Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
9. čer 2009

Ahoj holky,

já měla včera depku. Fůj hnůj. 🙄 Nejdříve jsem byla naštvaná, pak smutná... 😖

JANI ahojda. Mám se dobře. Neboj uteče to. Mě to taky vždy přišlo nekonečné a pak už byl den D a najednou mi přišlo, že to uteklo rychle.

LARRI u nás ani tak nejde o to, že by přítel dělala potíže. Ale komplikuje mi to víc než je nutné. Má strašnou schízu z peněz. I když vydělává fakt krásné peníze tak pořád má pocit, že to neutáhne sám všechno. A mě to poslední dobou už tak rozdrtilo, že mám z toho spíš nervy než radost. Až mu budu muset říct, že se musí zaplatit to a to.. To mám přesně v plánu, když nevýjde toto IVF tak půjdu minimálně na ty 3 měsíce pauzy do práce. T už bych doma nedala. A taky si našetřím nějaké peníze na další pokus, abych nemusela být takhle ve stresu. A taky jde o přítelovu práci. Je v práci sám vždy jen s doktorem a jen on má oprávnění rentgenovat, takže nelze za něj zaskočit. Dělá takhle už 8 let a upsal se k tomu, že ani nemá dovolenou kdy chce on. Byl sám x let tak se nemusel na nikoho ohlížet a ted to prostě musí dodržovat. Takže dělá co může a já můžu být ráda, že nám aspon v Gennetu vychází vstříc. Jo a volno určo taky budou mít si myslím. Ale zatím nikdo nic neříkal, ale že by bylo úplně zavřeno to asi ne.

ELI nejdeš náhodou v 15 hodin? 😀 V pátek v 15 hod měla jít beruska, ale přeobjednala se na pondělí včerejšek. Tak jsi možná dostala její termín. 😉 Já jdu v pátek také, ale v 7.30. Jsou strašně hodný,že mi vyšli vstříc. Později by nemohl přítel.

eloana
9. čer 2009

nadi jdu ve 14🙂)

nadis.h
9. čer 2009

Tak to nemá zas tak plno. Sestřička říkala,že je tam v pátek sám a ještě je na sále. To bude Petřík celý uběhaný. 😀

eloana
9. čer 2009

me se ptala ,jestli na to pospicham ja rikala ,ze ne a objednala me na patek kdybych asi chtela tak me vzal drive

nadis.h
9. čer 2009

Oni už asi zlehčují a nenerou nov pacienty,kteří teprve jdou třeba na 1 konzultaci a ještě u nic nebyli. Je to tak lepší než nějaký stres.

larri
9. čer 2009

Nadi,u nas se to tykalo taky penez,ale to nerekl hned.Jde o to,ze ja se financne umim o sebe postarat a on dostal strach,ze to nezvladne.To byl zacatek a pak uz stacilo trochu aby se nastval.Promluvili jsme si o tom a ted je to v pohode.Ono potom bude asi jina realita,kdyz se zadari.

nadis.h
9. čer 2009

Můj má taky strach, že to nezvládne. Nikdy mi nic nevyčetl to ne,to že jsem ted doma to chce taky on, ale stejně občas z něj něco vypadne co mě úplně položí a já mám pak strach o něco říct... 😖 My o tom mluvili taky už tolikrát. Vždy mě utěší, že je to ok, ale pak stejně jde a něco blbě kecne.

bbberusak
9. čer 2009

Ahojky holky,
Nadi, tak ta kámoška píchala dvě dávky a ke konci tři☹ ale jí zjistili, že jí fachčí jen jeden vajačník, tak jí zvýšili dávku, aby aspoň ten jeden produkoval...měli 10 folíků, z toho 3 vejce, neměli icsi, jedno se oplodnilo 2 spermoněma, jedno se přestalo vyvíjet a zbylo jim jedno..měli odloženou kultivaci a zadařilo se...a měla taky vyšší fsh..a ta hulila ještě asi 14 dní po oplodnění...

nadis.h
9. čer 2009

Berus to je teda mazec. To jsi mě moc nepotěšila. 😒 Kolik měla FSH? A spermo měli OK?

bbberusak
9. čer 2009

to neví, volali si na výsledky do Prahy, ale pak jí to říkala na gyndě, že to má vyšší...a spermo prý měli hodně dobrý..ale nic nemaj na papíře, vždycky si tam volali...

nadis.h
9. čer 2009

Tak to mám ještě víc nastrašeno ted. 😒

bbberusak
9. čer 2009

ježiš, to tě mělo uklidnit, že i ze tří vajec je těhule...a hlavně jí selhal jeden vaječník. a my budeme mít folíky na obou stranách, jasný?

nadis.h
9. čer 2009

No ale ono je to častý, že fachá jen jeden vaječník. Akort u těch levnějších léků.

bbberusak
9. čer 2009

takže jsme udělaly chybu,jo? vzpomeň si na ty holky, co měli 40 folíků nebo kolik...

nadis.h
9. čer 2009

Já nevím. Víš že mám halušku z toho. 😀 Nebojvlkanic. Budeme dobré slípky. 😀

bbberusak
9. čer 2009

no ty máš tu halušku ale jako kráva🙂 budeme kvočny jako blázen...

nadis.h
9. čer 2009

Já vím Jáá vííím. No snad jo. Mám depku pořád. Ale brouk je dneska hodný. A vyvařila jsem knedlíky...Tak jsem se proběhla při večeru... 😀

larri
9. čer 2009

nadi,nemusis mit hodne foliku,ale at jsou kvalitni.Ja jich mela 21 a z toho jenom dve,ktera se dala pouzit. ☹

nadis.h
9. čer 2009

Já vím Larri já se bojím, že budu mít prd. 😒 Co jsi měla ted za injekce?

larri
9. čer 2009

ja mela merional.ty jsi jeste mlada,mladsi maji vajicka vice kvalitni.Ted nepremyslej kolik bude foliku,ale uvidis,jak to dopadne v den transferu.Urcite budes mit mrazacky.Mysli pozitivne,kdyz nebudou penizky,prijdes k nam do caru a budes klidnejsi,ok?

nadis.h
9. čer 2009

No já mám stres finanční jen ted. Před dalším pokusem už půjdu do práce a ušetřím si. Ale ted jsem si myslela, že to půjde rychleji než to šlo a proto se do práce nehrnula. Do Prahy by nebyla šance jezdit. Já bych mohla, ale přítel nemá čas ani jezdit sem do Gennetu co máme 10 min od baráku.

bbberusak
9. čer 2009

jak jako vyvařila knedlíky? a kolik je larri let, jestli se můžu zeptat? myslíš, že když je mi 32, že mi hrozí, že nebudu mít vejce? Ono se někde v nějakým Caru neplatí? že bych se tam taky přihlásila🙂

larri
9. čer 2009

nadi,do prahy by sel jen na spermiogram,kterykoliv den by mu vyhovoval a pak jenom v den OPU.To zalezi na tobe,jestli ty se do Prahy dostanes.Ale k OPU ho budou potrebovat vsude.A co to ma za praci,kdyz nema vubec volno?

nadis.h
9. čer 2009

Larri a zbyl Ti nějaký? Já nevím kolik Larri je. No dala jsem více vody do hrnce a udělala se mi taková pěna vodová a tudíž ty knedle se mi namočily do vody a rozvařily se... 🙄 😀

bbberusak
9. čer 2009

ty jsi ťuňta,viď? 🙂hele, já z vás taky budu mít za chvilku asi depresi...☹

larri
9. čer 2009

ja mam letos v prosinci 36.A chodim k Apolinari a za dve ivf jsem jeste neplatila ani korunu.

Ja pri 1.ivf mela pet vajicek,ale ani jedno nedozralo,tak jsem nemela transfer.To se ti pak nepocita jako pokus a mas porad tri pokusy.Vcera jsem byla na ET pri 2.IVF

larri
9. čer 2009

NEZBYL ZADNY,ja tam dostavam presne kolik spotrebuji.ty je prece neplatis,to plati pojistovna.Mas fostimon,ne?

bbberusak
9. čer 2009

ty bláho, tak to bych teda na druhé ivf přemýšlela o apolináři. A kolik bys platila kdyby se zadařilo? ale icsi , odložená kultivace a zmrazení se určo platí,ne?

nadis.h
9. čer 2009

Beruš neměj.. 😅 Já už mlčím. Larri ted se určo povedlo!!! 😉

bbberusak
9. čer 2009

Tak já teda nemám🙂
Larri, a chodíš do práce nebo ležíš?