Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
21. únor 2010

:o) taky plánuju žehlit...
holky mě se po tom týdnu nece do práce... ☹ ☹ se bojim, že tam to půjde všechno do háje

nadis.h
21. únor 2010

Jani a kde děláš?

hana.n
21. únor 2010

🙂 Tak holky moc dekuj,ja jsem z toho vseho tak vistresovana ze se bojim aby se neco nezanedbalo.diky- 😨

veverusa
21. únor 2010

Mě se taky nechce do práce. Každou neděli odpoledne už mám špatnou náladu z toho, že se práce blíží. No po týdnu volna se ti nedivím.
Jani ještě věř, že se to podařilo. A kdyby náhodou tak pak budeme bojovat spolu.

nadis.h
21. únor 2010

Veverus a co děláš Ty? 😀

veverusa
21. únor 2010

Já dělám v kanceláři. Spousta papírů a lidí.

veverusa
21. únor 2010

Nadi ty v hotelu, že jo? Vůbec jsem o tom hotelu nevěděla, dokud jsem se o tom nedočetla tady.

janina79
21. únor 2010

nadi: dělám v GE money osobní bankéřku, a jelikož zastupuju šéfa, kterej byl teď sesazenej, tak se to na mě zítra navalí jako pořádná lavina... už to vidim..... 😠

jo... je fajn mít spolubojovnice veveruso....

hani: nestresuj se... jsi na začátku ne? uvidíš, že to není žádná pohroma... 😅

nadis.h
21. únor 2010

Veveru juju v hotelu.

Eeeh Jani to budeš znát mého přítele určitě. 😀

janina79
21. únor 2010

koho? tam moc chlapů nemáme..... 😕

nadis.h
21. únor 2010

On u Vás nepracuje. 😀 Ale jeho brcáha chodí s jednou od Vás. 😉

nadis.h
21. únor 2010

brcáha... 😀 Brácha.

Napsala jsem Ti jméno do IP.

nadis.h
21. únor 2010

Dyžtak nám můžeš šoupnout něco málo na konto na výbavičku když už víš jméno... 😀 😀 😀 Máme u Vás účet... 😅

veverusa
21. únor 2010

Tak mi jdeme ven a na pohár. Ozvu se večer. Děkuju za hezké přijetí. Jste fajn kočky.

nadis.h
21. únor 2010

everu hezký den mějte. 🙂

janina79
21. únor 2010

hezký den veverus...

no .. NADI... tak tam máš odověď. 🙂
tak RE: jasný?

nadis.h
21. únor 2010

Ty jo ty lidi si mě tady pletou s info stánkem nebo co jako. 🙄

janina79
21. únor 2010

hmmm. tak to v GEčku nejen info stánkem ale i se sociálkou, azyláčem apod..... ☹

nadis.h
21. únor 2010

A jsou ty lidi normální? 😝 🙄

janina79
21. únor 2010

no.. a to počasí je taky normální asi dneska...

zrovna vybírám na aukru nějakou kosmetiku a tak mě napadlo, psala jsi,že děláš v centru LBC? kdežeto??? 😀 😀

nadis.h
21. únor 2010

Skákla jsem si pro zmrzku. 3 kopce. 😝 😀

janina79
21. únor 2010

hmmm.... šikulka... má ráda zmrzlinku... 😀 😝

nadis.h
21. únor 2010

😀 měla jsem hrozně chut na nějakou vodovou. 😉

janina79
21. únor 2010

já zase miluju smetanový... tak jsem vylezla ze sprchy a dobrý.... nic .... tak uvidíme..... 😝

nadis.h
21. únor 2010

Já taky,ale dnes teda jedině vodovka. 😅 Tak super že kontrola proběhla dobře!! 😵

kapibara
21. únor 2010

Ahoj Ďůčata!!!
Tak tchýněnka byla v poho...ona je celkem dobrá.Hlídá prcka,když potřebuju,ale prostě je to tchýně... 😀 😀 😀
U nás chumelí a chumelí....
Jak vás čtu,tak jsem ráda,že nechodím do roboty...budu s malým ještě rok doma a doufám,že za tu dobu otěhotním...
Nadi...a proč neznáš tchýni?

nadis.h
21. únor 2010

Kapi to je hnus co venku? 🙄

Noo my se k tomu nějak ještě nedostali. Já jsem s přítelem teprve rok a 3 měsíce a nejdříve jsem nechtěla jí znát a ted není čas. Ale na jaře mě to nemine. To by bylo blbý asi se jít pak představit a mít už velké dítě. 😀

kapibara
21. únor 2010

Nadis...haha...ale byla by to prča...to by asi koukala a mohla by si ji říct,že to nemáš ani s přítelem 😀

nadis.h
21. únor 2010

by jí klepla pepka. 😀 Je to její první a možná poslední vnouče. Tak uvidíme co to s ní udělá.

kapibara
21. únor 2010

😀 neboj,bude ráda 😀

Holky,trápí vás některou špinění v druhé půlce cyklu?Já se právě toho bojím,že to u nás na to ztroskotá...musím jim to ještě zítra připomenout,aby to nějak pojistili