Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ma.ja
1. bře 2010

nadi to jsou chlapi 😀

je mi dobře, žeru jak zjednaná 😝 dnes u nás byla kámoška, ta jsem říkala, pokud nebudu těhule, že nastoupí radikální řešení....už se na sebe nemůžu ani podívat 😝

bříško bolí jak na mrchu, někdy víc, někdy míň... v sobotu testíme, v pondělí na krev

janina79
1. bře 2010

maji.... jen hamej... já taky žeru... 😀 😀
bolej mě prsa a nějak i děloha teď večer.... jak kachna zase.... 😀 😝

ma.ja
1. bře 2010

jo kozouchy mně taky bolej a navíc mi začínaj lízt z podprdy....normálně se mi v pračce srážej věci ☹

berušky jdu si dát vaničku a hají 🙂 dobrou noc 🙂

jani už u vás proběhl alternativní sex? mne to už taky asi čeká 😀 😀 😀

petra49
2. bře 2010

Ahojte holky, Jani s tou prací jsi udělala dobře. Neboj za chvilku budeš doma zas všechno dělat, já už dělám vše luxuju, vytírám, meju koupelnu, ale ty okna na jaře asi taky vynechám.

Holky včera mě manžel pěkně na....., tak jsme se pohádali a večer byl divnej.

Maji, držim palečky na testikování. Já jsem teď snad za víkend přibrala 1kg, tak doufám, že to takhle nepůjde dál,za 5 měsíců by ze mě byla pěkná koule 😀 . Chtěla bych přibrat max. do 80kg, to by bylo za celé těhu 12-13kg. Tak uvidíme.

Kámoška přibrala za celé těhu snad jen 5 kg a v neděli se jí narodila Eliška.

My jsme se teď nasnídali 3 rohliky a bobeš ňák tlačí a je mi trochu šoufl.

Jinak budu asi až večer, jdu k ségře a za prťousema.

Hezký a pozitivní den 😀

reny01
2. bře 2010

krásné ránko holky 🙂
petruš taky dělám vše,dokonce i okna už jsem šůrovala 😉
no jo,ty chlapi 😒 kdyby nás neštvali,tak by to snad ani nebylo ono 😠
jinak dnes jsem se moc nevyspala,neboť mimi mělo noční mejdan 😀 jsem byla každou chvíli vzůru a ráno jsem nemohla vstávat 😉
krásný den všem 😵

lemurka.m
2. bře 2010

🙂 Čágo holky,ráno na mě vykoukl mozol 🙂 ,ale už se zase schovává 😉

janina79
2. bře 2010

ahojky a dobré ránko princezny .... už od devíti bojuju s myší od PC... máme optickou a nefunguje, takže si musim nějak vypomoci s klávesnicí jen.... dala jsem nabíjet baterky a tak doufám, že je tam dám a půjde to...
jinak já usnula večer jako mimino... v pohodě...
ale spala jsem od deseti, což byl u mě výkon posl. dobou kňučim, že jsem unavená už v devět večer..

reny no to nechápu, jaktože miminec v noci nespinečká! :o)))
taky přeju krásný den, tady svítí sluníčko a tak to vypadá pěkně... papa zatím...

PS. nemužu bez myši psát smajlíky, tak je to takový smutný

lemurka.m
2. bře 2010

Jani - mimi je 100000000000000000 lepší než povýšení 🙂 Na lidi prď,každý má jinou prioritu a my máme tuhle 😉 A jak reagoval manžel?

lemurka.m
2. bře 2010

Reny - kdepak máme falešný štrudlík? 😲

reny01
2. bře 2010

lemur 😀 😀

jablečný koláč-můj oblíbený 😵

jablka
450g hl.mouky
280g cukru
250g tuku na pečení (hery)
4 vejce
hrst rozinek
1/2 sáčku kypřícího na pečení
trochu skořice
tuk na vymazání a hr.mouka na vysypání formy
moučkový cukr na posypání

mouku smícháme s práškem do pečiva,přidáme 120g cukru,žloutky a nasekaný tuk a vypracujeme těsto.
z těsta asi tak čtvrtku odřízneme a dáme do ledničky zatím vychladnout.
takže ten první kus rozprostřeme prsty do vymazané a vysypané kulaté formy(nebo plech).
nastrouháme jablka,rozproztřeme na těsto,posypeme skořicí a rozinkama.já i trochu cukruju,ale nemusíte.
z bílků ušleháte tuhý sních,přidáte zbylí sníh a rozprostřete na jablka.
na závěr nastrouháte druhý kus těsta na hrubém struhadle a posypete koláč.
pečete asi na 160 dorůžova.hotový posypete cukrem

lemurka.m
2. bře 2010

Reny - díky,zkusím 🙂

reny01
2. bře 2010

holky raději to ani nebudu po sobě číst 😀
možná se vám bude zdát těžký,ale určitě ho vyzkoušejte,je fakt moc dobrej 😵
ještě vám napíšu ten falešnej štrůdl,ale to až zase třeba zítra.moc mě to trvá,než to napíšu 😝

lemurka.m
2. bře 2010

piš,piš,piš nebo tě sní myš 😀 Mě trochu odrazuje to vážení,raději mám hrnkáče 😔

isaosa
2. bře 2010

JANINA: Moc gratulujuuuu! .... a strach? Toho už se nezbavíš.... teď se bojíš, ať se mimi udrží, ať je v pořádku, ať ej pohdový porod a pak se budeš bát prostě pořád... o to malé, i potom co už pak nebude malé, ale velké (jen pro tebe pořád malé) .... mateřství je rpostě jeden velkej strach a ohromnou radostí zároveň 🙂

KAPIBARA: To je k pos***í a k nas***í ☹ je fakt, že ještě nemusí být nic ztracené, ale člověka už to nahlodá ☹ Držím palce, ať je špinění jen od nějaké větší námahy 😉

nadis.h
2. bře 2010

dobreeej den, 😀

Tak se hlásím do party nemakačenek... 😀 😀 Ode dneška mám neschopenku s neomezenýma vychajdama. 😉 V práci vyřízeno a tak může začít odpočinek.

Mám pořád žaludek jako na vodě. Dala jsem si v práci čaj a málem šel. A pak jserm byla v masně a přede mnou byla ženska co páchla od cigár a to už jsem tuplem málem neustála.Tak jsem dělala že vybírám něco na úplně druhé straně od ní... 🙄

Jináč jsem byla s Kájou na přehlídce u dr. Vše v pořádku. Maminka pěkně jede po 3 týdnech vždy 2 kg nahoře. Prcek je už velký kluk tak se nevejde na utz, takže mám foto,ale je rozmázlé a už jen hlavuška a kousínek tělíčka. 9.3. jdu na velký utz, ale ne do Gennetu, ale do špitálu. 😕

Dnes jsem si přišla jak ten děda z vesničko má středisková... 😀 Začala jsem dr vyjmenovávat co mi vše je... 😀

A nejdůležitější dnešní zpráva: Kajísek je opravdu Kajísek s pytlíkem!!! 😵

reny01
2. bře 2010

lemur já mám taky raději hrnkáče,ale tenhle koláč je dobrej 😉

nadi tak super 😵 teď už si jenom budeš válet šunky doma 😵
fotečka je krásná 😵 já mám fotku a připadá mi tam jak terminátor 😀
já jdu na utz 8.3. 😉 pak už to nadi snad budeme mít vše za sebou 🙂
jinak gratuluju ke Kajískovi 😵

nadis.h
2. bře 2010

Renuš no mi taka nepříjde žádný krasavec teda tam. 😀 Nejroztomilejší mi příjde na té fotce z 11 tt. 😵

A jdeš do Gennetu na ten utz? By mě zajímalo proč mě posílá do špitálu? 😨

reny01
2. bře 2010

nadi jo jdu do Gennetu,protože tady u nás ho nemají 😒
ty máš hezkou fotku 😠 počkej až tam dám tu svou 😀 zrovna bylo otočený k nám,tak je tam vidět jenom taková lebka.
když jem to ukazovala malí,tak mi řekla,že je to kostra 😀

reny01
2. bře 2010

a řekli ti kolik měří a váží?mě neřekli kolik měří,ale řekli mi,že váží 290g.
jsem zvědavá teď na utz jak na tom budem 😉

janina79
2. bře 2010

ahojky děvčátka... tak až teď jsem se odhodlala vstát z kavalce a krom oběda dojít do krámu pro baterky do té myši... lenoch fakt.....

tak už mám zprovozněno a už dočítám a píšu...

Nadinko: supééér je dobře že jsi doma.. protože pro malýho je to nejlepší.. musim mrknout na tu fotku z UTZ

Reny: díky moc za tip na koláček, jablek tu máme taky hafo tak zkusím udělat.. 😵

Isaosa: no... bude to mazec... já vim.... ale těším se, musim si říkaž, že nejsem nemocná a že můžu skoro všechno... jenže má máti je zcela jiného názoru, musim jen ležet a podle ní se nesmím ani ohnout a ani do krámu holky.... ☹ prej jinak o mimi příjdu, ona když čekala se ségrou (první) tak byla od 4 měs. 2 měsíce na udržování v nemocnici, protože krvácela... tak má strach

lemurko: já vim, že mimi je lepší, ale mám strach, přecijen je ještě brzy.... víš, aby to klaplo...

holky ta HR managerka mi ani neodepsala... to je mazec... 😝

nadis.h
2. bře 2010

Renuš já se ptala kolik měří,ale prý už je velký a nejde to změřit.Tak na váhu už jsem se neptala.Ale řeknou mi vše prý v tom špitále tam budou všechno měřit.
No já tu fotku pořád zkoumám páč si nejsem jistá jestli je to ruka nebo flek a nebo bude mít malý takový orlák frňák jako má velký Kája. 😀

reny01
2. bře 2010

jani tak to chápu že má tvoje mamka strach 😉 asi si to prožila,tak ví 🙂
jinak kašli na managerku,teď budeš mít mimi 🙂 i když mě se to asi říká 😒

nadis.h
2. bře 2010

Jani at si managerka trhne svou managerskou nohou. 😝 Tímhle se faaaakt nestresuj!

A s tím ležením... Dej na svůj pocit a na dr. Zeptej se ho co a jak. Ale pokud je vše ok,není důvod. Hýbat se musíš pokud opravdu nemáš důvod k tomu, abys měla klidový režim. Já se dnes ptala dr na cvíčo tak mi dovolil nějaké uvolňovací lehké.

janina79
2. bře 2010

akorát schodů se bojim.... to prý je špatný.....

no jasný ať si tam ta workholička maká sama v tom stresovým prostředí... a to mi dneska volala kolegyňka, že budeme mít změnu pracovní doby od 10,00 - 17,00 a v sobotu od 9,00-13,00

v sobotu... to je mazec.... fuj fuj 😝

reny01
2. bře 2010

nadi já se právě těším na ten velkej utz 😵
jinak teď jsi mě rozesmála.kdyby jsi mi to neřekla,tak si toho na fotce ani nevšimnu 😀 se s tebe picnu 🙂
ale to se tak vyblísklo zrovna 😀 nebo je to flek 😵

nadis.h
2. bře 2010

Jani to máš ještě pohodu.Si vem mě...Nonstop provoz 12 hod denně. Sice jen sedíš,ale ono co je horší. Mě bylo často špatně od žaludku jak jsem se pořád krčela na židli.. 😝

Fakt nad tím nepřemýšlej. Teď přemýšlej nad sebou a užívej si to. Makat budeš celý život,těhotná jsi chvilku.

nadis.h
2. bře 2010

Renuš já se taky těším.Přece jen už je to komplet člobrdík. 🙂 Ale i kapánek je strach,aby měl prcek vše co má mít.

No se směěěj. 🙄 😅 Karel má fakt obr nos. 😀 Proto to pořád koumám co to je. 😀

nadis.h
2. bře 2010

Ted jak mi vykoukla 1 stránka naší diskuze tak všechny holky co začaly chodit tak mají mímo. 😵 To je hezké,že se Gennetu tak daří.

Jen teda Murasek ... Murasku šup šup at jsi co nevidět těhulka!! 😵 A holky současné samo že taky! 🙂

janina79
2. bře 2010

holky já mám nos jako kubánec... a Láďa křivej jako orlí... no to bude.... hihi... ale říká, že by měl být krásnej po mě a hodnej po něm... tak se tomu nebránim... 😀 😀

a kdepak je Ma.ja.????
a jaká stránka diskuze? já ji chci taky vidět.... jako nějaký seznam?

nadis.h
2. bře 2010

Jani Kája můj ho má právě taky orlí.. 😀 Ale zas k němu mi příjde že je to roztomilý.. 😅

Jani ne ne 1 stránka téhle diskuze. Jako že uplný začátek.