Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ewick
11. bře 2010

ahoj holky,
jdu mezi vás, protože vy aspoň víte, o co jde... je mi smutno a mometálně se o to ani nemám s kým podělit 😔 jsem po 1.IVF který doteď probíhalo bez problémů. 25.2. jsme byli na OPU, urodilo se 9 vajíček, z toho 7 jich bylo zralých a 6 z nich oplodnili pomocí ICSI. Kultivace probíhala až do 2.3., 4 embryjka se den předtím přestala vyvíjet no a ty zbylé 2 putovaly k mamince 😉 Dnes je to tedy 9.den po ET a já už včera začala špinit, dnes už krvácet. Volala jsem do Gennetu kvůli lékům, tak mi dr.Petr přidal dávky Utrouše i Mg a povzbuzoval mne, že ještě není vše ztraceno. No nevim nevim, poslední mrcha byl 13.2., takže to by tak odpovídalo. Navíc mi dr. řekl, že mám ležet, jenže já mám manžela na služebce, takže jsem na to všechno sama, k tomu máme psa, no prostě nesplnitelnej úkol... ☹
Krvácela jste taky některá po ET a přeci se zadařilo? Naděje umírá poslední, že jo?

kapibara
11. bře 2010

Ahoj Ewick...já Tě bohužel nepotěším..taky mám teď čerstvě po 1.IVF...a taky jsem špinila a krvácela...a bohužel se nezdařilo....ráda bych Ti napsala opak..ale vím,že je možné,že i přes krvácení můžeš být těhu..může se potrácet pouze jedno embryo a to druhé tam může být 😅 hlavu vzhůru 😉

ewick
11. bře 2010

kéž by tam aspoň ten jeden drobek vydržel 😕
test si prý ještě dělat nemám, mám vydržet do toho 14.dne... no je to pěkně na palici 😵

kapibara
11. bře 2010

Ewick...budu držet pěsti....na palici to je,to máš recht 😠 ...ale pořád šance je,neboj...já šla na krev 13.den

ewick
11. bře 2010

tak jsem se konečně trochu uklidnila, moc šancí už tomu pravda nedávám, ale co no... co se má stát se stane a když to nevyjde teď tak příště 😉 každopádně vřelé díky za podporu...

gab.
12. bře 2010

Dobré ránko všem 🙂
Vever, poslala jsem ti mejla na IP a dííík 😎

slunickosedmitecn
12. bře 2010

Pěkná ráno holky. Konečně máme páteček co?
Holky, které jste byly už na OPU, proísm vás, nemáte někdo číslo na laboratoř v gennetu? Já volala teď už 3x na recepci do gennetu a pokaždé to vypadlo. Ráda bych si zavolala rovnou do laborky, abych zjistila, kolik máme zatím oplodněných vajíček a nějaká pipka na té recepci zřejmě neumí přepojovat či co. Děkuji.

nadis.h
12. bře 2010

Dobré ránko, 🙂

Jdu dočítat. 😕 😅

Sluni tak to jsi si užila taky. 😀 Ty sestry si občas musí asi vyslechnout... Já 😀 se pořád ptala zda byli spermoni a vajíčka... 😝 😅

Peti já když někam jdu tak jsem taky hned nějaká unavená. A hrozně funim když jdu do kopce. 😝

Sluni já volala vždycky jen přes recepci.

gab.
12. bře 2010

Holky, znáte zázvorovej čaj ze strouhanýho zázvoru? Jsem ho právě dopila a síla! 😲

slunickosedmitecn
12. bře 2010

Tak jsem se konečně do té laborky nahoru dovolala, mají koncovku 327, kdo bude chtít volat přímo.
Takže celkem jsme měli 15 vajíček, z toho zralých 10 a z toho se oplodnilo ICSI 7, takže je dávaj kultivovat a v pondělí ráno mám volat a řeknou mi už prý hodinu, kdy bude transfér. Tak hlavněm, aby miminka přežily víkend a pak dál. Hrozně se toho bojim, ale doufám, že to bude o.k.

gab.
12. bře 2010

Sluni, to je ale super výsledek!!!
A embryjkům držím palečky! 🙂

slunickosedmitecn
12. bře 2010

gabi, děkuji moc, už aby bylo pondělí. Gabi, tobě držím palečky, aby to vyšlo přirozeně, abys to nakonec ani nemusela podstupovat, ale v nejhorším se to dá vydržet, takže se není opravdu čeho bát. Teď už to vím. 🙂
JInak Nadi, kolik jsi měla ty oplodněných vajíček? Myslíš, že těch mých 7 je dobrý?

murasek
12. bře 2010

Ahoj holky 😉

sluni, vysledek je moc dobry, neni se ceho bat, neboj! jak se ti nakonec povedlo dovolat, uz te prepojily?

gab.
12. bře 2010

Sluni, já měla 8 oplodněných, 7 je super počet, opravdu!

gab.
12. bře 2010

Jo a Sluni, dík za přání.
Kdybyste holky viděly, co jsme včera prováděli s MM za gymnastiku 😀 Ale snad to zabere! 😉

murasek
12. bře 2010

gab - az tak? 😀

gab.
12. bře 2010

Murasku, kamarádka z jiné diskuze nám poradila polohu, při které se dostane sperma rovnou do dělohy a pak 30min ležet s nohama nahoře. A je fakt, že všechno zůstalo tam, co má, nic se nedostalo ven. Teda 99% zůstala, abych moc nekecala 😀 Tak uvidíme, no...

mob
12. bře 2010

Ahojky, tak mám v krvi 3,85. Znova jdu v pondělí. Pokud to poroste mám to jisté 🙂
Přeji všem hezký víkend.M.

kkamca
12. bře 2010

AHOJ..
gab:šup sem s tou polohou..podrobně 😀
JInak zdravím ostatní.

gab.
12. bře 2010

Mob. to jsi byla na hcg?

Kamco, tak ta nej poloha je: ty na zádech, nohy hoooodně zvednutý (je jedno jestli natažený nebo pokrčený) a partner přistupuje shora nebo z boku. Shora je ale úplně NEJ.
Já měla nohy pokrčený, kolena téměř u uší... 😀 Ale fakt to funguje, skoro jako IUI...
Půl hoďky po tom nechat nohy nahoře.

nadis.h
12. bře 2010

Sluni tak to máme stejné skoro. Já měla 14 vajíček z toho 10 dobrých a 7 se jich oplodnilo a ani jeden už nedopadl. 🙂 To bude určo do mrazáku!

mob
12. bře 2010

Jo na hcg. 🙂

gab.
12. bře 2010

Mob. tak držím palečky jako blázen, ať roste!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

mob
12. bře 2010

DÍÍÍÍÍK. Byla bych ráda kdyby to vyšlo na poprvé.Dám vědět 😉

indriela
12. bře 2010

Ahoj Kobylky moje mile, tak vas zdravim z lazenskeho komplexu Lipova v Jesenikach 🙂 Je to tu prima, kazdy den mam 5-6 procedur, ktere zahrnuji cvico, koupele, fototerapii, biolampu, masaze a terenni terapii (tak tady rikaji prochazkam na cerstvem vzduchu, to me pobavili). Hned vcera jsem byla vtazena na tanecni vecer - to jsem necekala, ze se to zvrhne hned prvni den 😀 Vsichni jsou tu moc mili a hodni, takze doufam, ze se tady pekne vyrelaxuju, odpocinu si a az v dubnu prijedu tak tradaaaa rovnyma nohama do 1.IVF, na kterem jsme uz s dr. Petrem domluveni. 22.3. bude posilat zadost na pojistovnu a ja az prijedu, tak uz si pujdu vyzvednout pichaci arzenal. Jeste musim na kontrolni cytolku a kdyz ta bude v poradku, tak uz nam nic nebrani. Jinak jeste cekame na vysledky genetiky a manza ma doporucenou laparku - ale tu bychom nechali az po prvnim (a moc bych si prala i poslednim) pokusu. No, vypada to, ze uz se snad nekam hneme, jupiiiii... Posilam vam spoustu pozitivni energie a slunicko do srdicka (zimy uz bylo dost) a jdu docist. Zatim pacek, sacek 🙂

veverusa
12. bře 2010

Ahoj děvčata 😀
Jsem konečně doma od doktora. Trošku jsem si ten pobyt mimo byt protáhla. Zašli jsme s manžou na oběd 😝

veverusa
12. bře 2010

Ahoj Indrielo. Teda tak to je fajn, že je v lázních dobře 🙂 Já mám v plánu, kdyby se 1. IVF nepovedlo taky jet do lázní, ale teda na druhý konec republiky - do Františkovek. Mám na to diagnózu 😉

veverusa
12. bře 2010

Hoky kde jste?
😅

slunickosedmitecn
12. bře 2010

Mob, tak to moc přeji, ať hcg roste 😉
Indrielo, zdravím do lázní, ty procedury bych si nechala taky líbit.
Nadi, tak snad nám ta 7 přinese štěstí, když se říká, že je to šťastné číslo. A taky holky po OPU berete prednison a utrogestan? nemá se to až po ET? Já nevím teda, ale mám je předepsané už teď, tak se radši ptám.

veverusa
12. bře 2010

Sluni jak je? S těma lékama nevím, protože jsem to ještě nepodstupovala 😉