Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

yaris
21. led 2010

Ahoj Jindřiško, tak to jste nebyli Vy, protože tamten pán vlasy měl. Petr říkal, že se v sobotu uvidíme, tak se taky těším. My máme nástup v 7.30, Vy též? Jinak můj je taky lisohlávek 😀 tak se podle chlapů třeba poznáme.

lemurka, chtěli bychom asi půl na půl, ale to až dle toho, kolik a zda vůbec budou vajíčka 😉 A pak ještě prodlouženou kultivaci bychom chtěli.

V jiných centrech prý může být při ET i manžel a někde prý i ukážou ta mimi na sklíčku. Což tady v LB ani nedělají, předpokládám.

lemurka.m
21. led 2010

A kolik jsi měla sliznici?Mě jí snižuje ☹

lemurka.m
21. led 2010

Yaris,úrodička bude 🙂

murasek
21. led 2010

yaris - ty jsi pacient 😀 hlavne se mi libi, jak popisujes - jak chodis po baraku a zkoumas misto v aute 😀
ja stala jednou pred rozhodnutim, jestli zavest 3 nebo 2 a jedno zamrazit, dali jsme 3 a stejne nic z toho, tak bych nevahala a sla do dvou kousku 😀

lemurka.m
21. led 2010

Ahoj Murášku,jsem tu nová,tak zdravím 😀

yaris
21. led 2010

lemurka, my právě původně o ISCI neuvažovali. Chtěli jsme, aby ten výběr byl co nejpřirozenější, ale doktor říkal, že i když je dobré spermio, že se bez ISCI někdy i tak nic neoplodní, tak asi pro sychr je ISCI lepší. Nakonec je to pak stejně úúúplně jedno 🙂
Jinak mě Clostil slyznici taky snižoval. Poprvé 5,4 mm a na podruhé 5 mm.

lemurka.m
21. led 2010

Yaris,po clostíku narostou vájka,ale peřinka je placatější,chjo ☹

nadis.h
21. led 2010

Yaris tady embroušky ukazují na sále na velké TV než je šoupnou dovnitř.A viodíš to celé jak je tam zavádějí.A chlap zda tam být může nevím, ale upřímně já bych nechtěla aby u toho byl.

yaris
21. led 2010

lemurka - bohužel. Vajíček jsem měla po něm 7, ale k ničemu 😒 Primářka říkala, že to pro mě není dobrý lék. Z toho důvodu jsem do třetího pokusu už nešla, protože bez léků je sliznice v pohodě.

nadis.h
21. led 2010

Holky ICSI je dobrá věc. Myslím že Janička dvojce co sem chodí taky, mají sperma super a nedali ICSI a oplodnilo se jim málo vajušek.Tak ted už ICSI chtějí.

yaris
21. led 2010

nadis, tak to je moc hezké, že embruška ukazují na TV 🙂
Upřímně, nakloněná jsem spíš jednomu mimi, protože v okolí mám právě všechny, co mají dvojčata, ale zase lepší dvě než nic a pak chtít druhé mimi a prožívat ten kolotoč znovu. No asi dáme dvě a pak děj se, co se dít má 😉

lemurka.m
21. led 2010

přímý přenos 😀

lemurka.m
21. led 2010

já chci takyyyyyyyy 😎

murasek
21. led 2010

holky - s tim clostikem me strasite, ze snizuje sliznici - co je naopak dobre pro rust sliznice?caje, bylinky, poradte

nadis.h
21. led 2010

Yaris ber to tak, že pokud dvojčata tak si řekni lepší 2 než žádné. 🙂 Já z toho taky byla rozhozená,bojím se že bych to nezvládla zdravotně v těhu i s péčí jsem měla obavy,ale nebrala jsem to až tak, že bych si nechala dát jen jedno.

lemurka.m
21. led 2010

Murášku,každá reagujeme jinak,tak neboj 🙂

lemurka.m
21. led 2010

Murášku a ty jsi v jaké fázi?snažíš se,čekáš....?

yaris
21. led 2010

Murasek, já pila na sliznici kontryhelový čaj a ještě brala kapky Femigard, které jsou všeobecně na ženské záležitosti, ale myslím, že se to s těmi hormony tluče, pokud se to bere zároveň. Jestli půjdeš na IUI, tak uvidíš při prvním pokusu. Já to brala jako takový mezistupeň 😉

lemurka.m
21. led 2010

Já se loučím,krásný den a hlaďte bříška 😵

jindriska
21. led 2010

yaris, ano jdeme v sobotu v 7.30, tak to budeme na chlup stejně těhulky 😀

yaris
21. led 2010

Jindřiško, tak schválně, která půjde první na řadu 🙂 Budeme na chlup těhu a taky k narozeninám, mám je příští týden 😎

jindriska
21. led 2010

no já je mám až 27.2., třeba nás zvládne obě 😀

nadis.h
21. led 2010

Že se nestydíte zabít jim sobotu takhle. 😀 😀

jindriska
21. led 2010

jo jo Nadi, chceme mimísky tak se musí činit 😀 😀

yaris
21. led 2010

Já je mám 29.1. a je mi hned líp, že nebudou mít sobotu překaženou jen kvůli mně 😝

nadis.h
21. led 2010

😀 aspon na Vás budou mít hezky čas a udělají to pořádně.

ma.ja
22. led 2010

ahojte berušky 😵

koukám nové tvářičky a hned už po stimulce 😵 Tak holky hodně štěstí 😵 A Jindři samozřejmě taky 😵

jindriska
22. led 2010

ma.jo děkujuuuu

dvojcata2
22. led 2010

Ahoj,Nadi máš pravdu ted si Isci rozhodně dám 27.2. jdem na první ultrazvuk ode dneška píchám včera jsem začla stříkat do nosu všem hodně štěstíčka!! 🙂

murasek
22. led 2010

holky, ani jsem vam neodpovedela, me ceka IUI, kdy - to se uvidi, ale snad uz brzy, ale jak pise Yaris - uvidi se, jinak s tou sliznici je to zajimave, tak se nechame prekvapit 😉
Dvojce, UTZ mas asi 27 ledna, ne? nezda se mi to mesicni pichani 😀