Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
3. dub 2010

trochu 😅

nadis.h
3. dub 2010

Je to budeš hodná. Tak já je zkusím. 😵

nadis.h
3. dub 2010

Renuš Ty máš neschopenku? Bych chtěla vědět za jak dlouho mi příjdou peníze.

reny01
3. dub 2010

nemám nadi nic ☹ já jsem na ÚP 😒
tak ti moc neporadim 😒

nadis.h
3. dub 2010

Já už to našla..No to si ještě počkám. 😝 Mají na to měsíc ode dne kdy dojde lístek na peníze.. A ten bude účetní odesílat až příští týden..paráda.. 😝

reny01
3. dub 2010

no tak to si ještě teda počkáš 😝

řekni miláčkovi ˇať tě něčím založí 😉

nadis.h
3. dub 2010

Bude muset... 😀

reny01
3. dub 2010

no jo,taky si nerada o něco říkám 😒
ale holt to jinak nejde 😉 a miminko co čekáš,je i jeho a jste rodina 🙂
co je moje,to je tvoje 🙂

nadis.h
3. dub 2010

Hrozný já to úplně nesnášim!! Vždy jsem z toho úplně rozhozená.Ale co máme dělat vid?Přesně.Hlavně ty peníze utratím za jídlo pro nás.

nadis.h
3. dub 2010

Tak jsem si dala 2 talíře polívajdy a je mi ještě hůř než předtím. 😅 Šla bych spát.

nadis.h
3. dub 2010

Jdu do krámu... Musím se odlepit z toho gauče. Za chvilku jsem zase tu. 😎

reny01
3. dub 2010

nadi já musela obsloužit mladý,už přijeli 😉

máš se jít natáhnout,když se ti chce 😔
já půjdu za chvilku 🙂

reny01
3. dub 2010

jsem zkusila dát jinou fotku.buď jí smáznou,nebo né 😕
je už starší,ale jinou zblízka nemám 😒
bych se musela blejsknout a to se mi moc nechce 😖 😉

nadis.h
3. dub 2010

Já už jsem zpátky. Trochu jsem si protáhla cestu at se rozhýbu. Koupila jsem maso a udělám gyros s hranolkama a zítra zkusím ty knedle. 😉

No já se blejsknout ted, tak se mi rozsype foťák!! 😀

nadis.h
3. dub 2010

Ta fotka je z dovči že?? Jsi taaak krásně černá! Miluju se opalovat u moře. 😎

reny01
3. dub 2010

nadi 😀 😀 😀

já na tom nejsem o moc líp 😀

já zase neumím gyros 😕

reny01
3. dub 2010

ne ne nadi na dovče mi ještě ani nebyli 😀 ☹

já jsem v létě od rána do večera v kuse venku na zahradě,tak tam se vždy přismahnu 😎
to nejsem líná vstávat brzo ráno,abych co nejdřív byla venku 😵
přes léto i zanedbávám dost úklid 😅 vždycky jenom tak frk,frk a je to 😀

nadis.h
3. dub 2010

Reny na gyrosu není nic složitýho. Není to ten klasický dobrý gyros co dělají turci. Ale jen maso vepřové naložené v takové šťávě. Jen to osmahnu a je to. Nechtělo se mi vymýšlet nic pracného.. 😝

Týý brďo tak to se parádně opaluješ!! Já mám hrozný pigment i přes to že mám tmavé vlasy! V česku se max spálím a u moře se opálím, ale během 14i dní jsem zase bílá jak sejra. 😒

tak to já budu jezdit v létě na opalovačku k Vám s Kájou ju?? 😅

reny01
3. dub 2010

hele tak ty knedle:nastrouhám brambory,(dělám tak ze 2kg a upozorňuju,že je toho fakt dost,tak udělej pro vás dva míň)
osolím,opepřím,přidám majoránku ,jedno nebo dvě vejce a pol.mouku.
nadi ale než začneš vařit ty knedle,musíš vyzkoušet´ve vroucí vodě,jestli se ti nerozpadaj 😕
dělám je větší,tak je vařím tak 5min.
hlavně je tam nenaházej najednou,ať se ti nepřilepí 😀
uvaříš si zelí,opečeš uzený ná kousíčky a já si ještě upeču aspoň 4-5cibulí a vše smícháš a je to 😵

on někdo dělá těsto,že půlku brambor má uvařených a půlku syrových,ale výjde ti to nastejno,uvidíš 😉

nadis.h
3. dub 2010

A s Karlem jsem taky na dovče ještě nebyla. A nevypadá to že bychom v nejbližších letech jeli. 🙄 Naposledy jsem byla před 2 lety s mamkou a ségrou v egyptě.

reny01
3. dub 2010

jasně,klíďo přijeď 🙂

nadis.h
3. dub 2010

A ty brambory strouhám už vařený že jo? 😕

nadis.h
3. dub 2010

Dojedu ráda. 🙂

Je mi líto, že jsem vždy zabalila schůzku s Péťou. Už jsme se mohly znát 3x. 😠 Jsem hrozná.

Ale už bude teplo čím dál tím víc, tak se půjdeme brzy někam vyvalit všechny společně na terásku na zmrzku třeba. 🙂

reny01
3. dub 2010

nadi já když ty knedle dělala poprvý,tak jsem se u toho hrozně vztekala a pořád volala mamce,jak je to možný že se mi to pořád sype to těsto,když pořád přidávám mouku 😠
tak aby jsi se nelekla,fakt je tam potřeba tý mouky dost 🙂

no já u moře ještě ani nebyla ☹
ale slíbyla jsem malí,že někdy pojedeme 😅
do Egypta bych jela hnedka,musí to tam být nádherný 😵

reny01
3. dub 2010

ne ne nadi dělám ze syrových 😉 neboj se toho,je to stejný 😉

reny01
3. dub 2010

nebo nadi zkus nějaký recept z netu,jak chceš,ale já už je takhle dělala tisíckrát a jsou dobrý 😵

reny01
3. dub 2010

petruška ta se nám ani neozve 😠 😉

někdy se sejdeme všichni 😵 budu se muset ale trochu zkulturnit,aby jste se mě nelekli 😀

reny01
3. dub 2010

a dneska na nás všichni nějak prdí 😒 😀

nadis.h
3. dub 2010

Já moře miluju. Je to něco úžasnýho. Jen je se mnou přes den nuda na dovče. To jen ležím u moře od rána do večera dokud je slunce. 😅 Jako bylo tam hezky to jo. Ale zas že by to byl nějaký zázrak to se říct nedá. Oni ty hotelové komplexy mají luxusně udělané, ale pak jedeš do města.. 😕 Já jela s mamkou jednou a víckrát jsem nechtěla. Bylo mi líto těch lidí jak žijí. My si tam žereme jak králové a oni chudáci pomalu nemají ani kde bydlet.Rozbouraný baráky,bordel na ulici..Nic moc. Djerba to samé. Tam se mi líbilo víc. Jsou tam krásní kluci. 😅 Ale když jsem viděla místní kluky jak každý má co týden jednu či 2 turistky tak bych takovému nedala ani pusu ze strachu že něco chytím. 😕 Prý si turistky vozí sex s těmahle klukama jako suvenýr z djerby... 😲

Udělám knedle podle Tebe!! Jsou nejlepší recepty co jsou osvědčené! 😉

No já se nesejdu dokud nebudu ostříhaná a nebudu mít co na sebe. Jinak nejdu!! 😀

Nojo holky mají doma chlapi tak nemohou vyprndávat na netu. 😅

reny01
3. dub 2010

nadi fakt jo? 😕 tak to je děs,ale některým ženským to asi tak vyhovuje 😅
manžílek je vyšle na dovču a ženský,co si budeme povídat,jsou to mršky 😅 😉

nadi taky se musim už nějak zkůlturnit 😉

to jo,já když je mladej ve vnitř,tak tu taky nejsem 😅ale on je taky od rána venku na zahradě,pořád něco kutí 😵
pořád lepší,než kdyby chodil do hospody 🙂