Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
7. bře 2010

Taak.At máš klid. Ono to nic nebude,ale jistota je jistota.

ma.ja
7. bře 2010

janiku co to čtu...musíš vydržet aspoň ty!!! Držím palečky....

nadi tak já zkusím ten Utrouš vrchem...

eloana
7. bře 2010

ahoj-holky🙂
Jani-byt-tebou-zajedu-pro-jistotu-na-pohotovost.
alespon-ti-tam-udelaji-utz.uidej-jestli-tam-treba-neni-hematom.
ja-se-ptala-primarky-na-spineni-apry-spineni-i-kdyz-se-to-stava-docela-casto-by-byt-nemelo
je-to-potreba-vysetrit

janina79
7. bře 2010

ahojky eloano: já si taky myslim, ale bříšo mě nebolí.... jen to špinění, zítra ráno zavolám do Gennetu a zajedu tam, Dr. říkal, že na pohotovost mám jen jen kdyby byly křečovité bolesti akrvácení..... nechci, aby se tam na mě koukali jako na histerku vyplašenou....

eloana
7. bře 2010

chapu-taky-bych-se-rozmyslela-,ale-neboj-nebo-spis-bych-na-to-kaslala-co-si-mysli......ja-kdyz-neco-jezdim-do-Jablonce-jsou-tam-v-pohode.
Kamaradka-spinila-kazdy-mesic-az-do-porodu.Gynekolog-ji-rekl-ze-to-moc-resi.
Tak-ji-v-Jablonci-rekli-at-jezdi-rovnu-k-nim-ze-ji-pro-jistotu-zkontroluji.
Lepsi-zas-zkontrolovat-nez-stresovat

kapibara
7. bře 2010

Hezké odpoledne!!!!

Janíku...nejdřív to zkus do Gennetu,jestli Tě vezmou na UTZ(určitě ho mají lepší než na běžné gyndě) a když ne tak val ke svojemu gynďákovi...to je jasný,hysterka nehysterka....já bych jela klíďo i na pohotovost,ať si myslejí co chtějí a je pravda,že v Jablonci bývají v pohodě

eloana
7. bře 2010

ja-byla-v-Jablonci-v-15tt-spinila-jsem-malinko-byli-uplne-v-pohode
A-to-jim-jeste-nesel-proud-tak-utz-delali-na-porodnim-sale 😀 a-ani-90kc-nechteli-teda-primar-sestricky-hodily-akorat-drzky🙂)))))

gab.
7. bře 2010

Jani, taky byhc byla pro Gennet, ať se na tebe podívají oni...
Budu MOC držet palečky!!!!!!!

janina79
7. bře 2010

holčinky, děkuju moc.... jsem smutná .. hned jsem prohledala všechny možnosti, co tomůže být,.... jenže to je jen může může...

zítra ráno zavolám do G a budu chtít vyšetření na UTZ.
jen jako potrat se mi nezdá, protože, to by ze mě bylo krve.... ale může to takhle začínat.... už je to přecijen s přestávkama od středy..... někdy víc někdy míň někdy nic....

janina79
7. bře 2010

ahojdy, přišla jsem nakouknout a nikde nikdo.... co děláte??? 🙂
venku začíná sněžit.... jsem tak zvědavá, co mi řeknou zítra... hned se holčiny ozvu... pěkné odpolko a večer. 🤐 😵

kkamca
7. bře 2010

ahoj..
Tak Jani to jsem taky zvědavá co ti řeknou..Jinak já bych byla posera--už bych mazala někam k dr..aby udělali ultrazvuk. 😕 ´
Pěknou neděli všem-

nadis.h
7. bře 2010

Já jsem spinkala celé odpoledne. Neměla jsem sílu se ani učesat. 🙄 Jdu škrábat brambory na véču.

gab.
7. bře 2010

Já jsem tu měla švagrovou se synovcema, tak bylo veselo. Teď jdu do vany, teda do sprchy, vanu nedávám...
Jani, MOC MOC MOC držím palečky, nevěš hlavu... 😉

janina79
7. bře 2010

hmmm... no jsem připravená bohužel na to nejhorší, jsem starek skepťouš....
zítra v Gennetu nebude dr. Petr, ale tak co, bude mě muset vzít někdo jiný, třeba prim. 😔

gab.
7. bře 2010

Jani, taky jsem vždycky připravená na nejhorší a pak mile překvapená lepším. Obráceně je to psycho 😉

janina79
7. bře 2010

myslím, že měpřestl bolet prsa.... 😔 ale to snad k rychlý být nemůže 🙄

gab.
7. bře 2010

To je tím, že se nervuješ a pozoruješ...

janina79
7. bře 2010

hmm... to je asi... je mi celý den nějak do breku a smutno.... i když špinění díky tomu ležení skoro přestalo..... si nedokážu představit že bych musela celý dny ležet.... tojá prostě neumim.. 😕

veverusa
7. bře 2010

Teda tady je smutno. 😒
No bohužel první týdny jsou takové a bohužel ani doktoři by s tím moc nedokážou udělat.
Je to krutý a nespravedlivý! 😠

janina79
7. bře 2010

hmmm.... a jak se máš ty veverus?.... ? já celý den skoro proležela a zítra budu volat do gennetu, uvidíme, co mi tam řeknou... špinění skoro ustalo tim ležením.... ale jen bych šla ven, nebo něco dělala zase bych začla... snad to není nicc hrozného

tak holčinky hezký večer... 😵

indriela
7. bře 2010

Ahoj berusky, jsem se teda taky nejak rozesmutnela, jak to tady ctu... To budeme vsechny zitra jak na trni. Janino79 a ma.jusko, drzte se, jsme s vama a doufame, ze to dobre dopadne, m u s i !!! Kapi, my asi zabojujeme spolu, ale to dame - uz jsem tu nekde psala, ze jsem se dala na modleni, tak to snad uz musi dopadnout...
Jinak preju vsechno nejlepsi reny01 k narozeninam 🙂
... a jeste jdu docist, hezky vecer vsem 😵

reny01
7. bře 2010

zdravím holky 🙂
teda koukám,že dnes den nic moc ☹

jani ještě nevěš hlavu 😉 zítra na tebe budu myslet a budu ti držet palce,ať ti to dobře dopadne 🙂

já jdu zítra taky do Gennetu na velký utz 😉 samozřejmě se těším 🙂 beru sebou i malou a ta se těší,že uvidí miminko v bříšku 😵 tak snad bude vše o.k. 😉

jinak dnes se cítim taky nějak divně 😒 trochu mě pobolívá v krku 😖 je to nějaký nakažlivý 😉

tak půjdu k telce.

přeju vám hezký zbytek večera a krásný sny 😵

reny01
7. bře 2010

indri to mi teda řekni,jak ty to víš ty potvoro 😉

děkuju moc 😅

veverusa
7. bře 2010

Jééé Reny všechno nejlepší! Tys to chtěla utajit 😀

veverusa
7. bře 2010

Jani - no mě není moc fajn, ale zase to není úplně strašný. Ráno jsem šla na pohotovost, protože mě hlas nefungoval vůbec 😒 Dostala jsem antibiotika a hlavně něco na kašel na noc. Na dnešek jsem většinu noci prokašlala. Tak jsem zvědavá, jestli dnešní noc bude klidná.

veverusa
8. bře 2010

Dobré ráno, tak jsem tu noc asi zakřikla. Asi v 11, že půjdu spát a začala jsem kašlat. No a vydrželo mi to až do 2, kdy jsem v sedě usnula. 😒 No a od 6 už zase straším a nespím.

nadis.h
8. bře 2010

Ahojky,

jee Renuš Ty máš narozky? 😵 Tak všechno NEJlepší. A UTZ si užij!! Já jdu zítra.

A Gabince vše NEJlepší k svátku! 😵

Já dnes zajdu k obvodní. Je mi každý den hůř a hůř. 🙄

Jani bude to dobrý uvidíš!

veverusa
8. bře 2010

Ahoj Nadi, tak si taky "užíváš" 😖

gab.
8. bře 2010

Holky, všem přeju k MDŽ vše nej 😎 a Reny tobě k narozeninám 🙂
Nadi, díky za přání k svátku a ať je ti líp..

veverusa
8. bře 2010

Je Gab díky, úplně jsem na to zapomněla. 😀
K přání se připojuji.