• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
No je to sympaťák.. :wink: Ale můj ty to není. Ale co, hlavně že náás úspěšně oplodní ne? :grinning:

Stihla jsem se vykoupat ted. :grinning:
6. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem na něj fakt zvědavá...to abych se vyfikla:slight_smile:)))
já ještě ne....ani se mi nechce:frowning2:
6. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já šla páč miláček se pak vaní hodinu a půl a chcípají mu z toho spermie. :rolling_eyes:
6. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
volal mi manžel, dojeli v pořádku...ufffffff :wink:
6. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: z toho si nic nedělej, tomu mýmu chcípaj taky a ani nevíme proč:slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je v prdely stejně co holka. Kdybychom někdy tušily.. Ale zase jsme se díky tomu poznaly my dvě což je velké významné plus. Ne? :grinning:
6. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky vždy fifiknu..Jako bych šla do divadla.. :grinning:
6. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem viděla:slight_smile: ale tobě to sluší a jsi krásně hubená:slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to každopádně, jinak bys tady byla pořád sama samička:slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dej pokoj sim Tě.. Mám mišelína. Sice malýho ale mám. Jako neříkám, že jsem nějaký tlustoch, ale ještě v prosinci to bylo lepší jak jsem pobíhala věčně v práci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prááávě. :frowning2: Hlavně se nesmíme nechat ve štychu..A musíme spolu blinkat a tak... :grinning:
6. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tos musela vypadat nezdravě:slight_smile: teď je to dle mě akorát:slight_smile:a hlavně, oblečení hodně zamaskuje a Petr tě bez něho neviděl,ne? :grinning:
6. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nechci blinkat....to nejvíc nesnáším...fujky:frowning2:
6. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne Petr mě ještě nesouložil ultrazvukem.. :grinning: To jsem čuměla jak péro když jsem prvně viděla ten vaginální ultrazvuk. A shodou okolností mi ho dělali v Gennetu...Ale v Praze..Kvůli vyšetření do TV... :grinning: Jsem myslela, že je ten gyndař ujetej... :grinning:

Hele ale víš o tom, že zvracení v těhu je znamení toho, že budeš mít inteligentní děti? Způsobuje to prý snad něco pro vývoj mozku miminka...
6. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já už mám zkušenost, ten můj gyndař ho má a normálně tím vyšetřuje...teda když je to potřeba:slight_smile:
no, tak to teda to nevím.....:slight_smile: ale radši nebudu mít genia...blinkat nechci:slight_smile:
6. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na blinkání těším. Známka, že prostě mimísek tam je. :slight_smile: A těším se až budu tlustá. Nechápu ženské že z toho mají mindráky. Já chci mít obrovitánské bříško. :grinning:
6. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale ty budeš mít jen bříško...třeba já budu jako vyvržená velryba:slight_smile: ale taky se těším...jo, i na to blití:slight_smile:
6. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Ty velrybo... :rolling_eyes: Já ti ukážu vorvaňe někdy jak vypadá jo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolik vážíš?
6. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole, se mám tady takhle odhalovat,jo? :grinning:
no, vážím 62 :frowning2:
6. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já mám 55 to není rozdíl velký!! Nehledě na to, že mám ted už možná víc z toho půlročního nic nedělání. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prej odhalovat... :grinning:
6. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co je nechutný? Že snad se musí na začátku menses na ultrazvuk... :astonished: V cyklu kdy máš začít stimulovat...
6. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
néééé, to vůbec není rozdíl:slight_smile:
ono je taky důležitý kolik měříš,víš? takže já při svých 158 cm mám mirnou nadváhu:slight_smile:))
6. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože? to snad ne..jako proč? ale třeba myslej na ten normální, ne vaginální...
6. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když už tak máš štěstí, že jsi řekla aspon mírnou. Je to fuck. Hlavně že se cítíš dobře. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych to neřešila kdybych měla víc. A to jsem "nejtlustší" z rodiny. Brácha ve 33 i ten mladší 29 má nohy jak já ruce.
6. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli nemáš cystu... Jinak nestimuluješ bo co... :confounded: N :confounded: No to doufám, že t není ten vaginální. Ble. :zipper_mouth:
6. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nejsem blázen, vím, že nejsem tlustá...ale nemysli si, trápí mě to...ale koho ne...tebe:slight_smile:
můj bratr je jako pavouk...jsem taky v rodině nejvíc ...ale třeba mi přišli v HP na špatnou činnost štítné žlázy, nasaděj léky a já budu hubeňour jako ty:slight_smile:
6. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to asi bude ten vaginální...mě zkoumal cystu taky vaginálním....ale jako cysta je přece jedno,ne? ty jsou ve vejcovodech,ne?
6. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se jmenuje petr jménem?
6. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to zrovna napadlo..Tvé HP a štítná žláza. Buď ráda, že jsi v normě. Tlustá nejsi a hubeným se taky nedaří. Když nemáš standart BMI...Nebo jak je ta zkratka...Ted jsem mimoň.. :grinning:

No cysty můžou být kdekoli ne si myslím? Já měla jednu malou před laparkou, ale to mi říkala doktorka, že je při ovulce.
6. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to není ta cysta, ta blbá...ty blbý se zvětšujou a nepraskaj...ani se nevstřebaj...já nevím...
já jsem byla vždycky hubeňour...takže je ta štítná žláza docela dobře možná...
6. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek