Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

momani
21. čer 2009

jakpak to ? ty jdeš kdy do Gennetu? Ty vlastně děláš s kočárkama vid jsem něco četla zběžně..

larri
21. čer 2009

momani,muzu se zeptat,proc si odesla od Apolinare? Ptam se,protoze tam chodim a jsem tam spokojena.

momani
21. čer 2009

ahoj larri no já jsem tam spokojená více méně byla všici tam jsou fajn ale jelikož mám nového přítele a v CARu mi ani po dvouch neúspěšných pokusech nedoporučili odstranit zbývající vejcovod aby se to konečně povedlo to mi řekli až v |PronaTALU a navíc jsem měla kvůli práci problémy že jsem se pořád uvolnovala nebo chyběla tak potřebuju něco bližšího a zkusit jiný CAR než Apolinář 😉 jelikož do AP to mám přes 13Okm a do Pronatalu 5Okm a do Gennetu cca 7Okm

momani
21. čer 2009

😀 😀 😀

dvojcata2
21. čer 2009

Larri:nekoukala jsem a ani nevím kdyby jse povedli dvojčátka co bych si pořídila. 🙂

nadis.h
21. čer 2009

Berus tak me doktor zmatl. Rikal,ze dyztak budu met pripichnout jeste v utery tu jednu davku co mi zbyde a pritom me zbyde jeste na 3 davky. To nevim jak pocital Petrik. :D

momani
21. čer 2009

no tak to taky nevim jak to ty doktoři počítají si vezmi co zbylo mě ☹

nadis.h
21. čer 2009

Moni Ty to mas fakt dane asi tou pojistovnou. Spravne jsi mela dostat 2250 jednotek zadara. To je 30 davek Fostimonu. A az bys to vypichala tak az pak Ti meli prodavat ty navic.

nadis.h
22. čer 2009

Holky tak jestli některá uvažujete nad Fostimonem tak zapomeňte!!! A zaplaťte si za ty lepší injekce. Dnes jsem byla na ultrazvuku při stimulce s Fostimonem a zastavili mi to. Nemám ani jeden folík.

eloana
22. čer 2009

ahoj holky tak co myslete ,ze se zas stalo v gennetu?🙂))))))))) ztratili mi krev mame asi vazne nejakou smulu

nadis.h
22. čer 2009

Eli tys tam dneska byla?? Já taky. Ve 12.A ukončili mi cyklus. 😠 Ale můžu si za to sama,že jsem chtěla šetřit.

eloana
22. čer 2009

jak to:((( hele ja tam byla kvuli HCG neb bylo pozitivni ale klesalo to vy vysetrila sestrenka tak jsme psala primarce a ona ze to jeste neni negativni at prijdu na krev. byla jsme tam v po 8 s tim ,ze si mam ve 14 zavolat a volam a pry nic ,ze meli nejake problemy ,ze bylo malo krve ---- kecaji nabrala mi plnou zkumavku.....

nadis.h
22. čer 2009

Eli neměla jsem folíky.... Prý z Fostimonu. Já to čekala tenhle výsledek s těmahle injekcema. Ale v červenci jdu na kontrolní krev na FSH tak uvidím zda to bude pořád pod 10 a nebo za to může FSH. Ale primářka řekla,že i když jsem měla 10.03 tak je to pořád v pohodě. To je fakt bordel. No a co ted?Jdeš na novou krev nebo jak?

jindriska
22. čer 2009

ahoj holky, nadis tak to je mi líto. Ty ses tolik těšila viď? No tak budu držet palečky v dalším pokusu, ono to určitě vyjde.

nadis.h
22. čer 2009

Ahoj Jindří. Těšila, ale i tušila tenhle výsledek. Unáhlila jsem se. Ale věřím na osud a prostě bylo moc překážek a stresu v tomhle cyklu. Takže to dopadlo asi tak jak to dopadnout mělo. A lepší takhle ted než aby to dopadlo později špatně.Chystáš se do dalšího pokusu nebo ještě ne? Já zkusím tohle kolo s primářkou. Je moc milá. Byla jsem u ní dnes. A řekla mi více věcí než od Petra.

eloana
22. čer 2009

aha to mi je lito:(( to FSH bude v pohode prosimte podle Petra jsme vsechny v prechodu.....
ja nevim preci jen je to 30 tam a 30 zpet a nemam hlidani pro malou ...... zkusim asi test a pak uvidim kdyz bude pozitivni tak tam kdyztak jeste sjedu

nadis.h
22. čer 2009

Eli vždyt jsem se Ti nabízela já jako tetka na hlídání!!! 😉 Tak že se nevymlouveeej zlatko. 😀 Bydlím fakt kousínek a smrdím pořád doma tak se aspon vyluftím a užiju si mimísko. No a na Rodině psala holčina že i ona dle Petra je za chvilku v přechodu a další 2 co zná tak taky.

jindriska
22. čer 2009

No máme 11. srpna domluvenou schůzku, ale mám si nechat udělat hormonální profil, ale já ještě od posledního potratového cyklu nedostala MS. Takže pokud to do zítra nepříjde, tak to budu muset zkonzultovat no a pak se uvidí. Do dalšího pokusu chci jít. Počítám, že by to mohlo být někdy na podzim.

nadis.h
22. čer 2009

Jindří já jdu do dalšího srpen-září... Nebude se mi tenhle pokus počítat..aspon že tak že se mi to nebude počítat. V červenci jdu na krev a v srpnu na konzultaci.

jindriska
22. čer 2009

Tak to budeme možná stejně. Teda pokud se mé tělo konečně umoudří a bude fungovat, tak jak má. Před stimulkou jsem to měla o pět dní dřív a teď čekám takovou dobu 😠 .

nadis.h
22. čer 2009

To se může stát těma hormonama. Já musím také v červenci na HP. Kvůli FSH jak na tom je. Měla jsem ho vyšší pak v pohodě tak ted chce primářka vidět jak na tom bude.

eloana
22. čer 2009

🙂 ja vim kdyz ona s nikym cizim nepocka ona mi ot rikala i sestricka ,ze ji pohlidaji ...jenze musim tam byt do pul devate.... ona tam se mnou uz nechce jezdit

stavba
22. čer 2009

Ahojky, jen se chci zeptat (asi jste to už probíraly), jste s přístupem v Gennetu spokojené? Já jen, že se tam chceme s manžou objednat na genetické vyšetření. Můj gynekolog mi navrhoval něco v Mladé Boleslavi, ale to je pro nás z ruky.

eloana
22. čer 2009

stavba ja nevim uz tam mame nekolikaty problem..... ale taky nemame jinou moznost..ted mi ztratili krev ...nebo nevim neb pry ji bylo malo na vysetreni ale brali mi plnou zkumavku a vysetrovali me jednu vec.... tak nevim co s ni jako delali

stavba
22. čer 2009

Hm, to je teda divné, nemaj tam nějakého upíra, co jim chodí sosat ze zkumavek? 😅 Ne, promiň já to nechci zlehčovat. 🤐 A co jinak, píšou na svých stránkách, jak se snaží párům vyjít vstříc, rychlé objednání, atd.

nadis.h
22. čer 2009

Stvabo je to tam dobré. Až na občasné úlety viz Eli. 😀

janina83
22. čer 2009

ahojky holky no ja uvidim ve stredu ale co je u me zarazejici tak neznalost doktoru a vzp nikdo nevi jak to budu mit hrazene a posilaji me od dabla k certu tak se to snad dozvym uz ve stredu 😠

evca1986
22. čer 2009

je tady nekdo kdo mel v deloze septum a prosel odstranenim?

momani
22. čer 2009

je tu někdo kdo jde na IVF srpen-září? 😲

nadis.h
22. čer 2009

Moni jáá... 😀 😀 😀