Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
5. bře 2010

No tak zatím pro mě bylo nejhorší, když nás volali na porodnici na píchnutí epidurálu...tam jsem prohlásila, že nikdy rodit nebudu, taková hysterka tam byla, jsem myslela že do 5 minut umře!!! Tak jsem se jich ptala, jestli to je takhle normoš a snažily se mě uklidnit, že nee...

haaribo
5. bře 2010

To mě poznamenalo po zbytek života... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janina79
5. bře 2010

no na ARO to musí být mazec asi docela často...... 🙄

tak holky mě se to zase uklidnilo trochu, tak uvidíme ráno skoro celý den jsem byla v lehu krom toho, že jsem uvařila oběd... 😖 zábava... uvidíme ráno, ale nedokážu si představit, že takhle budu ležet celý víkend.

Manžel navíc asi pojede k rodičům, makat, tak nevim nevim, asi se radši z postele neodlepim, sama bych se těžko dopravovala na pohotovost 😔

nadis.h
5. bře 2010

Hari z tohodle důvodu se "bojím" vzít k porodu svého...Znááám se a mam strach,že budu taky takhle hysterčit.. 😀

janina79
5. bře 2010

já myslim, že Nadi právě před nim nebudeš víš? budeš mít takovou oporu. A já bych se před nim možná i krotila, i když ty bolesti nevim, nezažila jsem to... tak možná že bych se nekrotila ani před svým největším idolem Brucem W. 😀

nadis.h
5. bře 2010

😉 Jani já myslím, že Ti pomůže to že nebudeš brát ten Anopyrin.V jaké části bydlíš?

S tím porodem fakt nevím holky. 😅 Já to nebudu hrotit...Když půjde půjde,když ne tak ne.Nechám to na něm.

janina79
5. bře 2010

no doufám, a dr. Petr hned řekl anopyrin vysadit, ale že by dělala paseku půlka prášečku? ai jo.... 😔

já nebylim v LBC, bydlim v Rychnově u JBC, 15 km od Liberce a km o JBC - takže bych kdyžtak musela do Jablonce... takže to radši vydržim.... dr. říkal, oni tam budou rádi když přijedete a smál se...hihi jeho optimismus bych chtěla mít... no nezažil to co my....

já spíš myslim, že ten můj by se tam složil 🙂

v pondělí nebo kdy dávali myslim na CT1 reportáž o porodech a porodnictví a byl tam natočenej i porod dvojčat přirozenej... bylo vidět i jak mimi vyndávaj a i pupeční šňura, tyjo ta byla tak tlustá a taková modrá a taková jako hadice od pračky nějak tak.... no porodní asistentka vyndala mimi i se šňůrou ho zvedla aby homaminka viděla... bylo teda od krve a nějakýho hlenu ale nádherný a ta rodička teda sténala ale neřvala nějak.... to ne..... chuděrka litovala jsemjí

nadis.h
5. bře 2010

Já bych řekla, že klíďo píďo.Však ho bereš už dýl víš co...Uvidíš jak se to zlepší.Dyžtak nevolej do CARu,ale jdi k normoš gyndrovi v pondělí kdyby to bylo stejný.

Já jsem se odhodlala kouknout na porod jednou na youtobe a naposledy. Já nejvíc umírám právě z pohledu..Velké dítě a malá pííp... 😀 Nic jinýho mi nevadí... 😀

janina79
5. bře 2010

a viděla jsi pipi, jak vypadá při porodu??
já jo, taky na youtobe a nevěřila jsem svým očím musela jsem to vypnout .... radši nebudu popisovat.... je to holt zařízený takhle no... ... já se o ni taky bojim i manžílek si říká, jak je možný že tam proleze dítě, když já jen tak tak 😀 😀 já se spíš bojim o děl. hrdlo....

ale Nadi, přežily to všechny... já se bojim toho nastřihávání, ... i když to prý vždycky být nemusí....

u mojí kolegyňky z práce k porodu přišlo tak rychle že nestihli nic... ani na velkou a ona chůďa tam rovnou porodila mimi i hovínko.... ríkala, v tu chvíli to nešlo prostě zastavit a víc než bolest cítila ostudu,... 😝

haaribo
5. bře 2010

Jasně, přežily to ostatní, tak to přežijeme taky, to je jasná věc. Ale jen jsem tím chtěla říct, že páč jsem nikdy porod neviděla - teda krom tv a to není relevantní- tak jsem byla zděšená, ale pak rodila kolegyně, taky jsme jí píchali a ta zase byla úplně potichu, tak strašně klidná, ikdyž bolesti očividně měla...to se mi líbilo...ale nakonec skončila SC, páč se Baruš sekla ramínkem a nebyla úplně malá...4500g....ale krááááásná!!!! 😀

nadis.h
5. bře 2010

Jani právě že viděla. Sice jsem koukala přes dlaň a nebo jen ze strany jedním okem,ale viděla.. 😲 😀 A ještě jsem jako bonus vychytala nástřich.. 😨

Já teda upřímně doufám,že budu mít císaře.Sice to bolí,ale porod taky. A jizva že bude další to už mě nevytrhne.Jednu obr zpackanou mám ze slepáku,3 menší z laparky... Já jsem prostě srab no.
Já mám i úzkou pánev tak se bojím aby se mimi nějak nezašprajclo při porodu...A další věci katastrofální...

Tak to bych chtěla mít taky takhle rychle. Abych třeba začala doma a v porodce to bylo frk frk jen na pár zatlačení. To by mě neveadila ani hromada bobků... 😀

haaribo
5. bře 2010

Nadis.h, bude to v pohodě, uvidíš!!!! 😉

janina79
5. bře 2010

nástřih? fakt ne.... to jsi viděla...?? tak to já ne....
císaře ne... to je jizva jako hovádko...
tak epiduralku......

úzkou ji mám teda taky tu pánev i tamtu,... no... potěškoště 😀 😝 😝

nadis.h
5. bře 2010

Hari alleee joo to mi můžeš milionkrát říkat. 😀 Já to prostě takhle mám už od mala že se bojim. 😅

haaribo
5. bře 2010

No jestli já budu někdy těhu, tak si se mnou doma taky užijou!!! 😀 😀 😀 😀

nadis.h
5. bře 2010

Jani jo nástřih.. BRUTUUUUS jak to tam pižlali... 😲

Sice jizva jak hovádko,ale stejně bch ho brala raději. 😒

haaribo
5. bře 2010

Ale zase na druhou stranu vím, že pokud se teda aspoň u nás v porodce něco děje, naši dr. pro mámu i mimi udělají maximum. A pro naše holky ještě něco navrch, takže vím, že kdyby se třeba něco dělo, stačí zavolat a udělají pro mě první, poslední....

nadis.h
5. bře 2010

Hari .. 😀 Mě to zatím moc nežere ten můj drahouš. Je to za trest,že je to zdravotník.Bere to úplně jinak.

haaribo
5. bře 2010

Hele, nastávající matky, normálně mě z vás bolí ty potencionální jizvy po SC a nástřihu! 😀 😀 😀

gab.
5. bře 2010

Holky, neblbněte, nekoukejte na to, akorát jste z toho nervní.
Já už rodila a bylo to naprosto v pohodě, i s nástřihem, o tom jsem vůbec nevěděla, ani o šití ne...
Ona to příroda má dobře zařízený, teď se bojíte, ale až budete mít před, budete se TĚŠIT, až porodíte a mimčo bude venku.
Nestrašte...

veverusa
5. bře 2010

Já během praxe viděla asi 10 porodů. Můžu říct, že každý byl jiný. Hodně záleží na tom, s čím tam budoucí maminka jde. Ven mimčo prostě musí. 😀

nadis.h
5. bře 2010

Hari a v jakém špitále děláš? U Vás v Bolce?

haaribo
5. bře 2010

Manža mi řek, že ho do porodky nikdo nedostane a strašně lituje, že už nejsou ty časy, kdy se chodilo jen pod okno... strašně nemá rád nemocnice... 😀

haaribo
5. bře 2010

No jasně, že v MB, je tady siceještě jedna soukromá, ale tam mě to fakt neláká...

nadis.h
5. bře 2010

Haribo 😀

Gabi já vim noo.Taky už na nic koukat nebudu. Ono je to asi pak těsně před jiný..To pak víš že už není krok zpátky.. 😅

Vever jejda.Já bych nemohlaaa. Koukala bych přes dlaně. 😀

haaribo
5. bře 2010

Vever, přesně to si myslím, ona si některá myslí, že ven to půjde stejně snadno jako dovnitř! 😀 😀 😀 😀

nadis.h
5. bře 2010

Hari měla jsem jít k Vám na chíru na laparku než přítel zjistil,že musim na gyndu a ne na chíru.. 😅

haaribo
5. bře 2010

Nadis.h, ono už i teď těžko couvneš! 😀 😎

haaribo
5. bře 2010

A co že ta záměna???

nadis.h
5. bře 2010

Stejně je to věda, že z takového miniaturního "kolečka" vyroste mimčo.