Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

mob
28. dub 2010

Ahoj všem, tak jsem byla na kontrole a na poradě v Gennetu co dál.Vypadá to, že mě to vše způsobila štítná žláza.
Během tří měs se vše prý dá do kupy a nic nestojí v cestě dalšímu pokusu. Tak pevně doufám, že už to donosím.
Nikdy ani ve snu by mě nenapadlo, že budu něco takového řešit. Mám už 18 letou dceru(ani nevím jak se to stalo 🙂 ) a tak jsem si myslela, že až budu chtít tak vysadím anti a hurá, ale....Jsem sice tzv.husákovo dítě, ale snad nejsem tak stará, aby se mi to ještě jednou nepovedlo.Dávejte na sebe pozor a užívejte života co to dá...ozvu se mob

nadis.h
28. dub 2010

Ahojky Mob. Tak moc držím palce!! 😵 Stará určitě nejsi!! Užiješ si mimi teď určitě víc než jako mladá.

mob
28. dub 2010

Viď,nejsem.Tenkrát mě bylo sladkýh 17.Jiná doba, jiné možnosti.Taky se těšim na to užívání, jen aby to už bylo.Ty půjdeš rodit a já oplodňovat. Dopadne nám to oboum na jedničku 🙂 🙂

kkamca
28. dub 2010

Nadis.h: čau,nevím jestli si zaregistrovala,ale psala sem ti ip..jestli mě pustíš do soukromé skupiny nebo ne?
odpověd zatim žádná..tak mi když tak aspon písni sem na sklo--že třeba nemůžu.Díky.K.

kkamca
28. dub 2010

A já letim směr sprcha a pak směr praha..mějte se fajn.
kapi mysli na mě. 🙂

kapibara
28. dub 2010

Kami...myslím,myslím,nic se neboj 😀 pak písni....

Mob...uvidíš,bude to OK...budeš něco brát na tu štítku?...já myslela,že tohle mají ohlídané z HP? 😕

kkamca
28. dub 2010

Kapi si na mě myslela..tak to ani nebolelo.. 🙂

kapibara
28. dub 2010

Kamčo...to je jasný 😉 a fakt jsem si na Tebe vzpomněla,zrovínka když jsem přesazovala kytky....tak stehy máš pryč a teď teda do Gennetu?

kkamca
28. dub 2010

Kapi písla sem ti IP---co a jak semnou..

veverusa
29. dub 2010

Ahoj kkamco, tak je fajn, že ti stehy dopadly dobře. Tak huš k doktorovi pro doporučení ať už jsi taky mezi pacientkama Gennetu!

veverusa
29. dub 2010

Ahoj Mob, tak aspoň doktoří ví, že se mají zaměřit na štítnou žlázu. Dají to dokupy a pak hurááá ke kočárku 😀

Krásný den všem holkám

kkamca
29. dub 2010

veverusa:děkuji..

lemurka.m
29. dub 2010

🙂 Zdravím všechny 🙂
máme stále pět embryjek 🙂 ET asi zítra

Mob - štítku zaléčíš a pak se zadaří 🙂
Kamčo - tak stehy jsou venku 🙂

slunickosedmitecn
29. dub 2010

Ahoj holky, pí´šu narychlo z práce.
lemurko, gratuluji k bojovníčkům a držím palce zítra na ET. 😉

kapibara
29. dub 2010

Ahojky 🙂
Lemur...tak držím pěsti na zítra 😉 a hlavně pak za 14 dní 🙂
Sluni...doufám,že se máš OK a vše šlape jak má 🙂

slunickosedmitecn
29. dub 2010

Ahoj kapi, dík za optání, mám se docela fajn, až teda na to, že netrpělivě čekám na MS a ona stále nikde. Měla jsem si 1.DC volat do gennetu a objednat se na 11.den na UZ k primářce, ale MS mě pěkně napíná 😒 . Tak snad dorazí co nejdřív, aby byl co nejdřív KET a nebo ať už nedorazí třeba vůbec a je to třeba mimi přirozeně. To by byl gól, ale nějak si to spíš nepřipouštim.

Co ty, jak je a jak se chystáš na čarodky?

kkamca
29. dub 2010

Zrovna sem se chtěla zeptat ,jak budete trávit čarodky??

slunicko ahojj

veverusa
29. dub 2010

Ahoj kkamco. Tak kdy si jdeš pro doporučení od doktora do Genetu? Nebo máte ještě něco jiného v plánu?

Sluni to je prostě pech. Když MS nechceš přijde a naopak. Teď jen nevím co popřát. Snad aby teď 9 měsíců měla zpoždění.

Hezký večer.

kkamca
29. dub 2010

Dobrou noc.
kapi kde dnes jsi? 😎

slunickosedmitecn
29. dub 2010

Ahoj veverus a kkamco. 😉
Vever, no jak říkáš, je to fakt pech. A děkuji ti, je fakt, že bych byla radši, kdybych ten KET nemusela nakonec podstupovat a mrazáčci nám kdyžtak zůstanou na příště. Ale je to zatím ve hvězdách, jak to bude....??

Kkamco, na čarodky jedeme na chalupu do Jizerek a tam budeme pálit 🙂 a doufám, že i grilovat.
A co ty a ostatní holky?

kapibara
30. dub 2010

Ahojky a dobré ráno 🙂

Kamca...já včera nebyla celý den doma,tak jsem nepsala 😒 jinak na čarodky jdeme vedle do vesnice 😕 malej má lampion 😉 těším se s ním do průvodu,pamatuju se jak jsem chodila i já...ale to už je dávno 😅 a vy jdete taky s malým nebo už velkým 😅 😅

Sluni...ty brďo a test sis dělala? no,to by byl super gól 😀

kkamca
30. dub 2010

Dobré ráno Kapi,
no my půjdem tady u nás kouknout na vatru-letos průvod nemají,my zas nemáme lampion-tak z jedný strany aspon nebude kluk zklamán.Opečem pak buřtika-teda pokud nebude lejt-hlásí snad bouřku na večer.No a jinak nic..
Za mého mládí 😀 😀 ty čarodky bývaly daleko víc oslavované.Průvod-jak si psala ,po celé vesnici,zapalení ohně,buřtíky,pak i občas muzika a posezení dlouho do večera.Pak když jsem byla starší tak i pařba do rána..hlídaní MÁJKY a tak.Dneska už se honem akorát podpálí vatra,vedle uděla maly ohýnek a každej běží domu.

Mě dnes nějak pobolívá levá strana podbřišku,přesně jako při nachlazení.Doufám,že se z toho nic nerozjede.Teda jedině mrchu bych uvítala,ale na tu je u mě moc brzy ,jsem 29 dc--ovu nikde.. 😠 A nebo to zas bude anovulák jak brno.

slunicko no co test -zkoušela jsi? 🙂

kapibara
30. dub 2010

Kamca...jo,tak u nás jsou čarodejnice pěkné...průvod,vatra,stánky,muzika atd.....a přesně kalba až do rána 😀 ...ale já budu s prckem,tak leda manža....a stejně teď se alkoholu vyhýbám,nic moc dobrého to pro tělo není....
Tak třeba to bude mrcha....a ty testíš ovu testama nebo měříš teplotu?

kkamca
30. dub 2010

Kapi:tak to teda míváte pěknou veselici,to tady vůbec..akorát pak v zákupech-kousíček odsud maj jako večer taneční zabavu.Tady je to mrtvé.

No já mívám cykly dlouhé .poslední dobou do 40 dc.Na mrší bolesti to nevypadá,to spíš jako od nastydnutí,nebo pak podobně mě bolelo s clostilem.Ale já spíš myslim že sem nastydla-sem jeden den seděla do večera na lavičce a pak byla kosa a já byla docela na lehko..
Měřím bazálku a dělám i ovu testy..(drahá sranda ty testíky,já je občas chytnu na koni za 15 kč\ks) Jinak v lékárně masakr.

slunickosedmitecn
30. dub 2010

Ahoj ženy 🙂
Jdu vás před tím, než odjedeme na chalupu, pozdravit.
Kapi a kkamco, ne ne test jsem ještě nedělala. Doma žádnej nemám a do lékárny už nestíhám.
Holky, třeba je to jen zpoždění, i když teda jsem to teď mívala normálně po 26 dnech a dnes jsem 30.den a nic a ani náznak, břicho nebolí, nic. Ale teda bylo by to překvápko. Bych aspoň měla originální dárek pro manžela k narozkám 😀 . Tak se nechám holt překvapit.
Přeji všem krásný čarodky, 1. květen a prostě celý víkend. Pa pa

kapibara
30. dub 2010

Kamca...já chodím na folikulometrii,takže já udělám ovu testy 1-2 ks...to jde...já jsem ráda za cykly 26-28 dní,přece jen to rychleji utíká 😅 ....tak příště pořádně oblíknout,já na tohle dávám šílenýho bacha,abych nenastydla...jinak dnes jsem byla na EKG,předoperační...mám vše OK...tak teď ta laparka aby byla taky OK 😉

Sluni...teda,to vypadá nadějně,bych se picla a měla bych zase o chlup větší naději,že i nám to takto výjde 😀 krásný víkend a hlavně krásné překvápko,papa

kkamca
1. kvě 2010

Hezký prvomájový den všem..
Snažilkám přeju at je ten máj lásky čas plodný.. 🙂 a snad se dočkáme všechny. 🙂

Kapi tak to je fajn,ted už to bude rychlovka ..lsk a pak .pokračování.
Já jdu snídat.
papa.

kapibara
1. kvě 2010

Ahojky Kamco...průvod jsme zvládli,oheň jsme zvládli,buřta jsme zvládli a panáka taky 😉 a všechny se dočkáme,to je jasný 😉

kkamca
1. kvě 2010

kapi:Já se vrátila od ohně dlouho..ale sem byla nabalená.Buřtika jsme taky zvládli a já si dala 1 pivčo. 😀
Takže pohoda

kapibara
2. kvě 2010

Kamčo...no já si toho dala trochu víc 😒 ale aspoň jsem si to užila 🙂 taky mě to bavilo...