Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kkamca
6. led 2010

ti to přepošlu ..a počteš si..něco je na tom divnýho..musím mít doporučení 😒

kkamca
6. led 2010

nadis.h máš meila ode mě..

nadis.h
6. led 2010

Kamčo pošli. Máš můj mejl?

nadis.h
6. led 2010

Tak momik jdu to přečíst

kkamca
6. led 2010

jsem ti to poslala..dojde ti od HEDUS1980@seznam.cz

nadis.h
6. led 2010

No to doporučení jen jen v podstatě recept od gyndra.. Já na něm měla jen jednu větu:

Prosím o vyšetř IVF..

To bylo vše co jsem k tomu potřebovala. Takže s tím by neměl dělat cavyky aby Ti to napsal. A když jo, tak vezmi nohy na ramena a změň Dr. Mudr má být od toho aby pomohl a ne aby řekl, že máte čas.

nadis.h
6. led 2010

Ale to že doporučení chtějí bych řekla, že je novinka. Někde to nechtějí. A nedala bych moc za to že je to z důvodu aby tam šli opravdu páry které pomoc potřebují. Ne na málo diskuzích jsem četla jak jsou neplodné ty které neotěhotněly za 3 cykly... 😒 Tak aby se skutečně dodržel aspon ten rok aktivního snažení..

kkamca
6. led 2010

nadis.h:Jsem ráda že se mi aspon někdo ozval.. 🙂
Napsala tam že berou ***všechny pacienty,****,tak snad to bude ok.V lednu bych měla jít ke svému mudr..tak se ho poptám.

petra49
6. led 2010

Kamčo pošli mi to taky na hejdukovapetra@seznam.cz

Já měla taky doporučení od obvodní gyndařky a poslala mě i dřív než to byl rok snažení

kkamca
6. led 2010

No u nás je to opravdu už cca 3.5 roku.snaženíčka.

nadis.h
6. led 2010

No zrovna tahle sestřička je jedna z mojich oblíbených. 🙂 Dnes tam celkově byla fajn parta kterou mám ráda. To byla ta "moje" na které jsem měla štěstí v celém to mém kolotoči. 🙂 Holčičky moje zlaté. 😵

A gyndr at Ti to napíše a fertig.At drží pec a je rád že se Tě "zbaví" když s Tebou nechce dělat nic on. 😝 A když už k němu půjdeš tak si nechej udělat novou cytologii kdyby jí v Gennetu chtěli. Po mě jí chtěli donést.

kkamca
6. led 2010

Petro máš to tam 😉

nadis.h
6. led 2010

Já šla po 4 měsících vztahu s mojim současnym. Ale já to věděla už dlouho že nejsem OK. Takže v lednu jsem šla k novému gyn tady v Lbc a 13 března šla na laparku kde mi vzali ty vejcovody a 15 dubna jsem už byla v CARu. 😅 My měli jasno hned s miláčkem.

kkamca
6. led 2010

nadis.h. no to on mi dělá jednou ročně a zrovna si myslím že to tak někdy bude v lednu nebo únoru.
Jen aby po mě nechtěli laparku,protože mi jí můj mudr už asi 6 měs navrhuje,ale furt jsme k tomu úplně nedošli. 😠

nadis.h
6. led 2010

A má k laparce nějaké podezření? Např endometriozu... Možná by to nebylo špatné. Po laparce se těhotní často samo.

kkamca
6. led 2010

nadis.h:nemá absolutně žádné podezření´=na rovinu mi řekl,že by bylo dobré ji udělat-z důvodu ,aby se podivali mudři jestli tam je vše ok..

nadis.h
6. led 2010

Tak jako proto se dělá když se nedaří. V tomhle má pravdu. Je to diagnostická laparka. Protože endoška je skrytá,můžou být vejcovody v háji,srůsty... Je toho víc...

kkamca
6. led 2010

nadis.h:to jo,ale to už sem mohla mít dávno za sebou..mě bude v únoru teda 30 ,ale jako čas neúprosně letí.

nadis.h
6. led 2010

To jo. Měla jsi do toho jít pokud Ti to nabízel. Třeba by se na něco fakt přišlo. Ale třeba taky ne no.To nikdo předem neví. Ale ted už se na to vyprdni a uvidíš co Ti doporučí v G. 😉

kkamca
6. led 2010

nadis.h:nabízel mi to,ale vždy to oddaloval on-ne já. 😉
Musim počkat případně na mrchu a hned se objednat.Tak snad mě vezme ještě v lednu.Je tam věčně věků narváno u gyndaře.Dojíždím do prahy víš.

nadis.h
6. led 2010

A kam chodíš v Praze? Já chodila do Jindřišský k Ingrovi. To bylo taky vždy skoro na celý den. Nedalo se objednat.Jen si to vyčekat a ještě v takové pidi čekárně. 😝

ifet
6. led 2010

Ahoj holky, fakt vás obdivuju, když slyším, jak se která dlouho snažíte...já jsem z toho totálně na nervy a to se nesnažíme ani rok...kde berete tolik sil?

nadis.h
6. led 2010

Ifet taky to obdivuju. A to jsou holky,které mají x let neúspěchů za sebou. 😒 Já byla nejdřív pohodě,ale pak jsem začala panikařit jak mi vycházela špatně krev na ten jeden nejdůležitější hormon... 😝

kkamca
6. led 2010

Do hloubětína--gyncentrum..hodně známé.je vedle toho hned iscare--takovej zámeček to je.
Tohle se musí fakt objednávat hodně dopředu,a když chci aby sem se objednala tak-aby kouk tak na 14 dc tak to musim pomalu recepční prosit,aby na mě za těch 14 dnů vyšlo místo.
JINAK je to tam moc pěkn,ochota,milý dokroři--i ten můj je skvělej.Jen má jiný metody nooo 😠

kkamca
6. led 2010

ifet:taky mi z toho hrabe si nemysli..
A dnes mi kámoška -nebo spíš známá ze školky iznámila,že je těhu--mi to bylo nepříjemné.Né že bych jí to záviděla..ale ona ví že nám to nejde..A ta když na to hupsnou-hned se zadaří.Měla sem divnej vnitřní pocit a docela zkaženou náladu. 🙂

ifet
6. led 2010

Mě přijde, že poslední dobou nemám náladu na nic, jen na svýho manžu naštěstí jo 🙂

nadis.h
6. led 2010

Kamco jojo vím.Chodila tam i moje mamka. 🙂

S těma těhulema je to naprosto normální vnitřní pocit. 😒 Já hlavně pak už měla jak halucinace. Zdálo se mi, že je těhotná snad každá kolem mě...

kkamca
6. led 2010

nadis.h:no u nás to tak ted je..na koho se podívám valí buben před sebou,nebo kočárek s mimi..
Jen jednu snažilku znám..co se nesnaží ještě ani rok..Tak jak otěhotní ona..tak mě odvezou na máry. 😀

ifet
6. led 2010

Se těším, až bude alespoň jaro a bude moct být člověk víc venku...zima stojí za prd, teda pokud není člověk na horách 🙂

kkamca
6. led 2010

ifet:to já sem radši zalezlá.aspon nepotkávám maminy.. 🙂
A jinak já mám teda zimu moc ráda,spíš mi vadí léto-obzvlášt vedra. 😝