Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
1. dub 2010

gabi držím palečky 😵

lemurko tak si užij velikonoce a zase se ukaž

nadi tak ty jsi se zase ukázala?
byli jste s petruškou v tý porodce se podívat?ani jsi nás nepoinformovala 😉

ani petruška 😉

já jsem si teď chvíli dáchla 🙂 odpočatá,tak jdu pokračovat v tom žehlení 😝
mladej jel s malou a se psem na veterinu.pořídili jsme si totiž novýho psa do kotce 🙂

nadis.h
1. dub 2010

Jsem zpátky z města. Tak hezky to vypadalo z okna a je tam kosa. 🙄 Ještě že jsem na to nedala a oblékla se.

Jdu Vám hodit břuch do albíku.

Renuš s Petruškou jsem nebyla. Já jsem byla ráda, že jsem zalezla pod deku a ani nedutala. A to byl doma Kája a to byl jen hovor s ním vždy že jsem jen odpověděla jo ne a to bylo vše. Byla jsem fakt na přes dršku. 😲

Jani nechci Tě strašit... 😀 Ale mě začalo být špatně až právě kolem 9-10 tt.Taky jsem nezvracela jen párkrát ale šoufl mi bylo nehorázně. Ty první asi 4 dny jsem se nemohla ani postavit. Ze všeho mi bylo špatně z ležení,z chození ze smradů..
😝 Ale bylo to kratounké. 😉

Kapi průchodnost myslíš rentgenem? Já na tom nebyla,ale je to prý krátký zákrok. Nebolí to.Jen prý tak nepříjemně tlačí.

reny01
1. dub 2010

naděnko ty kecko jedna 😠 🙂 vždyť máš náderný bříško 😵
picnu tě něčím po hlavě ty 😠 😀

jinak já tyhle stavy měla minulí týden a byl to teda hnus 😝
jsem strašně náladová a mladej už byl ze mě taky pěkně napalici 😀

reny01
1. dub 2010

jsem se musela kouknout znova a teda moc ti to sluší 😵

nadis.h
1. dub 2010

Renuš ne neee. Já chci kulatoulinkaté jako máš Ty!! 😝 😅

Tak to já nepříjemná nejsem. Jen se mi chce hrozně brečet a mam knedlík v krku a nemám vůbec chut mluvit o čemkoli. 😨

reny01
1. dub 2010

nadi vždyť ho máš prosim tě kulaté 😠
mám ho stejný jako ty,jen jsem trocu víc oplácanější 😅

já taky pořád fňukala 😉 počkej až tě to přejde,tak budeš mít ze sebe dost 😀
já měla 🙂
no jak mě to zase chytne,tak někam odjedu 😀

nadis.h
1. dub 2010

Já si v těch chvílích jsem protivná sama sobě..to jo. 😅
Ale jsem naučená už, že at mi je sebe hůř tak na Karlovi si to nesmim vylejvat. Měla jsem takové záchvaty jako netěhotná a byla jsem hrozná co jsem dělala za scény. 🤐 Takže se od té doby hlídám.

reny01
1. dub 2010

jo to si říkám taky,že mu to nebudu dělat,že si to nezaslouží,ale realita je jiná 😅

ženský jsme histerky no 😀

nadis.h
1. dub 2010

Tak to já v tomhle statečně držim. 😅 Natloukla jsem si hubu tím chováním a kdyby nebyl Karel jaký je, tak už dávno jsem pryč. 😔

kapibara
1. dub 2010

Ahoj Nadis...jo,to co dělají v Gennetu,teda nevím,jestli to dělají i v Liberci...orientační průchodnost vejcovodů...musím se na to optat Johannové....

janina79
1. dub 2010

no to jsme histerky, jak já to celé zvládnu nevím... mě je šoufl už celodenně asi 3 týdny, z toho jsem jedno celý dopoledne prozvracela... ale smrady cejtim všude, fakt strašně..... cejtim cibuli na 100 metrů a když si můj manžílek dá něco ostroýho tak ho musim hnát... děs. Na tu nevolnost mám z lékárny rokosový lízátka a nějaký prášky pro těhotný...... no a dokdy se mě to bude držet to jsem FAKT ZVĚDAVÁ... 😉 😝 😝

jo a ještě na tom začívá být nejhorší to, že nejlíp mi je celý den v pyžamu u noťase... neumytá hlava, nenamalovaná, no jak hastroš.... 😝

nadis.h
1. dub 2010

Kapi když ne v Gennetu tak ve špitále by to mohli dělat ne??

Jani nejsou ty tabletky Emesin nebo tak nějak? Ty jsem měla a byl to můj dobrý kamarád!! Sice mi to nepomohlo úplně, ale z toho nejhoršího ano. Já na nic nečekala a vždy jsem si rovnou jeden lupla když jsem vstala a dalo se. Ale smrady byly hrozný. Cibule mě nevadila. Ale vadil mi smrad z lednice. Tu musel 2x vymýt Karel octem a stejně mi to vadilo a dost dlouho. Ještě tak před měsícem a něco se mi z toho navalovalo. A druhý co pro mě bylo nejhorší..To byla vonítka do elektriky. To jsem už pak hystericky vylítla a vyrvala je odevšud. 😀

Jani a jestli budeš jako já, tak v pyžamu u noťase budeš asi až do porodu. Já chodím jak strašidlo. Vlasy hodím do culíku,zaplácám gelem a jdu. 😕 Spoléhám na to, že mě nikdo v Lbc nezná. 😀

nadis.h
1. dub 2010

Joo a s kilama jsem to trefila. Od poslední poradny 4 kg nahoře. Takže dohromady 9 kg do ted. A co myslíte? Za tu chvilku co tu sedim jsem sežrala celé balení lázeňských oplatek. Takové ty kolečka s cukrem a oříškama... 😅 jsem nechutná.

janina79
1. dub 2010

no ty voňky máš pravdu, dřív jsem milovala od toho provoněnej byt a teď i z toho je mi na zvracení ....
lednici jsem vymydlila před 14-ti dny právě a pořád mi smrdí... 😠

no.. a já jsem dřív z baráku nenamalovaná a neupravená nevylezla a teď jsem si naposledy dala řasenku a lesk když jsem jela na UTZ jinak absolutně nic.... max niveu na ksicht...... 😲 😲 lituju toho svýho (ale potají) 😀

janina79
1. dub 2010

jo a máš krásný bříško, ty kecko ... ! 🙂

nadis.h
1. dub 2010

Jani mě to v tu chvíli přestalo vonět. A úplně mě to až dělalo špatnou náladu a měla jsem v tu chvíli chuť si normálně i dupnout,aby to nesmrdělo už. 😀 😀

Já karla lituju taky..Ale on mi to už i někdy řekne,že jsem oblečená jak strašidlo. Obličej nekomentuje.To je asi zytečný. 😀

Holčinky jdu smažit játra Karlovi.Budu načuhovat v půrběhu.

janina79
1. dub 2010

jo a ty tabletky to jsou ony, taky ráno jak se probudim hned lupnu 😉 😉

nadis.h
1. dub 2010

Ted jsem si teprve všimla, že nemám fotku!! 😨 Kdo mi jí ukradl???? 😢 😢 😢 😢 😢

janina79
1. dub 2010

já jsem ji před půl hodinkou ještě viděla.....

haaribo
1. dub 2010

Ahojky!!!! Právě jsem dorazila z práce, takže jsem ještě nedočítala...

K fotce do pasu - mě zmizla už včera a popravdě už nemám náladu sem dávat cokoli... 😠
Sluni - moooc držím pěsti, ať se mimís drží!!! 😉
Gab - doufám, že UZ dopadl dobře! 😉
Jináč moc přehled nemám, tak snad je všechno v poho.... 😀

kapibara
1. dub 2010

Nadis..jojo,optám se Johannové co a jak....já myslím,že to v Gennetu dělat budou...

Jinak ty těhotenské stavy vám "závidím" a to opravdu vím o čem mluvím....to já tenkrát jen ležela a snažila se to všechno zaspat...ale taď se na to těším 😅

A to jsem si sem chtěla konečně dát aspoň nějakou fotku,ale prdím na to.....četla jsem to,má to být portrét,ale kdo by si ho sem dával,když chce zůstat v anonymitě,myslím si,že to jsou dost citlivé věci a nebudu sem dávat svůj portrét,aby mě každej poznal 🙄 no nic

nadis.h
1. dub 2010

Já si sem taky nic nedám teda. 😝 Měla jsem tam fotku sebe tak nevim co to mažou. 🙄

Jdu koukat na Růžovku. To je zase drama tam. 😀

reny01
1. dub 2010

zdravím holky 😵
teda to je hrozný bez těch fotek 😒
tak jsem zvědavá,jestli mi jí smáznou taky 😒 zrovna jsem chtěla dát dneska novou,ale tu by mi nejspíš smázli,protože je trochu z dálky 😒

reny01
1. dub 2010

tak jdu zalehnout 😉 mějte se zatím a hezký večer 😵

veverusa
1. dub 2010

Ahoj holky.
Jdu jen na skok.
S anonymitou to můžeme vyřešit, že si založíme soukromou diskuzi a budeme tam chodit jen pozvaní a tak fotky nikdo jiný neuvidí.
Zítra vyrážím na Velikonoce na Moravu, takže se na vás přijdu podívat až v pondělí večer. A budu čekat jen samé hezké zprávy!
Krásné a bezbolestné Velikonoce všem. 😀

gab.
2. dub 2010

Ahoj, holky, tak UZ dopadl výborně!
Gestační váček má 10mm, což odpovídá 4tt+6 a to jsem byla kdy? Ve středu! Takže jen jeden den rozdíl, všechno funguje jak má. Na fotce to není vidět, ale já jsem Emičku už viděla! Zářila na tom monitoru jako hvězdička!!! Krásný!!!
Kontrola za týden. Ptal se mě dr. jestli to vydržím 14 dnů. Řekla jsem, že ani omylem, ale udržela jsem se a nezaťukala jsem si na čelo 😀
Zkusím sem dát foto z UZ, lae kdyby se to nepoveldo, mám ho ve fotkách.

Jinak všem hezký den 🙂

http://static.asmira.com/photo/85/149385/album/...

gab.
2. dub 2010

Zkusím takhle:

haaribo
2. dub 2010

Ahoj Gabi! Tak Emička nám mává, jo? No, hlavně že ji tam vidíš ty, to je nejdůležitější... 😀 😀 😀
Je fajn, že ti UZ dopadl a máš to konečně černé na bílém.... 😉

gab.
2. dub 2010

Hari, díky moc, já ji tam včera fakt viděla, ale na tý fotce to vidět není... ☹
A děkuju. To mám, holky, dárek k dnešním 37. narozeninám 🙂

reny01
2. dub 2010

zdravím holky 😵
teda gabi 😵 nááááádherná bublinka 😵
moc gratuluju těhuličko naše 🙂
taky přeju všecičko nej k narozeninám 😵 ale ten nejhezčí dárek už jsi dostala 😵
mám velkou radost,že je tu další těhulka 😵