Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
12. pro 2013

@bonifac To já jsem taky hledala, i jsem se ptala paní doktorky, ale nikdo ti asi nic moc neporadí, je to prostě osud, jestli se tam mají chytit nebo ne.
To máš pravdu, bylo to za nás jiný a možná i mnohem hezčí.

bonifac
12. pro 2013

@jilu04 za nas bylo vsecko jednodussi ale informace mame ted dostupnejsi 🙂
Na predchozi strance mas odeme jeste jeden komentik ;)

jilu04
12. pro 2013

@bonifac Řekla, bych, že je to individální, já jsem byla už doma asi od půlky stimulace, jelikož jsem nemohla pořádně dýchat a motala se mi hlava, tak jsem nechtěla riskovat, že někde v práci zkolabuju, sice by se o mě postarali, ale byla jsem radši doma v klidu.

jilu04
12. pro 2013

@bonifac na šéfa se vyprdni, hlavní je, abys to dobře snášela ty a neulížila sis zbytečně

bonifac
12. pro 2013

@jilu04 coz sef, ten je mi putna... ale kolegine to budou mit tezky :( Holky sou supr, vim ze me podrzi a nadavat nebudou.Ale leden bude v praci asi krizovka.No holt bude sef taky pracovat :D

jilu04
12. pro 2013

@bonifac To bude muset, já jsem v tom taky holky nechtěla nechat, ale když jsem viděla, že tam musí pořád se mnou někdo být, tak jsem uznala, že je to jedno, jestli tam jsem nebo ne, jelikož jsem tam stejně k ničemu a holky měly o mě akorát tak starost, jestli je mi dobře nebo ne, abych tam sebou někde neflákla.

bonifac
12. pro 2013

@jilu04 Ja se stimulace celkem obavam... kdyz sem brala utrogestan, tak mi manzal rikal, ze je ze me trepka :D tim myslel ze se mi iq scuclo na inteligenci trepky.. fakt sem byla jako pitoma :D
Nonuvidime co semnou tohle provede...

jilu04
12. pro 2013

@bonifac Uvidíš, že to bude v pohodě, jen musíš dodržovat to, co ti řeknou a bude to dobré. Jinak v Gennetu dávají neschopenku až od odběru vajíček, takže kdyby ti bylo špatně a potřebovala by jsi jí dřív, tak musíš přes obvoďáka.

megara
12. pro 2013

@jilu04 Sem moc ráda že uz ted psát nic nebudu.

@bonifac U nás v praci to vědí všichni, řekla jsem jim to,takže jsou seznámeni že až bude transfer budu doma,chlapy jsou strašně zvědavý a jsou drbny nevyhla bych se tomu.😀

jilu04
12. pro 2013

@megara Určitě je to fajn, se konečně můžeš vrhnou v klidu na předvánoční šílenství. 😀

bonifac
12. pro 2013

@jilu04 Doufam ze to nebude treba... musim si dobre rozvrhnout smeny...

bonifac
12. pro 2013

@megara mame mladyhonsnazivyho sefa... vedi to vsichninkolem jen on ne :D

jilu04
12. pro 2013

@bonifac uvidíš no jak to budeš mít

bonifac
12. pro 2013

@jilu04 tak, tak. Hlavne ze uz jsme v cili ;) to cekani na vysledky bylo umorny

jilu04
12. pro 2013

@bonifac Mi povídej, nejdelší čekání asi bylo na genetiku, co?

megara
12. pro 2013

@bonifac U mě to taky šéf neví,jen kluci. Ten blblou náš nic neregistruje, jen jídlo, a ženský nema rád protože je trotl, a kvůli sve blbosti je rozvedený.

@jilu04 Jo, to já začnu s výzdobou,ale jestli mi ji bude ta malá príšera žrát jako svíčky a orchideje,tak mi moc dlouho nevydrží @😀

jilu04
12. pro 2013

@megara No tak snad do oken nepoleze, ne? To bude mít asi radost ze stromečmu, co?

megara
12. pro 2013

@jilu04 no to já sem taky zvědavá, snad neokouše kabely kolekci na stromeček nevěšíme tak nebude co okusovat 🙂 a kytku máme v bytě už jen jednu 🙂 Cukroví musíme hlídat 🙂 mlsounky se dostanou všude.

bonifac
13. pro 2013

@jilu04 to bylo!a imunologie taky trvala měsíc! Já sem byla pokazdy navztekana,že je sice bezva,že sme zdraví,ale někde problém bejt musí,ne?
Tak sem byla nakonec rada,že imunologie vyšla pozitivně,jde ji osalit léky a víme s čím vlastně bojujeme....

jilu04
13. pro 2013

@bonifac To ti věřím, já taky nějak pořád nechápala, proč se nám to nedaří a pak, když mi to paní doktorka řekla, tak jsem byla ráda, že se s tím konečně dá něco dělat.

bonifac
13. pro 2013

@jilu04 já leja z liberce jak opařená... Sice jsem s tím byla smirena a počítala jsem tak nějak s ivfkem ale stejně mě to tak zaskočilo.Ještě že uz nám umějí pomoct...tolik let uz se tesim... Tak za měsíc konečně 🙂

jilu04
13. pro 2013

@bonifac To znám, já přijela domů a tady jsem se psychicky složila, celý 2 dny jsem probrečela než jsem si to nějak srovnala v hlavě. Je to fakt na psychiku šílený.

bonifac
13. pro 2013

@jilu04 snazim se to brat s nadhledem ... delala sem si legraci ze je tohle echt planovany rodicovstvi 🙂

jilu04
13. pro 2013

@bonifac to je dobře, že to takhle hezky bereš, já to mám taky tak skoo vždycky, to teda a aspoň seš si na 100% jistá otcem díťátka 🙂

bonifac
13. pro 2013

@jilu04 to jo 😀 manzel rikal ze by nechtel darovany sperma ani vajicka, ze by nechtel doma kukacku, tak sem se mu smala... co ty vis, kdybych nemela vrazednou imunitu, treba bys ji mel ani nevis 😀

jilu04
13. pro 2013

@bonifac s těma chlapama je sranda někdy, to my jsme si říkali, že kdyby nám to nešlo i přes umělý, tak bysme si nějaký to mimi adoptovali, sice neznáš jeho geny, ale jak si ho vychováš, tak takový je

bonifac
13. pro 2013

@jilu04 manzel rekl ze by adoptovat nechtel, tak me nakrknul... ale rikala sem ze tu moznost mame, kdybysme ji neeli tak by asi taky mluvil jinak...
To ego.. achjo.... 😉

jilu04
13. pro 2013

@bonifac tak to já mám v tomhle na chlapa štěstí, jeho tatínek je taky adoptovaný, tak to v něm možná změnilo názory na tohle a naštěstí i známe dost lidí okolo nás, kteří adoptovaný jsou a jsou to super lidičky

bonifac
13. pro 2013

@jilu04 ja rikala ze mame veliky dum, ze budeme delat nahradni rodinu kdyz nam to nevyjde 🙂

jilu04
13. pro 2013

@bonifac a on ani tak nechce?