Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ifet
2. únor 2010

Ahoj holky...tak v pátek mám OPU...jsem z toho vykulená 😕 páč je to teprve desátý den cyklu, ale Petr říkal, že není na co čekat 🙂

lemurka.m
2. únor 2010

Ahoj Ifet,to je rychlý - 10.den,budu držet palce 🙂

ifet
2. únor 2010

Díky Lemurko...no prej rostou rychle...dneska měli 15mm 😲 a za jak dlouho je odebírali tobě?

lemurka.m
2. únor 2010

Mě jednou 15. a jednou 16.den,ale každá to máme asi jinak.Čím jsi stimulovala?

ifet
2. únor 2010

Stimulovala jsem od 2. dne cyklu Gonalem 225 IU. A ty?

lemurka.m
2. únor 2010

Já měla Gonal a Cetrotide a pak dlouhý protokol s Gonalem.Ale už je to několik let a nebylo to v G.

ifet
2. únor 2010

tak to Cetrotide mám taky...a zadařilo se vám? teď chcete druhý nebo?

lemurka.m
2. únor 2010

Nee,bohužel se embryjka nechytla

ifet
2. únor 2010

To mě mrzí...tak že jste měli pauzu a teď to zkoušíte znova?

lemurka.m
2. únor 2010

Kobyla stávkuje 😠
Dočtu později,hezký den všem.Pa 😀

reny01
2. únor 2010

zdravím holky 🙂
tak kontrola o.k.utz mi ale nedělal 😒 dnes jsem 17+2tt.taky už cítim pohyby 😵 zatím jen tak nepravidelně,ale už prďolku cítim 🙂
jo a na kontrolu jdu opět až za měsíc 😕
nadi to se máš,že ti dělá utz pokaždý 😵 a nemusíš mít obavi že ti nic není,protože mě taky jinak nic není 😉
taky mi ještě doktor ukazoval ty výsledky z tripel testů,a to jsem fakt ráda,že to mám negativní 😵

nadis.h
2. únor 2010

Ahojky,

byla jsem ráno na odběru na tripply a šla pak ještě spát a spala do teď. 😀
A zapoměla jsem donést moč... 😕 Ale to mám za to, že mi to sestra neříkala. 🙄

Renuš paráda.Ty se máááš že cítíš pohyby!! A Tobě nějak změnili tt ne? Že jsi o týden navíc přede mnou. 😨

Ifet super.To reaguješ skvěle na pigára, že jdeš tak brzy!! Buď ráda. 🙂

Jani super bojovníci. Tihle se už udrží! 😉 Mě neodpadl ani jeden.

reny01
2. únor 2010

nadi to tt už mám takový od prvního utz v Gennetu.

reny01
2. únor 2010

nadi a ty už brzy taky ucítíš pohyby 😵 při prvním těhu jem je cítila na 18tt 😵

nadis.h
2. únor 2010

No já furt čekám a nic. Jsem fakt na nerv z toho.Ještě týden a uvidím zda je vše OK. 🤐

reny01
2. únor 2010

nadi ty ale nemáš být proč na nervy 😠 někdo cítí pohyby až ve dvacátým týdnu 😉
ty jsi hroznej zmatkář 😵

reny01
2. únor 2010

jo a přibrala jsem dvě kila za měsíc 😉 tak to je dobrý.ani na sobě nic navíc necítim 🙂

nadis.h
2. únor 2010

Já nepřibrala ještě nic. Kilo jsem zhubla. A jsem janek já vím. Páč moc pozoruju břicho a tak vše možné. 🙄 A pak se takhle vydepčim.

reny01
2. únor 2010

to teda jo 😠
když člověk něco neví,tak se na tebe může obrátit,se vším dokážeš poradit a tak 😵 😵
ale jak se jedná otebe tak se zbytečně stresuješ 😠

nadis.h
2. únor 2010

😀 😀 Ale tak asi je to normální.

reny01
2. únor 2010

nadi tak pěkně klídeček,hlaď si bříško a povídej si s prdelkou,určitě bude mít větší radost 😵 😵
já si s prdelkou taky povídám a hlavně ráno,než vstanu z postele 😀

reny01
2. únor 2010

já už chci vědět co v bříšku mám 😕 jestli holku,nebo kluka 😕

nadis.h
2. únor 2010

Už se to blíží. Za 3 týdny bychom to měly vědět na sto péro pokud to nebudou stydlíni. A jsem zvědavá zda mi toho pimpulu potvrdí. Už se tak těším, že to kluk bude,že by to ylo zvláštní mi říct že to bude holka. 😅

reny01
2. únor 2010

nadi to ti úplně závidim že zž to víš 😉 myslím ale,že se doktorka u tebe nespletla 😵

reny01
2. únor 2010

já jdu až 5.3. do Gennetu na velký utz.se už nemůžu dočkat 😵

nadis.h
2. únor 2010

Renuš tak toho 5ého už to budeš vědět na tuty!! 🙂 No já jsem taky ráda. Je to takový hezký,když už mluvím konkrétně jako že ON. Proto by to bylo divný,kdyby mi to změnili. Ale nezměnííí určitě. 😀 On si toho Káju už tam objednal přítel v době kdy jsem ještě nebyla ani těhu.Shodli se s jeho NEJ kámošem.

reny01
2. únor 2010

já chci právě taky už mluvit k prďolce jako k ní,nebo k němu 😉
nadi to je jasný 😵 máš tam kluka 😵 😵 😵

jindriska
2. únor 2010

Ahoj holky, právě jsme se vrátili z kliniky, jela jsem radši na kontrolu když bolesti nepřestávali, no a rozjel se mi hyperstimulační syndrom, takže odběry a kapačka. Jen ze mně nemohli vůbec dostat krev, prostě mi netekla. Takže až na třetí pokus to klaplo, jsem rozpíchaná a zítra kapačka znova. Hrozí mi i nemocnice, ale snad to nebude potřeba. Musím pít 5-6 litrů a jíst stravu bohatou na bílkoviny. Hold si to tentokrát užiju se vším ☹

reny01
2. únor 2010

jidřiško tak to je mi moc líto ☹ to jsis teda užila 😢
snad ta nemocnice nebude potřeba.
hodně pij a odpočívej.držím ti palce aby vše bylo v pořádku.

nadis.h
2. únor 2010

Renuš doufááám. 🙂 Taťka bude šťastný. I když si myslím,že holčička by byla jeho mazlík.Tak jak to je skoro vždy. 🙂

Jindři tak to je jasný!!Jsi těhule!!! Když se hyperstimulák rozjede po ET tak v nejvíce případech proto že začne v těle stoupat HCG a udělá takovouhle paseku!! 😵