• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
No právě. Tohle byla nějaká co při menses prý zplaskne sama. A nebo jsi si to nahonila tou antikoncepcí.

Petr se jmenuje Ivošek jako můj gyndař. Jsou to kamarádi. Psal mi žádanku pro něj aby mi půjčili cytolku a pozdravoval je tam v té žádance jeho a sestru a ještě to růžově vybarvil, aby si všimli... :grinning:
6. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, se prej při antikoncepci udělaj a při mrše prasknou...
:slight_smile: už se na nej těším...:slight_smile:
6. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je s ním fajn pokec. Pomůže hodně ten jeho přístup, že to nebereš nijak tragicky. S tím FSH taky hned utěšoval, že měly nejspíš vaječníky blbej den...
6. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínám z něj mít skvělý pocit a taky z toho, že mi pomůže, když bude nějaká závada na HP:slight_smile:
Nadi, jdu do sprchy, dokud teče teplá...a pak do pelíšku:slight_smile: pustím si nějaký filmeček:slight_smile:
6. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsme si psaly spolu že jo o těhlech stránkách.. www.makemebabies.com
6. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomůlže to je jasný. Já jdu taky raději zabalit PC at nefrfná miláček hned u dveří. :grinning: Tak dobrouky a zítra na písanou. :wink:
6. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, my jsme si o žádných stránkách nepsaly....:slight_smile:
zítra písneme, pááááááááček...dobrou:slight_smile:
6. čer 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Guten Morgen meine Liebe... :grinning:

Na ty stránky koukni...Zadáš Tvou fotku, manžovu fotku a vyleze Ti jak budou vypadat Vaše děti. :grinning:
7. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem v plném uklízecím procesu:frowning2: když já nevím jak, neumím anglicky:frowning2:
7. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
že bych ti poslala mailem fotečky a ty mi pak pošleš tu finální? :slight_smile:
nemůžu tam tomu přijít na kloub:frowning2:
7. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo pošli na mejla a já Ti děti vyrobím... :grinning: :grinning: Já nic nedělám.Jen tu tiše datlím. Miláčekještě spí.
7. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, to budeš hodná, že mi vyrobíš dětičky:slight_smile: já věděla, že to zas nebude tak dlouho trvat:slight_smile:
mě za chvilku přijde kamoška na nehty, tak jsem musela rychle uklidit....ted ještě skáknout do krámu:frowning2:
jdu na ty fotky...
7. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Okis pošli...Je to prča. :grinning:
7. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co děláš za nehty? Gelovky?
7. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme peška. Nenačítá mi to tam fotky. :frowning2:
7. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příjdu později...Ještě to zkusím potom... :sunglasses: Zatííím
7. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dělám gelovky...
tak já jsem se tam dostala, ale když dám to proceed tak mi to nic nedělá...:frowning2:
7. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě.Mají to nějak zasekaný. :frowning2: Taky bych potřebovala doplnit nehty. :unamused: Že bych zašla k Tobě? :grinning:
7. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karel je jak medvěd... Ještě pořád spí... :astonished: :grinning: Doufám, že mi neumřel.. :grinning:
7. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: to radši zkontroluj:slight_smile:
klidně můžeš, není problém:slight_smile:
7. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je živý...Chrápe jak dřevorubec.Až se probudí tak bude nadávat,že jsem ho nechala tak dlouho spát. :grinning:

Jedná dobrá zpráva. ějaká holčina měla po Fostimonu 47 foliků a z toho 39 vajec!!!!!!! :astonished:
7. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole, tak to je jako masakr:slight_smile:)))
tak vidíš, žádný strachy:slight_smile: a píše jak na něj reagovala, bolelo píchání a tak?
7. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne to nepsala.Jen hodila tuhle jednu větu do diskuze. :sunglasses: No ale musela mít vaječníky jak medicinbál s tímhle ppčtem. :zipper_mouth:
7. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je stejně hrozně moc proti přírodě,viď? musela být nafouklá jako blázen:slight_smile:
a chodí do liberce?
7. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene to byla nějaká smíchaná diskuze. Myslíš, že Liberecký Fostimon bude účinnější? :grinning:
7. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm:slight_smile:)) asi ne,viď? :grinning:
tak vezmi autíko a přijeď:slight_smile:
7. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já a autiko jo??? :grinning: To by ta naše Audinka dopadla asi. :rolling_eyes: Jezdila jsem 5 let a když se vrátila do ČR tak jsem tady začala mít strach a od té doby nejezdím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jo...jsi mi to vlastně říkala.....já pak celý týden jsem až do večera v práci...tak bych ti dneska mohla udělat nehtíčky...-)
7. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To kdybych věděla tak už jsem dávno přijela. :angry: Ted už to necháme. Já jsem pořád v půyžamuuu... :grinning: A už se ani převlékat nebudu. Půjdu ale asi vzbudt brouka. Mám hlad a nechce se mi jíst bez něho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hale já už mám z ětch diskuzí hrabku. Je to jako droga se v tom hrabat. Proč jich je tolik. :rolling_eyes:
7. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si je nepůjdu nechat doplnit a nechám si je pak od Tebe udělat pěkné na odběr a transfer ju? :dizzy_face:
7. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek