Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

veverusa
3. bře 2010

Gab díky za vysvětlení. 😀 Dobrou noc

ma.ja
4. bře 2010

dobré ráno berušky 😵

vítám novou snažilku gab 🙂 koukám už toho máš taky něco za sebou 😖 Ty vyšetření ti budou dělat určitě znova, já tam nesla svoje výsledky a taky si to dělali vše znova, ale nic to není... Myslím, že budeš v dobrých rukou, všichni tam jsou hodní ....

gab.
4. bře 2010

Dobré ránko všem 😎

Majo, díky moc za reakci. Já budu jen ráda, když se všechna tato vyšetření udělají znovu. Původně nám je totiž nedělali v CARu, ale tady u nás ve špitále a budu klidnější, když je zopakují...

Holky, musely jste mít žádanku od obvodního gynekologa? Po mě ji nejdřív chtěli, ale když mě to zarazilo, tak že to prý není na první návštěvě nutné a že mi o to když tak řekne sama primářka... Tak si ho asi přece jen zařídím, ať pak není nějaká prodleva třeba ve schválení pojišťovnou.

A ještě jedna věc, pokud nebyly výsledky vyšetření katastrofální, uvažovali i o jiném způsobu nebo hned o IVF? Jak se tam staví třeba k IUI?

Budu teď mít asi hodně dotazů... 😖

nadis.h
4. bře 2010

Dobré ránko, 🙂

tak v 1.řadě vítám Gábinku!!! 😀 Jsem ráda, že jsi nás tady našla! Budeme Ti držet moc palečky!! 🙂
Gabi asi je lepší tu žádanku mít. Sice nevím proč, ale měly jsme jí všechny. Je to otázka pár vteřin kdy Tvůj gyndr napíše jen: prosím o vyšetření... to je vše. 😝 Takže žádná práce.

Vyšetření Vám určo udělají. Krev,moč a sperm. IUI tam není problém. Jsou holky co na IUI chodily. Záleží to hlavně jak dopadne HP a spermio...

Jinak já už 3 noc spala katastrofálně. 😝 Všechno mě tahá a tlačí mě žaludek tak mi je každou chvilku šoufl. 😝 Přes den nic a pak v noci tohle. 🙄 Takže jsem vždy už od 6i vzhůru co vstává K.

gab.
4. bře 2010

Majdi?! Ty jsi tady?!
Ty vogo, už se budu bát i otevřít konzervu, že na mě vyskočí Majda 😅
Ba ne, dělám si srandu, jsem ráda, že tu jsi, aspoň holky budou vědět, že nejsem "závadná" 😀

Žádanka nebude problém, jen že ji v RF nechtěli, tak mě to překvapilo, ale zavolám dr. a domluvím se s ním...
A s tím spaním mě to mrzí, ale co s tím neporadím... ☹

petra49
4. bře 2010

Ahoj holky, Gab vítej.

Ničeho se neboj v Gennetu jsou fakt skvělý, já i Naďa jsme chodily k primářce a povedlo se na první pokus, ještě na poprvé se povedlo Renušce. Mě primářka doporučila hned IVF, protože jsem neměla prakticky ovulaci a povedlo se. Za to tam všem moc děkuji.

Jinak včera jsme se byly u tý kámošky pokochat mimnkem- má 2 měsíčního kubíka- je nádhernej. Už se těšim na svoje.

Jak jsem si koupila tu tuniku kostkovanou z koníka, tak je moc hezká, vůbec nezničená a dělá hezký bříško. Bohužel mi je přes prsa malá. Kdyby jste ji holky někdo chtěl, tak budu ráda, stála 80Kč.

Jinak jsem dnes volala na tripl testy a jsou negativní 😀

Naděnko, kdy jdeš na UZ?

gab.
4. bře 2010

Petro, díky moc za uklidnění. A gratulace k negativním tripl testům!!!! 🙂
Já tak nějak ve svých starých kostech vím, že se letos povede, ale to je jen pocit...
Jsem z toho chvilku špatná, chvilku to zvládám, chodí to v takovejch vlnách... Však to asi znáte všechny...

haaribo
4. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem zase tady!!!!
Koukám, že je tady nová dušička... Zdravím Gab! Jinak nebuď smutná, my jsme taky oba v pořádku, dojížděli jsme k Apolináři, podstoupili 3 IUI - stimulované i nativní, ale nic...takže jsme s tím před vánoci sekla a teď jsem se s manžou rozhodla, že zkusíme Liberec....mám 1.konzultaci už v pondělí!!!! 😀

Jinak už začínám být pěkně nervózní, no, snad to dobře dopadne. A mě sestřička říkala, že dop. nepotřebujeme, navíc budu mít výpis z dokumentace z Apoli, takže není, myslím, důvod...... 😎

nadis.h
4. bře 2010

Gabi... 😀 😀

Péti na UZ jdu ted v úterý ráno do špitálu.. Kolik ta tunika měří přes prsa?

gab.
4. bře 2010

Haaribo, tak to budeme stejný prvničky 😉 Pak mi musíš napsat dojmy!
My jsme taky zkoušeli IUI, čtyřikrát a nic... Já jsem teda nikdy neměla potvrzené hcg z krve, ale na testu druhá slabá byla několikrát a pak ten den nebo za pár dnů jsem dostala ms.
Musím si dát dohromady zprávy z předchozího CARu, už si přesně nepamatuju, čeho kolik mi dávali a tak...
A nervoza je jasná, taky budu nervozní, se znám...

petra49
4. bře 2010

Nadi pod prsy je gumička, že to hezky zvýrazňuje prsa a bříško, když jsem to gumu natáhla, tak 43cm přednní strana , nevim jak se to měří. Kdybys chtěla, můžem se někde sejít a můžeš si jí vyzkoušet

haaribo
4. bře 2010

Tak já jednou těhotná byla, před pěti lety, ale potratila jsem, od té doby jen pozitivní testy po Pregnylu... Já zase musím dát dohromady všechny moje operace, páč jich je tolik, že nevím co a kdy... 😠

gab.
4. bře 2010

Haaribo, já byla těhotná v roce 1991 (ano, čtete správně 😀 ) a z toho je dneska už plnoletej kluk, jinak jsem od té doby těhotná nebyla...
Podle ovu testů ovuluju pravidelně, ale je mi to prdlačku platný... stejně jako dobrej spg je nám prd platnej... chjo...

haaribo
4. bře 2010

Gab., ty mě děsíš....!!!! 😲 😲
Můžu se zeptat, kolik je ti let?
A to celou tu dobu chodíš po doktorech, nebo až teď a nechávala jsi to na přírodě?
Já bych ráda měla aspoň jeno dítě do třiceti, ale popravdě už mi moc času nezbývá... 😖

gab.
4. bře 2010

Ježiš, to jsem nechtěla tě vyděsit!!!
Je mi 36let (ještě měsíc...) a snažíme se o mimčo tak cca dva roky, s novým partnerem. To nééé, jako že se snažíme 18 let! To už bych byla v Bohnicích!
A nedávej si cíle tipu jedno dítě do 30ti, akorát tě to stresuje...je přece fuk, jeslti bude ve 30ti nebo v jednatřiceti 😉

janina79
4. bře 2010

no krásné ránko přeju, tak dnes jste od rána koukám pilné včečky... 🙂 🙂 to včera nikde nikdo, že?
a to jsem myslala, že tu budu první a uplně čučím hihi

Gab: MOC MOC VÍTÁM 😉 jen se neboj... fakt, já jsem větší ochotu nezažila a to jsem jezdila do HK do Sanusy, naprostý rozdíl.... po rpvní konzultaci budeš asi 14 dní čekat na pojišťovnu a pak se to rozjede už v rychlosti.... fakt já sama jsem byla překvapená, já vlastně nervy měla jen před OPU a PO a po transferu... no a teď ..... ale už to pomalu ze mě opadá.
K IUI, jestli máte vše OK ale už jste podstoupili nějaká IUI a neúspěšně, doktor si myslím, že doporučí hned IVF, ale uvidíte, navíc IVF má několikanásobně lepší % úspěšnosti..... ale je to i o penězích, u nás injekce asi 6000,-, pak OPI, ISCSI, PK apop asi 13000,- a nějaký léky... takže není to finančně legrace. A rozhodně si myslím, že nejdůležitější je první dny klid a PN (ale jak u koho, u mě jo, záleží na práci, jakou máš)
věřím, že budeš přístupem v Gennetu nadšená a spokojená a nervíky opadnou.

Nadinko: já spala strašně včera, bolel mě tak podbřišek a pořád mi tam dole cukalo... až jsem si říkala, ty vado co to je... dnes OKa. já jsem tak zvědavá na ten tvůj hlavně velký UTZ... 🙂

haaribo: ahojky, jak je? těš se na pondělí.... už se vám to rozjede.... a uvidíš sama, že jsou fakt suprový.

Peti: tak ta tunička by mi možná byla... 😀 😝 jestli ta gumička je roztažená 43 cm, kolik je neroztažená?

něco jsem vám zapomněla vyprávět, holky, ják jsem s manželem byla na krvi v PO v Gennetu: tak tam přišel takovej malej hubenej kluk v kšiltovce a s děravýma džínama, takovej mi přišel fetka.. ☹ holky on prej na recepci, že jde na dárcovství, my šli nahoru pak pro recept na Estrouš a on byl u sester a najednou vyšla sestra s ním s takovým kelímkem a šli nahoru do "komůrky"...holky byl to dárce ale myslim, že mu mohlo být tak 18 a od něj bych když jsem to viděla opravdu nechtěla ocácky ani náhodou... to buďme rády, že máme ty naše, což někteří mají sice ocásky na dovolené na Haway lenoši, ale jsou naši... fuj jsem vám to musela vyprávět, asi jsem hloupá, ale nevypadal opravdu dobře.... i když vím, že i jim dělaj nějaký testy.... 😲 😕 😕

a koukali jste včera na vizitu ? já jo a dost mi z toho bylo ouvej

janina79
4. bře 2010

JASNÝ GABI: je to fuk.... mě je jednatřicet krásných a taky budu mít první....... 🙂

haaribo
4. bře 2010

Tak snahu máme už 5 let, navíc mě naši měli v 35 a nebylo to na nic....sourozenci o 11 a 14 let starší a mě bylo vždycky řečeno, že s nima si užili a já mám smůlu... a pak mi v 21 umřel táta...přijde mi to prostě dlouho, ale mám jiný úhel pohledu. Teď zase nechci já strašit tebe. 😀

janina79
4. bře 2010

ale to mě nestrašíš,.... když mi bylo 20 tak jsem chtěla mimi a ríkala jsem si první do 25 let.... jenže život je jinej.... nemůže se bohužel plánovat. není to jen chci mimi, je to i o partnerovi, rodinný situaci, práci, zdraví apod.... jinak bych taky už dávno chtěla, jenže bohužel to nevyšlo a tak si říkám, lepší v 31 než nikdy víš?? tak to myslím.... 😉 😉 (jinak vim, že 31 už není nic moc,... ale conadělám)

haaribo
4. bře 2010

Ahoj Jani! Jo, u mě fajn, jen se nějak nejsem schopná zbavit kašle a už fakt s dr. nevíme, kde je problém....
Já bych taky chtěla hned do IVF, už nechci na nic čekat...resp. v červnu chci jít na operaci karpálů, abych si zase po 10-ti letech užila léto doma,ale nevím, jak se dělá v G IVF přes léto....

haaribo
4. bře 2010

Jééé, tak to já s 28 jsem koukám mladice!!! 😀 😀 😀 😀 😀

janina79
4. bře 2010

Haaribo: uplně normálně jednou stejně,... 😉

haaribo
4. bře 2010

Jinak viztu jsem viděla a jsou to fakt machři...takový prdelky malý... 😢

nadis.h
4. bře 2010

Péti a gratulace k triple testům!! 😵

Jani já viděla v G taky nejspíš dárce. Mladé kluky. Ale byli to krasavci!!! Fakt že jo! To by se mi líbil tak hezký syn! 😀 Oni tam dělají všechny možné testy a musejí mít min střední školu. Tak snad by tam nevzali kdejakého "pobudu"... 😕

haaribo
4. bře 2010

Jani, jde mi o to, že někde jsou přes léto výluky...a ivf se zase dělá až v září...

gab.
4. bře 2010

Jani, díky moc za uvítání. 🙂
Taky si myslím, že nás IVF nemine,ale uvidíme... V minulém CARu nás IVF včetně KETu vyšlo na 30tis., tak s podobnou částkou počítám i tady...

haaribo: mě taky trochu děsí, že budu "stará matka", ale nic s tím nenadělám a mimčo s manželem chceme, nejlépe dvě. Ale co píšeš ty naprosto chápu a už jsem o tom taky hodně přemýšlela, ale neodradilo mě to 😀

janina79
4. bře 2010

myslim, že tádný výluky nemaj... nebo neměli.. je fakt že já jsem na OPU a pak ET byla v září, ale docházeli jsme i v srpnu... oni ti poví

haaribo
4. bře 2010

Jani, tak u mě bylo znám, že kjsem byla třetí...
Ale jestli chceš uklidnit, abys neměla depku...tchán si do důchodu upíchnul další dvě děti - jedné jsou 2 roky, druhé 4 měsíce...jemu táhne na šedesát....

petra49
4. bře 2010

Jani, nenatažená gumička asi 38-39cm. Jinak ta vizita byla mazec, celou dobu jsem si hladila břicho a bobšovi říkala, hlavně ať je zdravej

Jinak já budu rodit svoje první dítě skoro v 29

gab.
4. bře 2010

Já jsem teda dětem pořídila ke "staré matce" mladšího tatínka, jistota je jistota 😀