Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
2. čer 2009

Murasku to nee!! Doufala jsem, že příjdeš s pozitivním výsledkem. ☹ Holky já nevím jestli se mi to zdá, ale co čtu na jiných diskuzích tak je víc neuúspěchů než úspěchů. Je vždy jedna z deseti co jí to vyjde. ☹

larri
2. čer 2009

Moje gynekolozka rekla,ze se muze stat,ze otehotnim,ale jsou to vyjimky a taky zazrak.Stava se to pry,kdyz se ti to podari s nekym,s kym nechces.Pochopila jsem to,jako,ze budes neverna a s tim dotycnym otehotnis.

Ty jsi napsala,ze problem nemas,ale pritel.

Koncim,jdu k nasemu kuchari na drby a on mi pichne injekci.Pripada si tak hodne dulezity,ze se o to zaslouzi,kdyby se zadarilo.Je gay,tak aspon si to zkusi umele. 😉

nadis.h
2. čer 2009

No to jooo to bylo že já problém nemám, ale přítel jo na otázku zda mám problém jezdit do Prahy na IVF. Tak jsem to myslela, že já bych jezdit mohla, ale přítel by jezdit nemohl. No já to také už četla že někdo otěhotněl když měl neprůchozí vejcovody. Já si je nechala dát pryč oba raději na radu doktora...

Já jdu smažit řízky. Tak paa

kkamca
2. čer 2009

Larri..ten ceník jsem koukla jak na samoplátce tak i pojištěnce co se eventuelně doplácí.. 😀

kkamca
2. čer 2009

larri zadala sem do vyhledavače apolinář car..třeba čumim blbě kdoví 😀

janina83
3. čer 2009

murasek:ahoj jemi to moc lito ze to nevyslo ☹ jak pise nadis.h. opravdu co tu ctu jen same negativni testy po
zakroku!!!! hlavne pevne nervy jana

momani
3. čer 2009

😕

kkamca
3. čer 2009

😀 kde jste ?

momani
3. čer 2009

😀 mi jsme všude 😀

kkamca
3. čer 2009

to jo 😀 😎

jindriska
4. čer 2009

murasku drž se holka, vyplač se a udělejte si pěkný odpočinkový víkend. Vím jak ti je a proto ti moc držím palečky, aby jsi to zvládla. Určitě to vyjde, jsme holky bojovnice a budou z nás ty nejlepší maminy pod sluncem 😉

larri
4. čer 2009

nadis.h,promin,to jsem zase ja spatne pochopila s tou tvou odpovedi.

Jinak holky,ted mam dva dny pracovni,tak se tady nedostanu pres den a zitra jdeme na OPU,pritel teda jde,hura.

Zitra az prijdu domu a bude mi dobre,tak se ozvu.

kkamca
4. čer 2009

larri--držim pěsti štěstí 😀

nadis.h
4. čer 2009

Ahoj holkyy,

Vy tu jste když já tu nejsem. 🙄

Lari dej vědět jaká byla úrodička. 😉

jindriska
4. čer 2009

ahoj nadis já tu jsem, teda teď na chvilku a pak až někdy po o

kkamca
4. čer 2009

já tady taky ted jsem,protože jsem akorát dovařila 😀

nadis.h
4. čer 2009

A já zas jdu pryč... 😠 Musím skáknout na zdrávku dát tam jeden papír a hodit peníze na účet... Tak doufám, že tu zas budu sama až příjdu. 😝

nadis.h
4. čer 2009

Hola hej 😎

janina83
4. čer 2009

ahojte holky jak se vede???jste tu nekdo???nadi jsi tu 🙂

jindriska
4. čer 2009

ahojky jsem tu do půl čtvrté, pak pádím domů

janina83
4. čer 2009

jindriska ahoj taky chodis do gennetu??mi tam jdem poprve

jindriska
4. čer 2009

jani chodíme tam rok, budeš spokojená, jsou tam moc hodní a milý 😉

nadis.h
4. čer 2009

Juchů konečně jste tu kočenky. 😉

Jindři jak se máš? 🙂 Ty jsi také chodila k Petrovi že jo? Prosím Tě za jak dlouho Vám přišla zpět žádost na pojišťovnu? Já dneska nevydržela a zavolala tam zda náááhodou už tam není. A není. 🙄

jindriska
4. čer 2009

Jo stále chodíme, jen teď máme do srpna pauzičku. My jsme na žádost čekali 14 dní, hlavně pak nepodceň předoperační, protože já ho dělala den před návštěvou měření folíků a byl to mazec. A kdy jste posílali žádost? No pak stejně musíš počkat na MS.

nadis.h
4. čer 2009

Jindří a nevíš jak to má s dovolenou ted? Ale vždy jí má tak jen na týden ne? No já to budu mít knap. 15.6. by mi měla dorazit ms a žádost posílali řekla bych že ve čtvrtek pátek minulý týden. Petr říkal at zkuším volat v tom týdnu od ted od pondělí 8.6. Předoperační skáknu hned jak budu vědět co potřebují.Dostanu nějakou žádanku? Na laparku jsem ho měla za den i s EKG vyřízený.

janina83
4. čer 2009

ahoj nadenko:jindrisko cetla jsem vase pribehy jemi to strasne moc lito ze to nejde ale uvidis stesticko si nas najde a hlavne vas ja uz mam nejaky to stesticko zlobivy doma..

nadis.h
4. čer 2009

Je to nespravedlivý holky. A já to nedokážu pochopit proč zrovna MY co se tady scházíme. Jani a co máš? Kluky holky?

jindriska
4. čer 2009

nadis Petr by měl už normálně ordinovat. Navíc jsem ho viděla o víkendu se sekačkou 😀 , on totiž bydlí kousek od manžových rodičů. Myslím, že by jsi to mohla stihnout, tedy pokud už máš léky, protože já je dostala až když jsme měli vyřízenou žádost, no tak to možná budeš mít o prsa somálský běžkyně 😀

jani díky jsi hodná, ještě to bolí, ale přebolí.

janina83
4. čer 2009

jinriska:no mi jeste uvidime ja si myslim ze mi to vzp nebude hradit nekdo rika ze jo a jiny doktori ze zas ne mam vtom docela zmatek 😒 a jako samoplatci by to vyslo strasne na moc tak bys me ani do toho jit nemohly sice nevim jak to chodi ty nahodou nevis???mam udelanou sterilizaci na dop.ginekologa ale jinak vlastni zadost jsem ale hloupa co??? ☹

nadis.h
4. čer 2009

Jindři to bude teda o panenský chlup u nás. 😀 Léky mi objednal současně s tou pojišťovnou. Tak že tam by neměl být problém. Každopádně já to nehoním. Nechci nic uspěchat a pokud by to mělo být až v červenci tak bude. Vylekal mě s tím FSH tak od té doby si dávám majzla a raději si počkám než do toho jít za každou cenu hned. Jaké Ty jsi měla pigára? Já zkusím ten Fostimon. Neplatím si nic, vše platí přítel tak jsem chtěla trochu ulevit, aby to nebylo tak moc ta částka. Ale když to nevyjde tak do 2 pokusu dám vše co bude možné zaplatit.