Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
2. dub 2010

řvát budu určitě.... si myslim.... ale co já vlastně vim.... možná ne.... 🙂
nejradši bych byla od začátku kontrakcí co nejdýl doma... aby to v porodce pak bylo rychlý a ne na 24- více hodin....

epidurál se píchá do zad co? slyšela jsem i negativa docela dost

haaribo
2. dub 2010

Jo, jo, to je přesně ono...
Takhle rodila moje kolegyně a já šla s naším dr. po řevu....no, nebyla to ona, byla na jiném boxu a úplně potichoučku a strašně unavená, ani mluvit nechtěla....
Strašně jsem jí tehdy obdivovala, ale pak z ní vylezlo, že n´měla bolesti úplně šílený, ale nechtěla být právě jako ty hysterky, co tam řvou na celou nemocnici...

haaribo
2. dub 2010

A ještě jedna perlička. Můj známý na mě jednou s manžou čekali před nemocnicí. Když jsem vylezla ven, tak mi říká, že by bylo lepší, kdyby blázinec nedávali do areálu normální nemocnice a já na to, že to není blázinec, ale že asi zrovna někdo rodí...se málem zhroutil... 😀 😀 😀 😀 😀

janina79
2. dub 2010

já když jsem před těma 3ma týdnama byla v JB C v porodce s tim krvácením, tak jsem měla nejdřív pokoj přímonaproti boxům a tý přípravně, první řvala jako pavián i na doktory a PA a pak jsem slyšela ještě 2 ale ty už neřvali, spíš sténaly, ono to asi jinak nejde... ale pak jsem vždycky slyšela plakat miminko a normálně jsem u toho brečela.... zážitek fakt

haaribo
2. dub 2010

Tak do porodky nemusíš pospíchat, ale to by ti měl vysvětli tvůj dr. a na netu je soupis situací, kdy vyrazit a kdy ještě můžeš počkat, ev. jak dlouho. Jinak se opravdu píchá do zad a strašně záleží na načasování. Pokud se píchne moc brzy, může se porod zastavit a nakonec skončit SC. Ale většinou to klapne...

haaribo
2. dub 2010

Tak nemůžeš mít zaťatý zuby, to ne, ale někdo to fakt přehání...

janina79
2. dub 2010

je to ještě předčasný... ale asi si o něj řeknu..... uvidíme ... 😉

nadis.h
2. dub 2010

Já taky vůbec nevím jak budu reagovat já až příjde na věc. Někdy si říkám, že budu hysterčit, pak zase že nebudu ... Fakt si to neumím vůbec představit. Jediný co vím tak že se budu hrozně klepat. To se klepu vždy i před narkozou. I při OPU jsem se takhle třepala.. 😨

janina79
2. dub 2010

hlavně to řvaní musí vysilovat..... stačí mi když si zařvu na fotbale nebo koncertu (teda dřív) teď už ne...... 😉

nadis.h
2. dub 2010

Já epi určo chci pokud budu rodit normoš. Pokud císař tak chci celkově uspat.

nadis.h
2. dub 2010

Já jsem někde četla, že snad to řvaní by mělo pomoc při tlačení. Ale asi se to nesmí přehánět aby tam ženská hulákala na celý špitál.

janina79
2. dub 2010

víš jak já jsem se nadi klepala u toho vyšetření jak jsem krvácela v tý porodnici??? až jsem se styděla, drkotali mi kolena a nešlo to zastavit, prostě nervy.... ale hodně holčin se u toho klepe, to jsou nervy, neboooj...... zvládneme to všechny, no ono nic jiného nezbývá a mě uklidnuje že to musí přejít... víš??? prostě to jednou přejde a nebude to tak dlouhý,......

janina79
2. dub 2010

každý doktor skoro řekne že řvaní vysiluje,..... a navíc se tím dusí mimi

nadis.h
2. dub 2010

Jani přesně to je ono. A brada se mi třepe až se div nekoušu do jazyku. A nejde tomu pomoc.
Teď už to neovlivníme. Prostě prcci musí ven nějak no.At tak nebo tak. 😝

janina79
2. dub 2010

budeš chtít Káju u porodu?

haaribo
2. dub 2010

Hele, musí se dýchat, to je základ, ale řvaní bere kyslík mimísovi a vede ho do krize a může mu to ublížit. Takže všeho s mírou. Já bych asi na SC celkovku nechtěla, vždyť je hezký mimíse hned vidět, navíc po SC jsou miminka stráááášně kráááásný....

haaribo
2. dub 2010

Holky, já myslím, že až přijde na věc, tyhle myšlenky zmizí pod hromadou hormonů.... 🙂

janina79
2. dub 2010

jsem taky toho názoru že celkovou ne, připravíš se tim o ten nejkrásnější zážitek

MAŽU DO TÝ SPRCHY, NAPOTŘETÍ!

monka21
2. dub 2010

holky to zvládnete
jani- tak to jsi ležela tam co já ale bez epi ani ránu mám to za sebou ;

nadis.h
2. dub 2010

Hari já bych to nezvládla ten pocit při sekci být při vědomí. To vím.Psychicky.To už raději rodit normoš.

Jani někdy chci někdy ne.Mele se to ve mně. Ale nechám to na něm. Když půjde tak půjde,když nepůjde tak se nebudu hroutit.

haaribo
2. dub 2010

Tak při SC se celkovka běžně nedělá, už kvůli lékům, které by se tím dostali do mléka, ono se pak, myslím, nějakou dobu nemůže kojit...

nadis.h
2. dub 2010

Fakt?? Já myslela, že je v tomhle na výběr. zda celková nebo to umrtvení. 😲

haaribo
2. dub 2010

Já nevím, ale u nám, ikdyž chce někdo celkovku, snaží se ji to dr. vymluvit. Je to prostě míň zatěžující. Navíc jsi rychleji v pohodě - když pominu ránu po operaci.

nadis.h
2. dub 2010

Já mam dneska ale vážně dost... 😀 Něco složim do skříně a nahlas si řeknu pro sebe... Počkej to udělej takhle a pak na vrch dej tohle... 😀

haaribo
2. dub 2010

Já myslím, aspoň co jsem viděla, že na SC je nejnepříjemnější okamžik, kdy ti jeden dr. tlačí na břicho, aby mimís vyklouznul ven. Jinak nic extra nepříjemného asi není.

nadis.h
2. dub 2010

Ježiš pšt. Už nechci nic slyšet raději. 😀 🤐

haaribo
2. dub 2010

Jsem našla boží video o SC, ale tím vás tady nebudu děsit... 😀 😀 😀

nadis.h
2. dub 2010

Já bych se ani nepodívala!!!! Jednou jsem se odvážila kouknout na porod a stačilo!!Nikdy více!!

haaribo
2. dub 2010

Jo, tak já taky takhle mrkla na porod a neudělalo mi to dobře, ale tohle je prostě jiný...

janina79
2. dub 2010

DEJ STRÁNKY HAAARIBO 😉