• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Aha ale mi bylo doporuceno,at si zjistim v praci,ze nam to plati.Tak jsem pochopila,ze jsou nekteri zamestnavatele,kteri na to se...
8. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je jasné, že někdo na to sere.. Taky si to můžeš zkontrolovat ve výplatnici zda dostáváš. Tam je to vždy napsáno, že se platilo toli za zdrávku a tolik za socku... :wink:
8. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chtela jsme se zeptat .Chodime k primarce.Chtela bych jit na konzultaci -muzu rict ,ze chci objednat k tomu doktorovi. Nejak mi vyhovuje lepe, byla jsem u nej na iui.
8. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eli,

určo můžeš. Proč ne. Je to Tvá volba! Holky ten Petr bude náma tak zaneprázdněný, že už primářka nebude muset chodit, protože nebude mít pacienty. :grinning:
8. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: to jo ja nevim gynekologa a zubare radeji chlapa
8. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli já teda všechny doktory si vybírám chlapa... nějak mi ženské nesedí.
8. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis.h to je fakt-asi bych nebyla dobra feministka:slight_smile:nektere profese patri muzum:slight_smile:) taky radeji muze doktory,ale vzdy to nejde.ja u Petra byla ted poprve a me sedi nejvice a hlavne iui jsme od nej vubec necitila
8. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je výborný. Já k němu šla také na doporučení a raději si počkám na konzultaci k němu než abych to hnala a šla k někomu jinému.
8. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
NAzdárek:slight_smile: Nadi, kdy začínáš bodat? si to přesně nepamatuju:frowning2: aspoň mi budeš říkat jak to na tebe působí:slight_smile:
8. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi a je k nemu naval -chci se objednat kvuli ivf,abychom to trosku probrali,ale ted cekam na vysledek 3iui a mma jeste leky na ctvrtou. ale mezitim bych rada vyzjistila co a jak.Asi se objednam uz ted
8. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli určo se objednej už ted. Myslím si, že pak v létě bude možná omezený provoz. Jo a tady berunda byla u primářky a taky přešla k Petrovi. :grinning:

Beruš měla bych dostat menses 15-16.6. ALe ještě nevím no jestli ted nebo až v létě. Pak už to bude jedno. Injekce budu mít doma tak se pak rozhodnu těsně před. :wink: Byla jsi v tom špitále?
8. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no primarka je takova se vsim moc hotova:slight_smile: on ot se mnou alespon trosku resil a probrali jsme to
8. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako počkej, ty ještě zvažuješ začátek bodání? nech toho..kdo mi bude předcvičovat? :slight_smile:
byla jsem tam..mám to vyjeté....u toho fsh je 9,8, ale nejsou tam napsané limity, nevím proč...
8. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli to jo on je takový fakt psycholog. Beruš jj zvažuju to. Není to prdel.. :frowning2: A já to nechci hrotit za každou cenu.
8. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na čem tvoje rozhodnutí závisí?
8. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na stavu doma hlavně. A na tom jestli bude mít Karlos dost peněz. Kdybych cítila, že bude ve stresu tak to nechám na léto. Nevydržela bych s nim pak. A hádat se nechci.
8. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to jsem zvědavá jak to dopadne..abych nedělala předskokanku já tobě:slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už bys byla druhá. :grinning:
8. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš:slight_smile: a co ta kejmoška? už budou vpravovat?
8. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj zítra bude volat kolik mrnousků zůstalo a ve středu transfer :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a měli odloženou kultivaci? to to letí,co? a kolik měla vajec?
8. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
17 vajec a 13 nejlepších nechali oplodnit. Kultivaci mají od pátku takže 5 dní.
8. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado, to je hodně slušná úrodička,ne? :slight_smile:
ty jo, dneska to byl tak náročnej den...jsem z těch nervů a informací úplně vyštavená...
8. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chytla depku. Jsem pěkně přešlá... :pensive:
8. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to? z čeho?co se stalo? :frowning2:
8. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, jdu hajat. Jsem fakt z dneška unavená. Zítra si písnem do práce,jo?
8. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím. Z ničeho nic jsem smutná. :confused:
8. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky a dobre ranko jak pak se mate a jak se tesite???ja se nemuzu dockat do toho 18 vubec mi to neutika :confounded: to je stoho jak se clovek moc tesi :grinning: nadenko a jak se mas ty??
9. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
NADI a nemate u vas v caru dovolenou o prazdninach? My prave mame,tak jsem chtela jit uz ted v cervnu na ivf.

Tvuj pritel ti taky dela problemy jako ten muj? minule jsme to chteli oba a nemela jsem ani transfer.Ted se mu do toho nechtelo a z 11vajicek jsem mela oplozene 4 a vcera pri transferu jsem uz mela jenom dve.Takze jsem rada za to a pritel je z toho uplne hotovy.Otocil a uz se mne na vsechno vyptava.Je to mozna tim,ze po OPU jsem ho vzala na konzultaci,kde nam doktor rekl,jak to dopadlo a kolik mame vajicek.POSLOUCHAL a VSECHNO SI TO TEPRVE zacal uvedomovat.

Drzim ti pesti,at se rozhodnes jak chces,ale cim vic to budes odkladat,bude to pro tebe horsi.Pokud jde o finance,tak bych sla na ivf a kdyby se to nepovedlo,coz ti nepreji,tak bych si zacala hledat praci.
Posledni dobou pisou holky hodne o tom,ze chlapi maji s ivf problem.Nejaka krize,ale pokud deti chteji,tak to bude dobry.
9. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nadi tak me objednali na patek, takze krasa:slight_smile:)
9. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek