Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ma.ja
4. bře 2010

ahoj Kapi...to je mi líto..ty už jsi měla taky 2.IVF viď? A to je prej u druhýho větší šance... Na mne už šly ráno taky slzičky...beznaděj...sice mrcha nikde, ale už necítím prsa a podbřišek čim dál míň...a duch na testu stejnej jako včera večer...tak uvidíme zítra 😖

ma.ja
4. bře 2010

jdu a zas přijdu. Pa

gab.
4. bře 2010

Majo, i duch se počítá!
To jsem ještě neslyšela, že u druhýho IVF je větší šance, ale budu na to spoléhat 😉

kapibara
4. bře 2010

Maji...mám za sebou 1.IVF a ještě máme mrazáčky....tak zase taková tragedie to není 😅 ....ale při dalším pokusu se asi složím 😀 ty buď v poho,máš ducháka 😉

Gab...tak to my jsem jiná prdelka 😀 ...no,mě v létě tchýně poslala domu léčitele,který se věnuje hlavně neplodnosti...a mně řekl,že jsem úplně OK,ale že manža snad nemá ani jednu spermii....blbec...manža má výborný spermiogram a já ovariální selhání...tak to jsme se tomu museli smát 😀 😀 😀 tak jsem zvědavá,co toto bude za další případ 😀 no,aspoň se pobavíme....to jsem snad už i lehce cynická,ne?

gab.
4. bře 2010

Kapi, tak to je fakt léčitel za všechny prachy 🙄 To poznal, co? Šikula jeden!

kapibara
4. bře 2010

Gab...naštěstí to je známý tchýně,tak nic nechtěl.... 😀 😀 😀

kapibara
4. bře 2010

Gab...super albíčko,fakt mě pobavilo....štěňata 😀 ...a jak ty jsi reagovala na stimulku?

petra49
4. bře 2010

Maji, tak můžem chodit spolu na prochajdy, jsem taky z Jablonce. Já se teď vrátila taky z malýho nákupu a dělám di smažák s brambůrkem. Zítra asi si udělám švestkový knedliky a upeču kynutej švestkovej koláč 😉

reny01
4. bře 2010

Zdravím holky 🙂
vítám tě Gaby 🙂
jdu vás jen pozdravit 😉
petruško vééééélká gratulace k negativním tripel testům 😵 slíbila jsi nám bříško 😠 🙂
kapi je mi to líto,ale napodruhý to určitě výjde 😉
jinak já jsem teď nějak neměla čas 😒 včera jsem se vrátila až večer,byla jsem u kamarádky 😉
dnes úklid 😝 vzala jsem to pěkně od podlahy 😉
počítač raději nezapínám,protože bych opět nic neudělala 🙂

gab.
4. bře 2010

Kapi, já měla krátkej protokol, Puregon a měla jsem 15 folíků, 10 vajuch, 8 se oplodnilo, 2 embryjka mi zavedli při ET a dvě při KET, jedno nepřežilo rozmrazení... až na to, že jsem přibrala jsem problémy neměla.

gab.
4. bře 2010

Jo a reny, dík zy uvítání 😉

indriela
4. bře 2010

Ahoj konikovky, ted jsem par dni nejak nezvladla net, takze nejdriv pisnu a pak doctu... Jsem se prave vratila od Dr. Petra, kam jsem si sla pro vysledky - ja jsem pry v poradku (FSH 8,28 a muller 2,04 - cekala jsem, jestli bude mluvit o predcasnem ovarialnim selhani 😉 ale kdepak, to jsem rada) a problem mame tedy u manzela - ortel zni: oligoasthenoteratozoospermie neboli slozeni vsech tri moznych nalezu spatnych spermii ☹ Doktor mne uklidnoval, ze se to ted hodne deje, ze zacina prevladat muzska neplodnost nad tou zenskou. Prej "panove tvorstva" - jo, bejvavalo... Takze mame doporuceny IVF s ICSI a pokud bude vice vajicek tak i nejaky bojovnicky k ledu. Dr. mi odesila zadost na pojistovnu, az to prijde schvaleny, tak si mam vyzvednout leky a tradaaa na to. Mam v tom teda ty lazne a taky hraje ulohu to, jestli mi ty cipky mezi tim vylecej ten vir (v coz doufam), ale jestli vsechno dobre pujde, tak az prijedu, tak bych si ty leky vyzvedla a na konci dubna to mam pak dostat, takze bych mohla stihnout stimulku vlastne jeste v dubnu a tudiz byt v kvetnu tehule, kdyz budeme mit stesti :o) Muz musi jeste na urologii na kontrolu "vercajku" a oba jdeme ve stredu nez odjedu na genetiku. Je dobry, ze to vsechno stihneme nez odjedu, protoze bychom pak museli zas cekat dalsi mesic. Takhle, az prijedu, budou vsechny vysledky na stole a budeme vedet, na cem jsme. Takze asi tak a jdu docist.
Jinak vitam Gab 🙂

ma.ja
4. bře 2010

ahoj indri 🙂 máš to moc pěkně naplánované, tak držím palečky. Já myslímm, že se k Petrovi doneslo, že je známej povídáním o ovariálním selhání, tak že už tím tolik nestraší...

kapi a gabi jenže ten můj duchák je nejspíš ještě pregnylák 😢

péti teda ty mi děláš chutě, jdu k tobě na oběd...kdežeto bydlíš 😀 prochajdy společné určitě, ale uvidíme v pondělí (jdu na krev), jestli spíš nebudu chodit na prochajdy do zaměstnání 😝

gab.
4. bře 2010

Májo, kolikátej den po ET jsi? Pregnylák to bejt nemusí...

Indri, díky za uvítání. A za super popis, aspoň tak nějak tuším, co mě čeká a nemine 😉

indriela
4. bře 2010

...tak jsem docetla, teda Jindriska me zas rozsekala, ach jo 😢 Tak hlavne silu na preziti toho bolavyho obdobi.
Kapi: je to na pikacu, je mi to lito, ale mrazacci uz se tresou, az budou moc k Tobe, tak doufam, ze to klapne a treba i dvojnasobne, moc Ti to preju...
petra49: gratulu k triplum, super, to se cloveku hned ulevi 🙂
ma.ja: no jo, planovat to ja umim - my kozorohove to mame tak nejak v povaze, vsichni planuji na petiletky, my na desetiletky 😀 Ale tady clovek tezce narazi, tady se to proste naplanovat neda, takze jsem se dala na modleni a modlim se, at to vsechno vyjde...
lemurka: jasan, v laznich si budu uzivat klidecku a vira vyzenu z tela ven, jako ze ja se jmenuju ja, zadni crcani s nim 🙂
janina79: moc gratuluju k tehu a drzim pesticky, at je vse OK a s tou praci si nelam hlavu, kazdy mame jine priority - Ty jsi udelala dobre, to si pis!

indriela
4. bře 2010

Gab, nemas zac, ale jinak na super popisy a informace je tu Nadis - to je takova nase vedma, sikulka 🙂

ma.ja
4. bře 2010

gabi jsem 12.den po ET, ale 3,6a9.den jsem měla ještě injekci pregnylu 1500iu. No nic, uvidíme zítra 😉

Péti, teď nevím, nepsala jsi, že jsi dělala Mojžíšku?

petra49
4. bře 2010

Maji, kolegyňka v práci mi ji dělala, ale asi u mě by to problém nevyřešilo. Jinak já na to nemám přímo kurz.

janina79
4. bře 2010

ahojda holčiny, tak jsem se na naákupech zdržeedla víc než jsem čekala.... 😝 😝 ale mám spousta dobrot...

jinak jsem neodolala a koupila si 2x mamatest: i když už to vimz krve, holky chtěla jsem tomít ještě jednou před sebou z testu... tak příjdu domů vyciknu a holky ta druhá čára je silnější než ta kontrolní a udělala se asi za 10 vteřin, strašně rychle, tak jsem štěstím bez sebe.... fakt.....

Jindřiška chudák to měla krutý, ale časem to přebolí, chápu jí, že dělá tlustou čáru....

Kapi: achjo.... no co k tomu dodat.... tomě mrzí,... ne mrzí, štve, protože já myslela, že budeš, byla jsem o tom docela přesvědčená.... chjo, drž se holka. ☹ 😕

Maji: to NENÍ pregnylák.... já zezačátku měla taky stranšně slabý duchy..... fakt se podívej do alba, a dnes fakt mazec. hlavně že není MRCHA NE? 😉 😉

ma.ja
4. bře 2010

péti a nevíš jestli tady v Jablonci někdo dělá Mojžíšku? Hledala jsem na netu a nenašla 😒

petra49
4. bře 2010

Maji to fakt netušim, zkus si tam zavolat, v LBC ji dělaj 3 kolegyně

gab.
4. bře 2010

Májo, pregnyl po ET? To jsem ještě neslyšela... Mě ho píchali jen před...

kapibara
4. bře 2010

Ahoj Všem....

Jani...tak to je super...taky doufám,že jednou budu mít dálnici,ještě nikdy jsem to nezažila...u prvního těhu jsem to věděla z UTZ....tak se na testík už moc těším

Indrielka...jojo,ale asi si dám chvilku oddych...musím zregenerovat tělo a uvidím,co mi navrhne dr.Petr

Jinak na krev jdu v ponělí,dr.Petr mi sice říkal,že se může jedno mimi zachovat,ale když jsem mu řekla,že špiním už od pátého dne,tak říkal:Už od pátého?......takže šance asi nic moc.....

A jak se postupuje dál,když první IVF nejde....jak dlouho se čeká nebo pak následuje KET nebo jak to je?

murasek
4. bře 2010

ahoj holky.
gab - s tim pregnylem to ted zacli delat, ja to loni jeste nemela, nevim, jestli je to k necemu, ale uvadi, ze 3,6,9 den nejvice dochazi k uhnizdeni aten pregnyl by tomu mohl pomoct...pak si vyber 😀

janina79
4. bře 2010

JÁ JSEM BYLA NA KETu 13.2 a tohle mi nedělali...... že by šetřili?? 😝

murasek
4. bře 2010

Jani - taky je mi divne, ze nekdo to ma a nekdo ne...

janina79
4. bře 2010

a holky není to třeba až u druhého? nevim, neměla jsem to fakt....

Teď jsem dožehlila hromadu a bolí mě z toho až záda.

holky objevila jsem v krámu pití myslim, že pro všechny z nás uplně super: jmenuje se to mami drink, prodávaj to v 1.L krabici jako džus.... vyfábí kofola. maj ho v příchuti s jasmínem a brusinkama.... píšou tam, že je vhodný pro období těhotenství a při plánování. Obsahuje kyselinu listovou, roibos a fenykl proti křečím ten jasmínový a ten brusinkový taky kys. listovou a výtažky z brusinek proti křecím
teď piju ten jasmínovej a je vynikající jako jemný bilinkový čaj. tak když ho některá objevíte, můžu doporučit... stál 24 Kč a maj ho v DM drogerce.
🙂

gab.
4. bře 2010

Jani, na ten drink se podívám, musím si ot napsat, jak se to jmenuje...

A s tím pregnylem je to záhada, co? To jsem zvědavá, se na to schválně zeptám...

Holky pa zítra, dneska už se jdu věnovat MM, nějak k těm dětem přijít musíme, že? 😀

ma.ja
4. bře 2010

holky já myslím, jestli jsem to neměla, kvůli tomu, že mám kratší cyklus, tak na prodloužení. Navíc jsme měli PK - 5 dní a tak bych měla tu luteální fázi příliš krátkou.
Teď odpoledne na mně přišly parádní mrchovský bolesti, chodím furt na wc kontrolovat..holky držte palečky 😢

indriela
4. bře 2010

ma.ja: drzim o stosest, at ta mrcha hnusna neprijde! Myslim na Tebe, at na wc nic neobjevis, jedine // na testu, drz se...