledek. Co myslíte jakto že to není vidět, sice v Gennetu mě obědnali na 28.12 ale stejně si myslím, že by už něco být vidět mělo, prý když ten výdledek bude málo pozit. tak to možná je ještě dobré, ale když bude hodně pozit, tak to prý bude možnost mimoděložního těhu.

reny01
18. pro 2009

seery je teda divný,že ti tam nic není vidět,ale ještě neházej flintu do žita.držím ti palečky ať je to dobrý.napiš jak jsi dopadla

reny01
18. pro 2009

někdy je to fakt hnusný,jak si s náma příroda zahrává. 😢 jedu 30.12 na utz,tak se těšim,ale zároveň mám z něho pěknou hrůzu

seery
18. pro 2009

Reny, a ty jsi už byla na utz? Nebo jedeš poprvé?

reny01
18. pro 2009

seery já už byla.taky mě doktor poslal hned don ryzikovky.tak jestli ti to dobře dopadne,tak se tam určitě někdy potkáme.

seery
18. pro 2009

Reny a jak dlouho jsi byla těhu? Když jsi tam šla a když ti tam viděli embryo. Já jsem teda asi měsíc, nevím přesně.

reny01
18. pro 2009

seery v 8tt.ještě počkej co ti řeknou.vím že to musí být hrozný,ale teď nic stejně neuděláš ☹

reny01
18. pro 2009

je mi za tebe úplně hrozně ☹