Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
22. únor 2010

Ahoj Spolubojovnice 😎
Ifet..to mě mrzí,je to na h...o,v těhle chvílích si stejně člověk musí říct,proč je to tak nespravedlivé.....ale my jsme bojovnice a musíme být!!!! tak se drž!!!!

Můj transfer bude až zítra...v laborce jěště chtějí bobany kultivovat...

ifet
22. únor 2010

Kapi to budeš mít dobré...bude PK a po té se to většinou povede 😀

kapibara
22. únor 2010

Ifet..jojo,já chtěla PK...zítra to bude pátý den...říkali,že je vše v pořádku,ale že bobani jsou v různých stádiích,tak je ještě chtějí pokultivovat....že jich je hodně ....a ty jsi neměla PK?

ifet
22. únor 2010

Já jsem neměla PK, páč se nám oplodnily jen dvě...a když jich je málo PK nedělají...tak třeba příště...

kapibara
22. únor 2010

Aha,tak vidíš..příště budou vědět,že potřebuješ jinou,lepší stimulku a tím pádem budou i lepší embrouši a tím pádem větší šance....my jich měli dost,tak jsme 10 nechali naixovat a zbytek IVF....z těch deseti naixovaných je dnes 9 a z IVF 5....takže doporučuju i ICSI...asi se to opravdu vyplatí si to připlatit

ifet
22. únor 2010

My jsme ICSI měli...hele a to naixovat je co??? Jako přirozeně oplodnit??? A to je tvoje 1. IVF...jestli jo, tak to je fakt úspěch....tolik vajuch...

kapibara
22. únor 2010

Naixovat právě říkají v laborce ICSI....jojo,moje 1.IVF a doufám,že poslední 😒 a ty jsi měla jaký protokol?já krátký s antagonisty gonal,cetrotide...taky jsem byla překvapená a myslím,že doktor taky

lemurka.m
22. únor 2010

Zdrávstvujtě rebjáta 🙂

ifet
22. únor 2010

No moje taky první...taky jsem měla Gonal a Cetrotide...no mě rostly folíky rychle, byla jsem jen na jedný kontrole a už 10. den byla OPU a v tom byl asi ten problém...měla jsem 10 folíků, z toho 7 vajuch, ale z toho 4 nezralý...asi bylo moc brzo...

kapibara
22. únor 2010

Ahoj Lemur...
Ifet...no mně právě nerostly úplně ideálně,tak mi Petr přidal Luveris,aby se to nějak sjednotilo...já byla na OPU 13.den...podle UTZ jich očekávali 10-13 a nakonec jich bylo 18....ale musím dodat,že manža má super spermiogram,tak to asi taky pak hraje velkou roli

lemurka.m
22. únor 2010

Dlouho jsem tu nebyla,takže je jasný,že nemám dobrý zprávy 😒 Protože kdyby byly dobrý - tak jsem tu hned a hlásím 😔 Inseminace nevyšla,test negativní,mrcha asi jde bo co to je...? ☹ Jako mrcha to nevypadá,no popisovat to nebudu... 🤐 naplakala jsem si do svýho solnýho jezera další litry slz ☹ ...pomalu zvedám hlavu

ifet
22. únor 2010

No myslím si, že příště mě taky nadopujou něčím dalším...no už se těším...musím myslet pozitivně a budu se na to těšit, jako kdybych měla jet na dovolenou 😀 oni vědí, co dělají...no u nás je bohužel problém v manželovi, možná proto tolik neřešili mě a dopadlo to jak to dopadlo...no co...nesmíme se z toho hlavně posr... 😲
Ahoj Lemurko, mě taky nevyšlo IVF...nevěš hlavu, stejně se z toho musíme oklepat a jít dál...příště to klapne...svoje solný jezero mám taky, ale chci aby vyschlo...nechci se v něm utopit 😀

lemurka.m
22. únor 2010

Já bych mohla sůl vyvážet,protože už solím 7let......... 😒

kapibara
22. únor 2010

Ahoj Lemur...to je mi líto...kurňa...hlavu zvedej..bude líp...i na nás se jednou to štěstí usměje a pak už nás nepustí

lemurka.m
22. únor 2010

Holky - díky za podporu 🙂 Tentokrát jsem se cítila fakt dobře a ....prdlajs.Je to hnus velebnosti,bych se na to nejradši vyprdla.....

kapibara
22. únor 2010

Ifet..tak to je možný...mně taky zkoušel...jsem jak lunt...mám předčasné selhání vaječníků...tak říkal,že mně ze začátku nemůže tak oroštovat...měla jsem dávky 225 IU Gonalu,pak poslední zvýšil na 300 IU...ale naštěstí to dopadlo dobře....tak příště to už ti udělají dávkování úplně na míru

kapibara
22. únor 2010

Lemurka...halt ta inseminace nejní tak úspěšná kua...bohužel

ifet
22. únor 2010

Já měla taky 225 IU po celou dobu...no uvidíme, co mi řekne příště...tobě držím palce, ať ti to klapne hned na poprvé...

lemurka.m
22. únor 2010

Já vím - úspěšnost IUI je jen 10%.Jsem v lednu po laparce,vejcovody krásně průchodný,tak jsme to zkusili.Manjel má horší spermiogram.Asi podáme žádost na 3.IVF.Nevím jestli máme zkusit ještě jednu inseminaci?Co myslíte?

kapibara
22. únor 2010

Ifet....Díky...taky se modlím...když to klapne,tak fakt budu věřit,že zázraky se dějí... 😉 a tobě taky držím pěsti a přeju pevné nervy do dalšího boje

nadis.h
22. únor 2010

Guten Morgen, 😀

Ifet je mi to moc líto. Ale děláš mi radost,že se v tom neutápíš. Je to hrozně těžké to určitě,ale trápením to nevrátíme. Teď budou vědět jak na Tebe a bude to úspěšné. Mě se taky povedla až druhá stimulka.

Lemurko také mě to moc mrzí!! 😔 A nechcete zkusit IVF? Přece jen je to větší % úspěšnosti.

kapibara
22. únor 2010

Lemur...já bych zkusila inseminaci...taky jsem ji nejdřív chtěla...ale dr.Petr mi doporučil IVF vzhledem k tomu,že ty moje zásoby vajuch už jsou malé...ale jináč bych nejdřív šla do IUI...nějaká šance tam je...obchází se tím krček atd.

lemurka.m
22. únor 2010

Žádost dáme určitě.Budeme čekat než to schválí - tak nevím jestli zkusit ještě jednu IUI zase bez hormonální stimulace?

kapibara
22. únor 2010

Lemur..a to jsi neměla ani clostík?...zkus to s ním

lemurka.m
22. únor 2010

Vítám Veverusku a Hanku 🙂 a přeju pohodové snažení 🙂

lemurka.m
22. únor 2010

Kapi - mě Clostík snižuje sliznici,vájka sice narostou,ale pak nemá drobek kde bydlet 😒 Teď jsem měla sliznici ukázkovou a folík pěkný,sice jasně že jen jeden,ale to stačí

kapibara
22. únor 2010

Lemur...jasný...on prý snižuje sliznici,potvora....tak to ber tak,že vajucho třeba nebylo OK....vždycky nemusí být v pořádku...

ifet
22. únor 2010

Nadi tobě se povedla až druhá stimulka???to jsem nějak zapomněla...

lemurka.m
22. únor 2010

Kapi - je skvělý,že máš tolik vájek 🙂 to se mi nějak nezdá,že už by chtěly končit

lemurka.m
22. únor 2010

Nadi a Jani -vy se jako znáte nebo co je to tady za tajnosti? 😎 s brcáhou... 😀