Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
6. dub 2010

Reny a Nadis - pěkný fotečky 🙂 ale nemůžu si na vás zvyknout 😎

lemurka.m
6. dub 2010

Kapi - to je hnus,co se to tady děje 😠 chápu,že mít plné album něčěho jiného než snažení a těhotenství je blbina,ale jedna fotka,která je mi blízká a vypovídá něco o mně snad nemůže vadit

kapibara
6. dub 2010

Lemur...taky nechápu...za chvíli nebudeme moci mít ani přezdívky 😠 a jak se jinak máš? 🙂

lemurka.m
6. dub 2010

Kapi - teď jsem ti napsala óbr dopis o laparce a neodeslalo se mi to 😒 tak znova

lemurka.m
6. dub 2010

Kapi - já byla letos na laparce,hysteroskopii a kontrole průchodnosti vejcovodů,jedna dírka pod pupíkem a jedna vlevo v podbřišku,po operaci krvácení spodem,asi týden špinění po hysterce,druhý den drén ven /ale všude ho nedávají/ a domů,mám nítký tlak,takže motanice palice,ale jinak dobrý 🙂 lepší než jsem čekala

kapibara
6. dub 2010

Lemur..dírky jsou to poslední,co bych řešila 😉 spíš se bojím výsledku...tlak mám supernízký,tak to bude lahoda 😀 ale konečně budu vědět na čem jsem...

lemurka.m
6. dub 2010

Kapi - jasně,dírky jsou to nejmenší 😉 mě našli na pravým vaječníku endometr.cystu a na sonu dva měsíce předtím nebylo vidět nic,odstranili mi ji a prim v G říkala,že nejlepší léčbou je těhotenství 🙂 no a o to nám vlastně jde,že 😅 neboj,neboj a kdyžtak aspoň budeš vědět,co a jak 🙂

janina79
6. dub 2010

Kapi, já byla taky na tý laparce... strach jsem měla taky ..... uplně jsem byla po probuzení z narkozy na mrtvici než mi řekli výsledek... ale byla jsem v poho... budeš taky a pokud tam něco bude, hned ti to přijednom dají dokupy.... nebudeš tam mít nic, nebooooj....... 😉
je fakt, že ten dren jsem měla taky.... jeden den a noc a ráno mi ho vyndali... nic moc ale jako pohoda, jako kapačka... neboj, výsledky budou OK 🙂

kapibara
6. dub 2010

Lemur..doktorka tam právě taky něco neidentifikovatelného vidí a ten vaječník je zvětšenej..říkala taky,že by to mohla být i endometrioza...já chodím na UTZ každý měsíc a toto se tam objevilo až teď...jsem zvědavá i na průchodnost...já počítala,že laparku mi udělají v G,ale nic...tak teď to řeší moje gynekoložka

kapibara
6. dub 2010

Jani...uvidíme...aspoň to budu mít za sebou 😉

lemurka.m
6. dub 2010

Kapi - já taky myslela,že mi to udělají v G,ale zatím to nedělají

kapibara
6. dub 2010

Lemur...no,mně bylo řečeno,že když už jedno dítě mám,tak to není potřeba 😕 úplně tak si to nemyslím a dnes se to jen potvrdilo...já jako myslela,že v G si to vyžádají...ale nějak to tam asi neřeší,obejdou to IVF

lemurka.m
6. dub 2010

Máme schválenou žádost 😵 po 6-ti týdnech,ale přece,uff 😒 ,v pátek to musela vytelefonovávat / to je ale slovo 😎 / staniční a pak mi volala,že je to schválené
Rekapitulace - 26.2.volám do G,ať žádost podají,2.4.schváleno,žádost platí do 17.6.takže mi vyplývá,že to bylo schválené 17.3.-nevím,kde se co zašprclo,ale v pátek si jedu pro arsenál,stejně čekám na mrchu,jinak bych to uháněla dřív,tak jen info pro ty,co taky budou žádat

gab.
6. dub 2010

Teda holky, jeslti zmizela nějaká fotka mě! Tak to asi obrečím! 😀

lemurka.m
6. dub 2010

Kapi - mě taky všichni mudři v CARech i jinde tvrdili,že je to zbytečný zákrok,když jsem dvakrát otěhotněla spontánně 😒 až prim mi to doporučila vzhledem k tomu,co mám za sebou

kapibara
6. dub 2010

Lemur...tak budu držet pěsti 😉 musí to vyjít!!!!!

lemurka.m
6. dub 2010

Kapi - díky za pěsti 🙂 tobě taky držím 😵

kapibara
6. dub 2010

Lemur...doktoři to prostě obejdou IVF...ale stejně,když už se tak dlouho nedaří a ani IVF nevyjde,tak by to asi doporučit měli...no,nejsem doktor...tak pak průběžně piš,ať tady máme info 😀

lemurka.m
6. dub 2010

Byla jsem taky na kontrole na hematologii a píchám si Fraxiparin na ty moje trombofilie,abych byla správně naředěná a co se nestane.........po týdnu alergie na břiše,vyrážka,svědění atd. ☹ a přitom před 2,5 lety v pohodě
Takže změna - píchám Clexane a dobrý 🙂 je to to samý
Ještěže jsem na to přišla teď a ne až při píchání hormonů,protože bych nevěděla,jestli mám alergii na to nebo na to 😨 protože se obé píchá do břucha

kapibara
6. dub 2010

Lemur...no,to je teda radost 🙄 aby těch injekcí nebylo málo 😒

reny01
6. dub 2010

lemurko ty se mi vždy líbíš,jak vše shrneš 😀 ještě indri 😉

lemur jinak je super,že už to máš schválené a že už se to pomalu začíná něco dít 😵
moc ti budu držet pěsti 😵
na fotku si zvikneš 😉 za chvíli ti jí taky smáznou a budeš muset dát taky novou 😅 😉

jinak kočky krásnou noc 😵

reny01
6. dub 2010

janičko ty prosim tě nic nečti 😠
nemysli vůbec na takový věci 😠
tvoje miminko je bojovníček a má se čile k světu 😵

lemurka.m
6. dub 2010

Reny - čekám každou chvíli,že mě smáznou 😀 jinak si budu připadat méněcenná 😎
Já se dostanu ke kompu vždycky jednou za uherák,tak pak shrnuju 😅

lemurka.m
6. dub 2010

Reny - díky za pěsti 🙂

lemurka.m
6. dub 2010

A Clexane štípe jako sviňa,pupek samá modřina,ale já to vydržím.... 🙂

lemurka.m
6. dub 2010

A Clexane štípe jako sviňa,pupek samá modřina,ale já to vydržím.... 🙂

lemurka.m
6. dub 2010

Možná mě vymažou,protože píšu dvakrát odpovědi,ale já to fakt nedělám schválně 😕

reny01
6. dub 2010

lemur 😀 😀 😀
ty je provikuješ schválně 😎

lemurka.m
6. dub 2010

neprovikuju 😅

reny01
6. dub 2010

teď už ale opravdu dobrou 😵

reny01
6. dub 2010

provokuješ no 😅 😎